Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / İğne ile Ayrılık Büyüsü

İğne ile Ayrılık Büyüsü

Tarih var olduğu günden beri mistik etkilerin insanların kararları üzerinde oldukça büyük etkileri olmuştur. İğne ile ayrılık büyüsü de bu mistik etkileri olan büyüler arasında en fazla etkisi olan güçlü bir büyüdür. Bu büyü adından anlaşılacağı gibi iki insanı birbirinden ayırmak için kullanılmaktadır. İster karı kocayı ayırmak ister iki arkadaşı ayırmak isterseniz de iki sevgiliyi birbirinden ayırmak için bu büyüden yararlanabilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de her büyüde olduğu gibi bu büyü de yanlış yapılması halinde yıkıcı etkiler doğurabilmektedir. Bu nedenle daha önce büyü ya da tılsım yapmadıysanız çok dikkatli olmalı ya da uzman bir kişiden bu konuda yardım almalısınız. Büyünün yapım aşamasına geçmeden önce büyü hakkında bilmeniz gereken önemli noktalardan biri de geri döndürmesinin oldukça zor olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle karar aşamasında tereddüt yaşıyorsanız mutlaka bir süre daha düşünmeniz gerekmektedir. Bazı büyüler geri döndürmesi oldukça zor büyülerdir ve bir şekilde geri döndürülse bile büyü yapılan kirşlerde derin izler bırakabilir. Özellikle ayırma büyüleri söz konusu olduğunda insanlar bir hışımla karar vermelerinde dolayı bir süre sonra pişman olmaktadırlar. Bu nedenle de büyünün bozulmasını isterler bu hem varsa medyumu ya da büyü yapan kişiyi zor durumda bırakır. Bu nedenle büyü yaparken mutlaka kararlı olmanız gerekmektedir.

İğne ile Ayrılık Büyüsü Neden Yapılır?

İğne büyüsü tamamen iki insanı birbirinden ayırmak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü ile sevmediğiniz çiftleri birbirinden hemen ayırabilirsiniz. Ya da bu büyüyü ayrılmak isteyip de bir türlü ayrılığa yanaşmayan partnerinize de yapabilirsiniz. İğne ile ayrılık büyüsü genel olarak neden yapılır?

 • Sevgilileri karı kocayı ya da nişanlı çiftleri birbirinden ayırmak için
 • İki yakın arkadaşın arasını açmak için
 • Eğer eşiniz sizi aldatıyor ise aldattığı kişiden soğuması için
 • Sizden ayrılmasını istediğiniz ama bir türlü ayrılmayan sevgiliniz ya da eşiniz için
 • Kardeşiniz yakın arkadaşınız ya da çocuğunuz sevmediğiniz bir kişi ile birlikteyse onları ayırmak için

Bunun gibi listeler oldukça uzundur ama genel manası ile iğne büyüsü yukarıda verilen nedenlerden dolayı yapılmaktadır. Etkisi oldukça kuvvetli olan bu büyü çok çok uzun zamanlardan beri kullanılmaktadır. Etkileri hakkında tarih kitaplarında bile bilgiler bulunmaktadır. Bu kadar güçlü etkileri olan bir büyüyü eğer çok tecrübeniz yok ise mutlaka yeterince öğrenmeden yapmamanız gerekmektedir. Hatta imkanınız var ise mutlaka bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Riski olan her büyü gibi bu büyü için de iyi bir ön araştırma hem sizi korur hem de başarıya ulaştırır. Bu nedenle iyi araştırmalı ve etkileri hakkında kesin bilgiler edinmelisiniz. Biz de bu yazıda sizlere bu büyüden biraz bahsedeceğiz.

İğne ile Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

İğne büyüsünün birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler kullanılma yerine şekline zamanına ve kullanılmak istenen duruma göre farklılık göstermektedir. İğne ile ayrılık büyüsü nasıl yapılır hemen bakalım: bu büyüyü yapmak için oldukça önemli olan materyal kesinlikle özel yapılmış siyah sicim adı verilen bir çeşit ipliktir. Bu ip bitkisel değil hayvansal ürünlerden elde edilmektedir. Yani hayvan tüylerinden ya da hayvan bağırsaklarından üretilmektedirler. Bu sicimleri herhangi bir aktardan ya zücaciyeden rahatlıkla bulabilirsiniz. En önemli özellik olarak siyah olması konusunda ısrarcı olmalısınız. Malzemeleri tamamladıktan sonra temiz bir su kenarında ay ışığında ipi tam 77 kez bağlamanız gerekmektedir. Her düğüm atışınızda da ayrılmasını istediğiniz kişilerin ismini söylemeniz gerekmektedir. Düğümlerden sonra her düğüm başına bir iğne geçirmeniz gerekmektedir. Bu büyü için belirli cin kabilelerinden yardım almanız gerekmektedir. Bu nedenle bu olaylarla ilgilenen ve bildiği cin kabilesi olan birinden yardım alabilirsiniz. İşin içinde 3 harfliler olacağı için mutlaka dikkatli olmanız gerekmektedir. Hatta sırf bu nedenle bir uzman medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Verilen işlemi dolunay boyunca her gün aynı saatte yapmanız gerekmektedir. Zaman konusunda ne kadar kararlı ve dakik olursanız o kadar hızlı ve kesin sonuçlar alabilirsiniz. İşlemleri tamamladıktan sonra beklemeye koyulabilirsiniz. Büyü en geç 10 gün içerisinde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Sizler bile sonuç karşısında şaşıracaksınız. 

Büyüyü yapmanın başka bir yolu daha bulunmaktadır. Bunun için de sicime değil tam olarak 77 adet iğneye ihtiyacınız olacaktır. Bu iğneler paslanmaz iğne olursa daha iyi olur. Çünkü iğneler ne kadar çabuk paslanırsa etkisi o kadar kısa sürer bu nedenle iğnelerin sağlam olması önemlidir. Diğer malzeme için de birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler:

 • Küf Sabunu
 • Domuz Yağı
 • 41 Kibrit Çöpü
 • Domuz Eti
 • Medyum tarafından sağlanacak olan iğneler
 • Siyah sicim iplik ve özel al atlas kumaşlar

Bu malzemelerden herhangi birini alarak 77 kez ayrılmasını istediğiniz kişinin ismini söylerken iğneyi malzemeye saplayabilirsiniz. Bu şekilde her iğne girişinde kişilerin arasına mesafe soğukluk ve saygısızlık girecektir. Bu şekilde bu işlemi tekrarlamanız gerekmektedir. Bir hafta boyunca bu işlemi düzenli olarak tekrarlamanız gerekmektedir. Bu sayede oldukça yararlı sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle domuz yağı bu tarz işlemler için oldukça uygun bir malzemedir. Bu malzeme ile yapılan büyüler hem tam tutmakta hem de hemen etki göstermektedir. Bu nedenle domuz yağını iğne ile ayrılık büyüsü yaparken kullanabilirsiniz. Bilmeniz gereken bir diğer durum ise domuz yağı ile yapılan büyü diğerlerine nazaran daha zor bozulmaktadır. Bu nedenle de bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Bu yöntemde kullanılan malzemelerin çoğunu medyumlardan temin edebilirsiniz. Özellikle domuz yağı oldukça zor bulunan bir malzemedir.

İğne ile Ayrılık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her zehrin bir panzehri varsa her büyünün de bozulması için bir panzehri vardır. Ama bazıları kolay bulunurken bazılarına ulaşmak o kadar kolay olmamaktadır. Bu nedenle de yaptığımız işlem ne kadar güçlü ise onu geri döndürmek o oranda zorlaşacaktır. Bu büyü için de söylenen her şey geçerlidir. Yapımı zor etkisi güçlü olan bu büyüyü iğneleri koparmakla ya da düğümleri çözmekle asla bozamazsınız. Yapım sırasında yardım almadıysanız bile geri döndürme aşamasında mutlaka yardıma ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle yardım isteyeceğiniz medyumun işinde gerçekte iyi olması gerekmekledir. İğne ile ayrılık büyüsü bozulması için gereken şey zemzem suyu ve bol bol üzüm sirkesidir. Bu iki temel malzeme sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Büyü yapılan kişilere içine 100 felak 100 nas okunmuş olan zemzem suyundan 40 gün boyunca içirmeniz gerekmektedir. Ayrıca büyü yapılan kişilerin sirkeli su ile yıkanması şarttır. Daha sonra ise medyumunuz yardım aldığınız cin kabilesi ile iletişime geçerek onları büyüyü bozmaya ikna etmelidir. Eğer ikna edilemezlerse onlara tekliflerde bulunmanız gerekmektedir. Bu teklif para olmaz genelde bir kurban isterler. Bir şekilde uzlaşma yolunu bulmanız gerekmektedir. Daha sonra ise tövbe etmeli ve bir daha büyü işlerine bulaşmayacağınıza dair kur ’ana el basıp yemin etmeniz gerekmektedir. Bol bol sadaka dağıtmanız da kendi yararınıza olacaktır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir