Ana Sayfa / Diğer Büyüler / Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Giden sevgiliyi geri getirmek için yapılan büyüler, daha çok sonrasında pişman olunan ayrılıklar üzerine yaptırılırlar. Geri getirme büyüsü yaptıran kişiler, fevri kararlar üzerine ayrılmış kişilerdir. İnsanlar ilişkileri sırasında kavga edebilir ve bu çok doğal bir olaydır. Fakat bireysel karakterleri fevri veya sinirli olan kişilerin ilişkilerindeki kavgalar kötü sonuçlanabilir.

Bu gibi karakteristik özellikleri olan kişilerin basit kavgaları bile istemedikleri şekilde sonuçlanabilir. İnsanlar zaman zaman kastetmedikleri şeyler de söyleyebilirler. Eğer herhangi bir şekilde sonradan pişman olduğunuz bir ayrılık yaşarsanız geri getirme niyetli büyülere başvurabilirsiniz. Büyünün etkileri ile sevdiğiniz kişi ile yeniden bir araya gelmeniz mümkündür.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme

Geri getirme büyülerinin yapımı ile birlikte çiftlerin ilişkileri yeniden başlamayacaktır. Büyünün etkileri ilişkinin kaldığı yerden devam etmesini sağlayacaktır. Büyü yapıldıktan sonra kişilerin birbirine olan kırgınlıkları ve birikmiş öfkeleri dinecektir. Bu sayede kişiler birbirini affedebilecek durum gelecektir. Fakat büyünün daha önemli bir etkisi ayrılan kişilerin birbirine büyük bir özlem duymaya başlamasıdır.

Büyünün etkisi altındaki eski sevgililer, yeniden birleşmeyi isteyecektir. Geri getirme büyüsü yaptıran kişilerin sadece yeni ayrılmış kişiler olduklarını düşünmemek gerekir. Büyüden uzun süre önce ayrılmış kişiler de yararlanabilir. Büyünün etkileri ile halen bekar olan eski sevgilinizi kendinize geri getirebilirsiniz. Aradan ne kadar vakit geçtiği hiç önemli değildir. Doğru yapılan büyü ritüeli ile giden sevgilinin geri dönmesi sağlanabilir.

Geri Getirme İşlemi Yapan Medyumlar

Giden sevgilinin geri dönmesi için yapılan büyüler, meşakkatli ritüellere sahiplerdir. Büyünün istenilen sonuçları verebilmesi, büyü ritüelinin doğru bir şekilde yapılmasına bağlıdır. Bu nedenle büyüyü yaptırmak isteyenler uzman medyumlar ile iletişime geçmelidirler. Büyünün arzu edilen şekilde sonuçlanmasında, medyum seçiminiz büyük bir rol oynayacaktır.

Büyüyü yaptıran kişilerin bilmesi gereken bir diğer konu ise, büyünün uzun süre önce ayrılmış kişilere yapımının daha zor olduğudur. Yani ayrılığın üzerinden geçen süre arttıkça büyü ritüeli daha zor bir hal alacaktır. Eğer sizin de ilişkinizin bitmesinin üzerinden uzun bir süre geçti ise medyum seçiminize daha büyük bir özen göstermeniz mantıklı olacaktır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Rahmani Ayırma Büyüsü

Rahmani Ayırma Büyüsü Ayırma büyüleri yüzeysel bir şekilde düşününce rahmani etkileri olamayacak büyüler gibi gözükebilirler. …

One comment

  1. blank

    hocam merhabalar hayırlı geceler öncelikle.. 3 ay önce ayrıldığımız sevgilimi geri getirmek istiyorum hocam henüz hala bir başkasıyla birlikte değil bekar hocam.bu işlemi yapabilirmiyiz ne yapmam lazım hoca bi yo gösterirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir