Ana Sayfa / Diğer Büyüler / Eşimi Nasıl Değiştirebilirim

Eşimi Nasıl Değiştirebilirim

Eşimle evliliğimiz başlarda çok iyi gitmesine rağmen ilerleyen zamanlarda artık bana karşı olan davranışları tamamen değişmeye başlamıştı. Eşim artık  çok kıskanç birine dönüşmüştü. Her yaptığım hareket sanki onun gözüne batıyor gibiydi. Ben de artık bu duruma katlanamaz olmuştum. Halbuki ilişkinin başlarında çok güzel anlaşıyorduk. Ben de durumu yakın bir arkadaşıma anlattım. O da aynı şeyleri yaşadığını ve eşine celb yaptırdığını söyledi. Bu celbi yaptırdıktan sonra eşinin davranışları tekrar eskisi gibi olmuş. Ben de celb yaptırmaya karar verdim. Sonra bu arkadaşımın önerdiği medyuma gittim ve Eşimi nasıl değiştirebilirim diye yönlendirme celbi yaptırdım. Bu yönlendirme celbini yaptırdıktan sonra eşimin artık çok farklı biri gibi davranmaya başladı. Tüm kıskançlıkları gitti tam istediğim gibi biri oldu. Artık ben ne istersem resmen onu yapıyor gibi. Celb sayesinde evliliğimizi kurtardık. Yoksa ben bu tarz davranışlara daha fazla katlanmazdım. Celb sayesinde eşim artık ilişkimizin başındaki gibi bir adam oldu. İyi ki de bu celbi yaptırmışım arkadaşımı dinlemişim.

Kişinin Davranışlarını Değiştiren Büyü

Büyüler pek çok amaç için insanların kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak kişileri rahatlıkla yönlendirmeye başlayabilir ve insanları istediğiniz gibi biri yapabilirsiniz. Büyü yöntemi pek çok amaç için kullanıldığından dolayı pek çok farklı yapım şekli vardır. Kişinin davranışlarını değiştirip kontrol etmek için yönlendirme büyüsünü kullanabilirsiniz. Bu büyü türü çok güçlüdür ve etkileri de kişiler üzerinde hemen görülür. Fakat büyü çok güçlü olduğu için de dikkat edilmesi gerekir. Mutlaka medyuma giderken işlem yaptırmanız gerekir. Hiçbir şekilde siz kendi başınıza büyü işlemini uygulamaya kalkmamalısınız. Genelde insanlar internetten ya da kaynaklardan okudukları bilgilere göre büyü yöntemini kendileri uygulayabileceklerini düşünürler. Fakat büyü çok tehlikeli bir yöntemdir. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınız da başınıza bir çok şey gelebilir. Bu yüzden medyuma giderek işlemi yaptırmalısınız. Eşimi nasıl değiştirebilirim diyen kişiler bu şekilde yönlendirme büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Bu büyünün yapımı için bir bez bebek kullanılır. Bu bebek üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi okunur ve büyülü sözcükler söylenir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Büyü bittikten sonra artık sürekli olarak eşiniz kötü bir şey yaptığında a da istemediğiniz gibi davrandığında bebeğe iğne batırarak onun davranışlarını önleyebilirsiniz. Aynı zaman da bu büyü işlemi için medyumlar muska da yazmaktadırlar. Muska yazarak da büyünün etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için de muska yazıldıktan sonra mutlaka muskayı kişilerin evinde bir yere kimsenin görmeyeceği şekilde saklamanız gerekir. Eşiniz muskayı bulur ve açar ise büyü etkisiz hale gelecektir. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına çok dikkat etmelisiniz.

Yönlendirme Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadar Sürmektedir?

Yönlendirme büyüsü tesir süresi belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etkisini göstermektedir. Bu süre sona erdiğinde ise kişiler büyünün etkisi altından çıkarlar. Bu yüzden mutlaka büyünün etkilerinin devam etmesi için yenileme işleminin yapılması gerekir. Büyü yenileme işleminin yapılması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekir. Medyuma gitmeden siz kendiniz herhangi bir şekilde yenileme işlemi yapmamalısınız. Yenileme işlemini siz yaptığınız da büyünün olumsuz özelliklerini de üzerinize çekersiniz. Yenileme işlemi için medyuma büyülü bebeği de götürmelisiniz. Bu bebek üzerine büyü yeniden yapılır. Eğer muska yenilenecek ise mutlaka muskayı açmadan medyuma götürmelisiniz. Medyum yeni bir muska yazar bu yeni muska ile eski muskanın yeri değiştirilir ve büyü yeniletilmiş olur. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra kişi de tekrar aynı şekilde büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Büyünün etkileri sürekli olarak kişi üzerinde devam etsin istiyorsanız mutlaka yenileme işlemine dikkat etmeniz gerekmektedir. Eşimi nasıl değiştirebilirim denildiğinde kişinin davranışlarında da büyünün yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk davranmaya başladı ise bu kez büyünün etkisi bozuluyor demektir. Kişi gene eskiden olduğu gibi hareket edecektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkilerini sürdürmeye devam edecektir.

Yönlendirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Yönlendirme büyüsü ile istediğiniz kişinin davranışlarının değişmesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyü işlemi tamamen tehlikeli ve günah olan bir yöntemdir. Hiç bir şekilde büyü işlemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde çok büyük günaha girmiş olursunuz. Büyü işlemini uygulamak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü işlemini kullandığınız da cehennem ile cezalandırılırsınız. Aynı zamanda belli bir zaman sonra sizin de hayatınızı büyü etkilemeye başlar. Artık hiçbir şekilde büyü yüzünden hayatınız da hiçbir şey yolunda gitmemeye başlayacaktır. Bu yüzden dikkatli olmalı ve büyü gibi yöntemleri kullanmaktan uzak durmalısınız. Dinimiz de insanlar büyü konusunda uyarılmışlardır. Büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’a şirk koşan kişilerdir. Bu yüzden günaha girmeden amacınıza doğal yollardan ulaşmaya çalışmalısınız. Bizler de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Siz de büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız.

Yönlendirme Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü işleminin uygulanması sırasında medyumlar büyünün çok daha etkili olması için şeytani varlıklardan yardım alırlar. Bu varlıklar da belli bir zaman sonra size musallat olabilirler. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemi kesinlikle çok tehlikeli bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınız da bu varlıklar size musallat olarak sizin de hayatınızı olumsuz yönde etkilemeye başlarlar ve sizi de yönlendirmeye başlayacaklardır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyüden uzak durmalısınız. Y a da büyüden korunmak için büyüyü yaptırmadan önce kendinize bir koruma tılsımı yaptırmalısınız. Bu tılsımı büyü süresi boyunca üzerinizde taşıdığınız da tılsım sizi koruyacaktır. Hiçbir şekilde artık büyüden etkilenmezsiniz. Bu şekilde tılsım da kullanarak büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz.

Yönlendirme Celbi Yaptırmak

Yönlendirme celbi çok fazla kullanılan bir diğer yöntemlerden biridir. Bu yöntem dua okunarak yapılan zararsız ve günah olmayan bir yöntemdir. Bu yüzden insanlar tarafından daha çok tercih edilir. Celb işlemini uyguladığınız da günaha da girmiş olmazsınız. Bu yüzden celb rahmani bir yöntem olarak geçer. Bu işlem için de gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kendi başınıza herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde işlem işe yaramayabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de dualar okunarak işlem on dört gün boyunca yapılır. Siz de mutlaka niyet edip bu süre içerisinde dua etmelisiniz. Bu şekilde celb işlemi tamamlandıktan sonra artık kişi üzerinde etki etmesi için beklemeniz gerekmektedir. Celbin etkileri birkaç ay içerisinde görülebilmektedir. Bu süreçte belki etkisini göremeye de bilirsiniz. Celb ne kadar etkili bir yöntem olsa da kişinin iradesine göre etki eder. Kişi çok iradeli ise etkileri kişi üzerinde görülmez. Yani celb işleminden kesin bir şekilde sonuç alacaksınız diye de bir şey yoktur. Eşimi nasıl değiştirebilirim denildiğinde bu şekilde celb işlemini de kullanabilirsiniz. Celb işlemi ömür boyu etkilerini kişi üzerinde gösteren bir yöntemdir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Rahmani Ayırma Büyüsü

Rahmani Ayırma Büyüsü Ayırma büyüleri yüzeysel bir şekilde düşününce rahmani etkileri olamayacak büyüler gibi gözükebilirler. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir