Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Harmura Aşk Celbi Kaç Günde Tutar

Harmura Aşk Celbi Kaç Günde Tutar

Harmura aşk celbi kişilerin sevdiği insanı kendine bağlaması için kullanılan güçlü bir yöntemdir. Büyüye benzeyen bu yöntem büyü yöntemine göre biraz daha uzun süreli olarak tesirini geç gösterir. Bunun sebebi celbin dualar ile yapılmasıdır. Bu yöntemde tılsımlı sözcükler tercih edilmez. Harmura aşk celbi güçlü bir yöntem olduğu için amacınıza ulaşacaksınızdır. Sevdiğiniz insan bu yöntem sayesinde tamamen sizin himayeniz altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kısa zamanda size karşı kişinin duyguları olur ve kişi bu duyguları size açacaktır. Harmura aşk celbi kaç günde tutar denildiğinde bu işlem 15 ya da 20 gün boyunca sürmektedir. Kişinin üzerinde etkilerini bu süre geçtikten sonra göstermeye başlayacaktır. Celb işleminin uygulanması da zor olduğu için kişiler mutlaka medyuma ya da iyi bir hocaya gitmeyi tercih etmelilerdir. Aksi taktirde bu yöntemi kendiniz uygulamaya kalktığınızda olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemin yapımı için özel bir işlem gerekmektedir. Bu işlemi yanlış bir şekilde uygularsanız celb başkasının üzerinde etkili olacaktır. Siz bu tarz durumlarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka hocaya ya da medyuma giderek aşk celbini yaptırmalısınız.

Harmura Aşk Celbi Nasıl Uygulanmaktadır

Bu işlemin uygulanması için medyuma gittiğinizde celbin yapılacağı kişinin ismi bir kağıt üzerine yazılır. Daha sonra kişinin doğum tarihi günü ve saati, anne adı bu kağıt üzerine yazılır. Kişinin doğum tarihinin doğru olması çok önemlidir. Özellikle doğum saatini yanlış söylememeniz gerekir. Bu bilgilere göre kişinin doğum haritası çıkartılmaktadır. Kişinin doğum haritası üzerinden celb işlemi tamamlanır. Eğer kişinin doğum saatini tam olarak bilmiyorsanız celb işlemi farklı yöntemler ile de uygulanmaktadır. Özellikle kişinin yüzünün net bir şekilde görüldüğü bir fotoğraf üzerine de celb işlemi uygulanabilmektedir. Bu işlem ile rahatlıkla sevdiğiniz kişiye kavuşacaksınızdır. Celb işlemi yapıldıktan sonra kişi tesiri altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Harmura aşk celbi kaç günde tutar diyenler için işlemler doğru bir şekilde uygulandıktan iki hafta sonra kişi üzerinde etkisi görülmeye başlanacaktır. Kişi artık tamamen bu celbin etkisi altına girmiş olacağı için size ona göre davranacaktır. Kişinin hiçbir şekilde iradesi yerinde olmaz, mantıklı bir şekilde düşünemez ve hareket edemez. Sürekli olarak artık kişinin aklında siz olacaksınızdır. Sürekli olarak özellikle de geceleri kişi sizi düşünür, sizin hayalinizi kurar, bu şekilde kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişi size gelerek duygularını dile getirecektir.

Harmura Aşk Celbinin Kişi Üzerinde Tesir Etme Süresi

Harmura aşk celbi belli bir süre boyunca kişiler üzerinde tesirini göstermektedir. Bu süre sona erdiğinde ise artık kişi normal davranışlarına ve hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Kişi sizi sevmediğini de anlayacağı için kısa zaman içerisinde sizi terk edecektir. Bu yüzden bu celbin kişinin üzerinde devamlı olarak etki etmesini istiyorsanız büyüler de olduğu gibi celbin de tesir süresine çok önem vermelisiniz. Tesir süresi ne kadar uzun olur ise sevdiğiniz adam ya da kadın o kadar uzun süreli olarak sizin yanınıza kalacaktır. Harmura aşk celbi kaç günde tutar diyenler için bu yöntem kısa bir süre içerisinde etkisini kişi üzerinde gösterse de tesir süresi bittiğinde hiçbir şekilde bu etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka celbin belli bir zaman sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Bunun için de mutlaka celbi gene aynı şekilde medyuma ya da hocaya giderek yeniden yaptırmalısınız. Siz hiçbir şekilde celbi yenilemeye kalkmamalısınız. Bu celb yeniletildikten sonra gene aynı güç ve tesir süresi ile kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Celbin yeniletilmesi gerektiğini sevdiğiniz insanın size karşı olan tavrından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi celbin etkisi azalmaya başladığı için yavaş yavaş sizden uzaklaşmaya başlayacaktır. Artık kişinin davranışları size karşı oldukça soğuk olacaktır. Bu şekilde davranış değişiklikleri ile karşılaştığınızda mutlaka celbin yeniletilmesini sağlamasınız. Eğer celbi tesir süresi bitmeden önce yeniletirseniz kişi de bu celbin etkisi altından kurtulmadan sizi sevmeye devam etmiş olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu birlikteliğinize devam edebilirsiniz.

Harmura Aşk Celbi Yaptırmak Günah mıdır?

İnsanları kendi amacınız için farklı yöntemler kullanarak kontrol altına almak ve onları istediğiniz gibi yönlendirmek çok büyük günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde kişileri iradeleri dışında hareket edecek yöntemlerle kontrol etmemelisiniz. Özellikle celb gibi yöntemler çok büyük günahtır. Bu yöntemleri kullandığınızda Allah’ın işine karışmış olursunuz. O her zaman bizim için en hayırlısı verecektir. Bu yüzden sevdiğiniz kişiyi zorla sizi sevmesi için celb yöntemi gibi yöntemler kullanarak tesiriniz altına almamalısınız. Kişi bu yöntemler uygulandığında da sizi zaten geçici bir süreliğine, celbin etkisi sürdükçe sevecektir. Bu yüzden celb yöntemini kullanmış olsanız bile kişi sizi gerçek duyguları ile sevmez. Bu tarz yöntemleri kullanmak yerine sevdiğiniz kişinin kalbini doğal yollar ile gerçekten kazanmalısınız. Aksi taktirde bir gün mutlaka kişi sizi terk edecektir. Harmura aşk celbi kaç günde tutar denildiğinde bu yöntem kısa zamanda etki eden bir uygulamadır, fakat hiçbir şekilde kişinin üzerinde yöntemin etkileri sonsuza dek sürmez. Ayrıca bu tarz yöntemleri kullanan kişiler dinimizce mutlaka cezalandırılacaklardır. Kişiler Allah’a şirk koştukları için cehenneme gideceklerdir. Bu sebepten dolayı bizler celb gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz, kesinlikle sizlere de bu yöntemleri tavsiye etmiyoruz. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmak sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır.

Harmura Aşk Celbi Yaptırmak Tehlikeli midir?

Harmura aşk celbi gibi yöntemler yapılırken genele hocalar bu yöntemin çok daha kuvvetli olabilmesi için şeytani varlıklardan yardım alırlar, onların gücünden beslenirler. Fakat bu varlıklar çok tehlikeli olabilmektedirler. Onların gücü çok büyük olduğu için size musallat olabilirler. Musallat olma durumlarından da kolay kolay kurtulamazsınız. Şeytani varlıklar kişiye musallat olduklarında onun tüm enerjisini çekene kadar onu rahat bırakmazlar. Hatta bazı durumlarda şeytani varlıklar kişiyi kendi dünyalarına çekmeye çalışırlar. Bu yüzden bu tarz celb yöntemlerini uygularken çok dikkatli olmalısınız, ya da bu yöntemi uygulamayı tercih etmemelisiniz. Bu yöntem uygulanırken kendinizi de mutlaka koruma altına almalısınız. Bunun için genelde medyumlar kişilere bir koruma tılsımı önerirler. Bu koruma tılsımını uygulattığınızda celb süresi boyunca sizi kötü enerjilerden bu kalkan koruyacaktır. Fakat bu koruma kalkanı da çok uzun süre boyunca kişiler üzerinde etkisini göstermez. Özellikle bu tılsım bir muska şeklinde yapılmış ise kişinin celbin etkilerinden korunabilmesi için mutlaka bu muskayı sürekli olarak üzerinde ya da yanında taşıması gerekmektedir. Aksi taktirde bu muskayı düşürür ya da kaybeder iseniz, celbin tehlikeleri sizi saracaktır. Şeytani varlıklar sizi korumasız buldukları anda hemen güçlerini üzerinizde kullanacaklardır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınızdır. Hiçbir şekilde bu muskayı üzerinizden çıkartmamaya ve kaybetmemeye dikkat etmelisiniz. Harmura aşk celbi uygulamak yerine farklı yollar kullanarak da sevdiğiniz kadına ya da erkeğe kavuşmayı deneyebilirsiniz. Böylesi sizler için çok daha sağlıklı olacaktır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

13 comments

 1. blank

  Ben daha önce harmura aşk celbi yaptırdım hiç işe yaramadı. Sonra medyum burak hocaya yaptırdım tam 13 günde etkisini gördüm. Kişiden kişiye belki etkisini geç gösterebilir. Medyum Burak hocaya harmura aşk celbi yaptıranlar varsa yazsınlar herkes doğru kişiyle çalışmış olur. Yazık milleti dolandıran birsürü medyum var medyum Burak dürüst ve efendi.

 2. blank

  benim kuzenim de harmura aşk celbi yaptırmıştı dün düğünde görüştük farklı şehirlerde yaşıyoruz muhabbet ettik laf açıldı sordum bi aralar harmura aşk celbi diye birşey yaptırmıştın sevdiğine kavuşmak için gerçekten işine yaradı mı demiştim fazlasıyla yaradı dedi. Şimdi ben birine aşığım yaptırmayı düşünüyorum. Medyum Burak hocaya yaptırmıştım dedi ama numarası yokmuş bende telefon numarasını arıyorum bilen varsa verir mi bana lütfen.

 3. blank

  0 553 371 89 94 bende aşk celbi yaptırmıştım 1 ay önce numarasını isteyenlere verdim hayırlısı olsun.

 4. blank

  Bende celb yaptırdım Medyum Burak hocam la çalıştık şuan 15. Gün bekliyorm bakalim

  • blank

   Feride merhaba islemin nasil suan varmi biseyler

   • blank

    evet zeynep işlemim etki etti ben birisinden hoşlanıyodum ona açılamadım yani belli edemedim bir türlü ondan hoşlandığımı ama onunda benden hoşlandığını az çok hissettim biraz çekingen kaldım harmura aşk celbi yaptırınca bana bi cesaret geldi açıldım o da bana içini döktü şuan sevgiliyiz çıkıyoruz her şey o kadar güzel ki anlatamam güllük gülistanlık derler ya aynı o gerçekten buraya yazdıgım 15. gün dedikten bir gün sonra herşey çok hızlı gelişmeye başladı. Medyum Burak hocaya teşekkür ederim gerçekten çok iyi bir insan

  • blank

   Feride hanım işleminiz tuttu mu

 5. blank

  Merhabalar,ben de Burak hocaya aşk celbi yaptırdım.İnanın yüzde yüz etkisi var.Celb’in etkisini gösterme süresi kişiye göre değişiyor ama en sonunda tutuyor.Burak hoca kesinlikle güvenilir bir hoca,Allah ondan razı olsun inşallah.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir