Ana Sayfa / Diğer Büyüler / Eşimi Kendimden Soğutma Büyüsü

Eşimi Kendimden Soğutma Büyüsü

Geçmişten bugüne pek çok kişinin merak ettiği manevi uygulamalar arasında ilk sıralarda yer alan büyüler, doğru ellerde uygulanmaları halinde gerçekten de istenen etkileri gösterebilmektedir. Birbirinden farklı pek çok amaç için uygulanabilen büyüler, yapılış nedenlerine göre ak büyü ya da kara büyü şeklinde de tanımlanabilmektedir. Eşleri birbirlerine bağlamak, birisini kendine aşık etmek, iki kişi arasına nifak tohumları sokmak ve benzeri nedenlerle uygulanabilen büyüler ayrıca eşini kendinden soğutmaya çalışanlara da büyük bir manevi destekçi olabilmektedir. Bu bağlamda tercih edilebilecek olan eşimi kendimden soğutma büyüsü ise her geçen gün daha çok kişinin başvurduğu manevi uygulamalar içerisinde üst sıralarda gelmektedir. Peki, eşimi kendimden soğutma büyüsü nasıl yapılır? Eşimi kendimden soğutma büyüsünün etkileri nelerdir? İşte eşini kendinden tam anlamı ile soğutmak isteyenlere tavsiye edilebilecek olan bu etkili büyü hakkında bilinmesi gereken her şey!

Eşimi Kendimden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Manevi uygulamalara merak salan pek çok kişinin hayatlarında en az bir defa karşılarına çıkmış bir büyü olarak da tanımlanabilen eşimi kendimden soğutma büyüsü, son derece etkili büyüler sınıfında yer almaktadır. Kısa sürede etkili sonuçları ile bilinen eşimi kendinden soğutma büyüsü, bu konuda gerçekten profesyonel olan kişilerin ellerinde hazırlanması halinde oldukça güçlü bir büyü haline gelmektedir. Manevi uygulamalar konusunda uzman olan pek çok hoca ya da medyum tarafından sık sık uygulanan eşini kendinden soğutma büyüsü, kendine has belirtileri ile kısa sürede fark edilmeye de başlanabilmektedir.

Eşimi Kendimden Soğutma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Eşini kendinden gerçek anlamda uzaklaştırmayı amaçlayan kişilere tavsiye edilebilecek olan eşimi kendimden soğutma büyüsü, güçlü etkilerini diğer pek çok büyü türüne göre oldukça kısa bir süre içerisinde göstermeye başlayabilmektedir. Söz konusu büyünün en önemli ve ilk belirtisinin ise eşlerin arasına giren soğukluk olduğu söylenebilir. Eşini kendinden soğutma büyüsü ile büyülenen kişilerde eşlerinden uzaklaşma gibi belirtilerin dışında ayrıca halsizlik, iştahsızlık, depresyon ve mutsuzluk gibi daha farklı belirtiler de gözlemlenebilmektedir. Nadiren de olsa mide rahatsızlıkları yaşamak yine eşimi kendimden soğutma büyüsü yapılan kişilerde görülebilecek olan diğer büyü belirtilerine örnek olarak verilebilmektedir.

Görüldüğü üzere son derece belirgin etkileri olan eşimi kendimden soğutma büyüsü bu nedenle oldukça dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Evde yapılması tavsiye edilmeyen bu büyünün mutlaka alanında uzman bir hoca ya da işinin ehli medyum tarafından uygulanması büyük önem taşımaktadır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Rahmani Ayırma Büyüsü

Rahmani Ayırma Büyüsü Ayırma büyüleri yüzeysel bir şekilde düşününce rahmani etkileri olamayacak büyüler gibi gözükebilirler. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir