Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Fotoğraf Büyüsü

Fotoğraf Büyüsü

Resim Büyüsü

Büyü yöntemini uygularken medyumlar farklı materyaller kullanmaktadırlar. Kullanılan materyal büyünün gücünü ve tesir etme süresini belirlemektedir. Fotoğraf büyüsü de kişinin fotoğrafı kullanılarak yapılan oldukça güçlü bir büyü türüdür. Bu büyü insanların sevdiklerine kavuşabilmek için kullandıkları bir aşk büyüsüdür. Bu büyüyü uyguladıktan sonra kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişi de size karşı duygular besleyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fakat büyünün gücü ve yapımı zor olduğu için mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Büyü işlemi için siz kendiniz herhangi bir uygulamada bulunmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün tüm olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma gidip büyüyü yaptırmanız gerekmektedir. Medyum büyü işlemini uyguladıktan sonra kısa süre içerisinde etkileri kişi üzerinde görülecektir. Büyü işlemi boyunca medyum üç harflilerden de yardım alacaktır. Böylece büyü çok daha etkili bir hale gelecektir ve kısa süre içerisinde kişi üzerinde gücü görülecektir. Büyüyü medyuma yaptırdığınızda siz de hiçbir şekilde büyüden etkilenmemiş olursunuz. Bu şekilde büyünün bütün olumsuzluklarından korunmuş olacaksınızdır.

Fotoğraf Büyüsü Yapımı

Fotoğraf büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde  büyü yapılacak olan kişinin yüzünün net bir şekilde belli olduğu bir fotoğrafı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyü işlemi gerçekleşemez. Medyum bu fotoğraf üzerine tütsüler yakarak büyülü sözcükleri okur. Üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra bu fotoğraf yakılmalıdır ve külleri de akan bir su içerisine bırakılmalıdır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etki etmeye başlayacaktır. Fotoğraf büyüsü bu şekilde yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde etkileri kişi üzerinde görülmeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi tamamen farklı biri gibi hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık size karşı duygular besleyecek ve gündüz gece demeden sürekli sizi düşünecek, sizi yanında isteyecektir. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayacaksınızdır. Büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başladıktan birkaç gün sonra kişi size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Fotoğraf Büyüsü Etki Süresi

Büyülerin etki süreleri çok önemlidir. Bir büyünün kişiyi tesiri altında tutabilmesi için etki süresinin devamlı olması gerekmektedir. Eğer büyünün etki süresi sona erer ise kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından çıkacak ve size olan tüm duyguları da anında değişecek, sizi sevmediğini anlayıp terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün gücüne ve tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün etkilerinin devamlılığı için mutlaka belli bir süre sonra yenileme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Büyünü yeniletilmesi için mutlaka gene medyuma gidilmelidir. Aksi taktirde büyünün etkileri hiçbir şekilde kişi üzerinde sürmeyecektir. Büyü yeniletilme işlemi için de kişilerin mutlaka dikkatli olmaları şarttır. Hiçbir şekilde kendi başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yeniden yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün etkileri sizi sarmaya başlayacaktır. Fotoğraf büyüsü yeniletildikten sonra artık kişi gene büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Büyü etkileri devam ettiği sürece kişi sizi sevecektir. Büyünün gücü gene aynı etki ile kişi üzerinde tesir eder. Eğer büyü yöntemini yeniletmede geç kalırsanız kişi normal hayatına geri döneceği için üzerinde büyü olduğunu anlayabilir ve tekrar büyü yapılmaması için önlem alacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün zamanında yeniletilmesini sağlamalısınız. Ayrıca büyü yeniletme işlemi için doğru zamanı kişinin hareketlerini inceleyerek görebilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranıyor ise kısa süre içerisinde büyünün etkileri geçecek demektir. Bu şekilde büyünün etkilerini kontrol edebilirsiniz.

Fotoğraf Büyüsü Bozulması

Fotoğraf büyüsünün bozulması için siz kendiniz herhangi bir işlem yapmamalısınız. Bu büyü yöntemi üç harflilerin yardımı ile gerçekleştirildiği için tehlikeleri de büyüktür. Siz büyü yöntemini bozmaya kalktığınızda bu kez büyünün bütün olumsuz etkileri sizi saracak ve üç harfliler size musallat olacaklardır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka dikkat etmelisiniz. Büyü yöntemini mutlaka medyumun bozmasını sağlamalısınız. Medyum büyü yöntemini bozmak için üç harflilerden yardım alacaktır. Gene büyü yapımı ile büyü bozma işlemleri aynı şekilde olur. Kişinin fotoğrafı üzerine büyü tersten okunur ve üç harflilerinde etkisi ile büyü kişi üzerinden çıkarılacaktır. Fotoğraf büyüsü bozulduktan sonra artık tamamen kişi büyünün etkisinden kurutulacak ve normal hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edecektir. Fakat kişinin gücünü hemen toparlaması mümkün değildir. Büyü kişinin enerjisini çektiği için mutlaka belli bir süre boyunca kişinin büyünün etkisi altından çıkması için enerjisini geri kazanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyüden kişi kurtulabilir. Bazı durumlarda üç harfliler büyünün bozulmasını istemeyebilirler. Bu yüzden den çok dikkatli olmalısınız. Büyünün tüm etkilerinden kendinizi korumak ve üç harflilerin musallat olmasını önlemek için kendinize önlem almalısınız. Bunun için medyuma gittiğinizde bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu koruma büyüsü büyü süresi boyunca sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Size hiçbir şekilde bir zarar gelmeyecektir. Sadece bu koruma büyüsünü sürekli olarak yanınızda taşımanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü sizi koruma altına alacaktır.

Fotoğraf Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Fotoğraf büyüsü gibi güçlü büyülerin yapılması hem tehlikeli hem de dinimize göre günahtır. İnsanlar dinimizde kutsal kitap ile büyü hakkında uyarılmışlardır. Büyü ve zararları ile ilgili dinimizde pek çok ayet vardır. Bu ayetlere göre büyü yöntemini uygulayan kişiler mutlaka cezalandırılacaklar ve cehenneme gideceklerdir. Bu yüzden böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Büyü gibi bir yöntemi kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi ile bir insanın duygu ve düşüncelerini bağlayabilir ve onları değiştirebilirsiniz fakat büyünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka bu etkiler belli bir süre sonra sizi de sarmaya başlayacaktır. Ayrıca büyü günah olduğu için mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Fotoğraf büyüsü gibi bir büyü yöntemini tercih etmek yerine mutlaka normal yollar ile sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlamalısınız. Böylece kişi sizi gerçekten seveceği için hep yanınızda olacaktır. Fakat büyü ile kişi sizi sevdiğinde büyünün etkisinin geçmesi ile birlikte kişi de sizi terk edecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyü gibi bir yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Fotoğraf Büyüsü Tehlikeleri

Büyüler üç harfliler ile birlikte uygulandıkları için çok tehlikeli olabilmektedirler. Fotoğraf büyüsü de üç harfliler ile birlikte uygulanmaktadır. Bu yüzden de mutlaka dikkatli olmalısınız. Bu varlıklar insanları etkileyerek enerjilerini çekip onları kendi dünyalarına çekmeye çalışmaktadırlar. Bu yüzden büyü yöntemini kullandığınızda bu gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Büyü mutlaka sizi de olumsuz yönde etkileyecektir. Özellikle siz farkına bile varmasanız da belli bir zaman geçtikten sonra büyünün gücü sizi de sarmaya başlar ve sizin davranışlarınızı da kontrol ederek hayatınızı olumsuz yönde değiştirmeye başlayacak ve sizi kötü etkileyecektir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir