Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Harmura Aşk Celbi

Harmura Aşk Celbi

Aşk Celbi

Bu celp işlemi kişinin aşk için tercih ettiği bir yöntemdir. Birinin size karşı duygularının olmasını istiyor iseniz bu yöntemi kullanarak kısa zamanda kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. İnsanlar sevdikleri kişiye ulaşabilmek için her türlü yöntemi denemektedir. Özellikle büyü yöntemleri oldukça sık tercih edilmektedir. Celp yöntemi de büyü yöntemi gibi bir uygulamadır. Bu yöntemi kullanarak da rahatlıkla sevdiğiniz insanın size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem kişinin doğum bilgileri kullanılarak yapılmaktadır. Bu yüzden de büyüler gibi oldukça tesirli bir yöntemdir. Aşk ve bağlılık için kişilerin harmura aşk celbi yaptırmaları gerekmektedir. Bu yöntem ile rahatlıkla sevdiğiniz insanın kalben size bağlı biri olmasını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Bu celp yönteminin uygulanması için mutlaka iyi bir hocaya ya da medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Siz kendi başınıza bu uygulamayı gerçekleştiremezsiniz. Bu yöntem oldukça zor uygulanmasının yanı sıra aynı zamanda 15 gün gibi bir süre içerisinde hazırlanmaktadır. Zaman alan bir yöntem olsa da amacınıza bu yöntemi kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu işlem uygulandıktan sonra sevdiğiniz kişi de artık size aşık olacaktır.

Harmura Aşk Celbi Nasıl Uygulanır?

Bu işlemin uygulanabilmesi için kişinin doğum bilgilerine ihtiyaç vardır. Kişinin doğum haritası çıkarılarak bu şekilde celp uygulanır. Eğer kişinin doğduğu gün veya saat tam olarak bilinmiyor ise kişiye ait olan ve yüzünün çok net bir şekilde görüldüğü bir fotoğrafta bu işlem için kullanılabilmektedir. Bu şekilde hocalar  celp işlemini uygulamaya başlarlar. Bu işle sırasında sürekli olarak dualar okunmaktadır. Sizde hoca ile birlikte doğru bir şekilde duaları telaffuz etmelisinizdir. Bu işlem 15 gün boyunca uygulanmaktadır. Sizde 15 gün boyunca duaları sürekli olarak tekrar etmelisinizdir. Ancak bu şekilde bu celp işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Harmura aşk celbi genelde sevdiğine ulaşamayan kişiler tarafından kullanılmayı tercih edilse de sevgilisi ile evlenmek isteyen kişiler tarafından da bu yöntem kullanılmaktadır. Bu uygulama gerçekleştikten sonra karşı taraf tamamen size bağlı biri haline dönüşecek ve gözü artık sizden bir başkasını göremez hale gelecektir. Havas ilminde yer alan bu yöntem size kesin olarak sonuç verecektir. Bu yöntemi kullanarak sevdiğiniz insanın sizi aldatmamasını, sizden bir başkası ile olmamasını, sadece sizi sevmesini de sağlayabilirsiniz. Özellikle bu amaçla da çok fazla tercih edilen bir yöntemdir.

Harmura Aşk Celbi Nasıl Bozulur?

Kişi hiçbir şekilde üzerinde aşk celbi olduğunu anlamayacaktır. Bu yüzden bu celbin bozulması için ilk önce kişinin üzerinde celp olduğunu fark etmesi gerekmektedir. Bunun için de kişinin özellikle hocaya gitmiş olması gerekir. Harmura aşk celbi bozulması için hocaya ya da gene medyuma gitmiş olmalısınız. Ancak bu celbi hocalar bozmaktadır. Hoca celp kişinin fotoğrafı üzerine yapıldı ise bu fotoğrafı kullanarak celbi bozacaktır. Eğer celp doğum haritası çıkarılarak yapılmış ise bu kez hoca üç harflilerden yardım alarak onların enerjisi ile kişi üzerindeki celbin bozulmasını sağlar. Anca bu yöntemler ile harmura aşk celbini bozdurmuş olacaksınızdır. Harmura aşk celbi kavuşamayanların birbirine kavuşması için uygulanan bir yöntem olsa bile dinimize göre hiçbir şekilde kişilerin hayatına müdahale etmeniz doğru değildir. Özellikle bu tarz yöntemleri kullandığınızda kişinin iradesini kullanmasını engellemiş olursunuz ve kişi artık tamamen kendi düşünceleri dışında hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişinin hayatı ve kaderi değişkenlik gösterir. Dinimize göre bu tarz yöntemler ile insanların hayatlarını değiştirmek haramdır, günahtır. Hiçbir şekilde bu tarz yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde celp ya da büyü gibi yöntemleri kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler sizlere böyle bir yöntemi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bizler de bu tarz yöntemlerden uzak duruyoruz. Celp yöntemi ile aynı zamanda Allah’ın işine karışmış olursunuz ve şirk koşmuş olursunuz. Bu yüzden de bu gibi yöntemlerden uzak durmalısınız.

Harmura Aşk Celbi Kişi Üzerindeki Etkileri

Bu celp gerçekleştirildikten sonra kişi istemsiz bir şekilde artık tamamen siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır. Aşk celbi sayesinde sizi sevmeyen birini kendinize aşık edebileceğiniz gibi sevenlerinde kavuşması için bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Bu yöntem uygulandıktan sonra artık tamamen kişi sizin istediğiniz gibi hayatını sürdürecektir. Sadece size aşık olacak, sizden bir başkasını düşünemez hale gelecektir. Bu yöntem ile sevdiğiniz kişi sizi sizden bile çok sevecek, üzerinize titreyecektir. Artık kişi karşı cinse karşı hiçbir şekilde bir şey hissetmez, gözü tamamen sizi görecektir. Bu harmura aşk celbi aynı zamanda kişinin size bağlanmasını sağladığı için de eşiniz ya da sevgiliniz sizi asla aldatamaz. Tamamen kalbi size bağlanmış olacaktır. Bu yöntem oldukça etkili olduğu için kısa zamanda istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır.

Harmura Aşk Celbi Tehlikeli midir?

Bu yöntemin uygulanması sırasında her şey doğru bir şekilde yapılır ise hiçbir şekilde tehlikesini görmeyeceksinizdir. Fakat celp yapımında hata yapılır ise bu kez siz celpten olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Bu yüzden 15 gün boyunca sürekli olarak okumanız gereken duaları okumalı ve bunları doğru bir şekilde telaffuz etmelisiniz. Aksi taktirde celp sizi tesiri altına almaya başlayacaktır. Bunun dışında herhangi bir şekilde celp yöntemi ile sevdiğine kavuşma da tehlike ya da zararlı bir durum yoktur. Harmura aşk celbi uygulamalarında bazı durumlarda hocalar üç harflileri de kullandıkları için musallat olma gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Bu tarz durumlara çok sık rastlanmasa da böyle bir tehlike vardır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için celbin yapımı sırasında çok dikkatli olmalısınızdır.

Harmura Aşk Celbi Tesir Etme Süresi

Sevdiğiniz kişiyi farklı yöntemler deneyerek kendinize aşık edebilirsiniz fakat bu durum belli bir süre boyunca geçerli olacaktır. Sevdiğiniz kişiyi doğal yollarla elde etmediğiniz sürece kişi büyü ya da celp gibi yöntemlerin etkisi altından çıkacaktır ve kısa süre de kendi düşüncelerine geri dönecektir. Bu yüzden celp yönteminin kişi üzerindeki tesir etme süresi oldukça önemlidir. Bu süreye mutlaka önem vermelisiniz ve süre bitmeden önce celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Harmura aşk celbi yeniletilmesi için gene mutlaka hocaya gitmelisiniz ve tekrar celp en başından itibaren uygulanmalıdır. Ancak bu şekilde celbin kişi üzerindeki etki süresi uzatılmış olunacaktır. Aksi taktirde kişi celbin tesiri altından çıkacağı için kendi davranışlarına ve duygularına geri döner, bu yüzden de sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka harmura aşk celbinin yeniletilmesine tesir süresinin uzatılmasına dikkat etmelisiniz. Harmura aşk celbi süresinin uzatılması için bu celbi siz uygulamamalısınız. Mutlaka hocaya giderek işlemlerin yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde yanlış bir şey yaparsanız celp etkileri kişiyi sarmaz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

5 comments

 1. blank

  Harmura aşk celbi yaptırmıştım geçmiş zaman çok etkili olmuştu. Bi arkadasımda yaptıracak ama medyum burak hocayı arıyorum telefonunu bulamadım başkasına yaptırmak istemedim numarssını bilen varsa yazarsa sevinirim gerçekten arkadaşımın durumu iyi değil aşık olduğu kişiyle ayrıldı ondan dolayı yaptıracak.

  • blank

   Zehra bende medyum Burak hocanın telefon numarasını buldum internetten siz nasıl blamadınız bilemedim. Bende işlem yaptırmak istiyorum ama Burak hoca hakkında biraz araştırma yapmak istedim. Burdan yorumları okurken sizin burak hocanın telefon numarası aradıgınızı okudum o yüzden vereyim dedim. inşallah arkadaşınız hakkında hayırlısı olur. Arkadaşınıza işlem yaptırdıktan sonra burdan yazmasını sağlarmısınız ya da siz yazın neler yaşandı neler oldu bitti gerçekten etkisi oldu mu herkes bu sayede hangi hocayla çalışması gerektiğinin bir planını çıkarmış olur. 0 553 371 89 94 bu numarası

   • blank

    teşekkür ederim bende telefon numarasını arıyordum sizin sayenizde bugün aradım ak celbi yaptırdım bakalım ne olacak sonucunu mutlaka burdan yazıcam

 2. blank

  Merhaba ben elif harmura aşk celbi sayesinde beni bırakıp giden erkek arkadsşımı deli gibi kendime aşık etmeyi başardım harmura aşk celbi çalışmasını burak hocaya yaptırdım. Benim erkek arkadaşımla 3 yıldır çıkıyoruz onu çok seviyorum sevgililer gününde aldığı hediyeyi beğenmediğimi söylediğimde aramız bozulmuştu şubat ayından beridir aramız bozuk kısmi olarak ayrılmıştık 3 aydır bugünü bekledim nihayet beni aradı özür diledi barıştık geçen ay harmura aşk celbi yaptırmıştım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir