Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Eşim Benim İstediklerimi Yapsın

Eşim Benim İstediklerimi Yapsın

Kocam İstediğim Herşeyi Yapsın

Evli çiftlerin bazıları mutluluğu bulmuş iken ne yazık li bazı çiftler evlenmelerine rağmen bu mutluluğu bulamamışlardır. Evli çiftler özellikle yeni evli çiftler hep kendi dediklerinin olmasını ve baskın taraf olmayı istemektedirler. Bu durum kesinlikle yanlıştır. Evlilikte baskın taraf olmaması gerekir. Çiftlerin birbirlerine saygılı olmaları aynı zamanda da evli olalar dahi dozunda ve yerinde sevgi göstermeleri gerekir. Yeni evli çiftler ailelerinin yönlendirmeleri üzerine çok fazla yanlış hareket etmektedirler. Bu yanlış hareketler sonucunda yeni evli çiftin çok fazla kavga ettikleri görülür. Evlilikteki kavgalar kesinlikle iki kişi arasında kalmalı üçüncü bir kişiye aktarılmamalı aynı zamanda da üçüncü bir kişiden akıl alınmaması gerekmektedir. Eğer eşim benim istediklerimi yapsın diyorsanız bazı şeylere sabır göstermeniz gerekebilir. Baskın taraf olmak için eşinizi sıkıyorsanız bu huyunuzdan vazgeçmeniz gerekmektedir. Eşinizi rahat bırakmalısınız ki o da sizi rahat bırakmalı. Evlilikte her şey karşılıklı olmalıdır. İstediğiniz bir şey olduğu zaman eşinizin mutlu bir anına denk getirerek nazik bir dil ile istemelisiniz aynı şekilde kocanız sizden bir şey istediği zaman sizde onun isteğini yerine getirmelisiniz. Kavga esnasında sakin kalmalı ve karşı tarafı da sakinleştirmeye çalışmalısınız. Gereksiz ve boş konuları fazla uzatmanız iyi olmaz. Eğer kırıldığınız veya incindiğiniz bir durum var ise bu durumu açık bir şekilde belirtmeli ve tam olarak hangi konuda neye kırıldığınızı açıklamasınız. Bunları yaptıktan sonra eşiniz ile aranızda bir sorun kalmayacaktır. Göstermiş olduğunuz saygı ve güler yüz sayesinde eşiniz size yeniden âşık olabilir. Ne yazık ki bazı kişiler böyle ufak konularda dahi herhangi bir çaba sarf etmek istemezler. Bu nedenle bu kişiler yapılması günah olan büyü işlemini yaptırmak isterler. Eşlerine her istediklerini aldırabilmek ve her dediklerini yaptırabilmek için birçok kadın büyü alanında uzman medyumlardan yardım alarak aşk büyüsü yaptırmak isterler.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Özellikle kişilerin sevdikleri için yaptırdıkları bir büyüdür. Kesinlikle yapım aşamasında bilgili kişilerden ve alanında uzman medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Geçmişte birçok kişinin aşk büyüsü yaptırdığı bilinmektedir. Yardım alarak bu işlemi yaptıran kişilerin memnuniyet derecesinin yüksek olduğu bilinmektedir. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin genel olarak platonik kişilerin yaptırdığı bilinmektedir fakat bazı evli kişilerinde eşim beni daha çok sevsin veya eşim benim isteklerimi yapsın gibi istekler üzerine yaptırtıldıkları bilinmektedir. Yapım işlemi gayet kolaydır ama yapım işleminde kişilerin yardım alması gereklidir. Aşk büyüsü için alanın uzman medyumlardan yardım alan kişilerin memnuniyet dereceleri daha yüksektir. Yapımı kolay olsa dahi kişiler kendi başlarına aşk büyüsü yapmaya çalışamamalıdırlar. Yanlış ve hatalı yapımda bozulması gereken büyü çeşitleri arasında yer aldığı bilinmektedir.

Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsü yapım işlemi tamamlandıktan sonra eğer büyü yapımında bir hata oluşmadı ise yaklaşık olarak dört gün içerisinde etki gösterdiği gözlemlenmiştir. Sevdikleri kişiden karşılık alamayan kişilerin çoğunluklu olarak yaptırdığı bir büyü çeşididir. Bazen bu durum farlılık gösterebilir, evli kişilerin dahi yaptırdıkları bilinmektedir. Evli kişilerin genel olarak eşim benim istediklerimi yapsın veya eşim bana yeniden âşık olsun gibi istekler ile yardım alarak yaptırdıkları bilinmektedir. Doğru yapım işlemi sonrası platonik aşkınızın size karşı duygular hissetmeye başlar ve bu gözle görülebilecek derecede olmaktadır. Eşiniz için yaptırmış olduğunuz aşk büyüsünde eşiniz size yeniden âşık olduğu ve bağlandığı bilinmektedir. Büyü etkisinde kalan kişilerin karşı tarafı asla kırmadıkları ve affedilmeyecek kadar büyük bir yanlışlarında dahi affettikleri bilinmektedir. Fakat bu durum kesinlikle ebedi değildir. Yedi veya sekiz ay gibi bir süre sonunda aşk büyüsünün herhangi bir etkisinin kalmadığı bilinmektedir. Bu sebeple yeniletilmesi gereken büyü çeşitleri orta sıralarda yer almaktadır. Sekiz ayın sonunda kişiler isteklerine bağlı olarak yeniden yardım alarak eşleri veya sevgilileri için aşk büyüsü yaptırabilirler.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsünün iki farklı bozulma işlemi bulunmaktadır. Bunlardan birinci ise kişilerin yakın çevrelerindeki kişilere yapılmış olan aşk büyüsü bozulma işlemidir. Bozulması için kesinlikle alanında uzman medyumlardan yardım alınarak ve büyü etkisindeki kişi ile beraber gidilmesi gerekmektedir. Diğer bir seçeneği ise kişilerin aşk büyüsü yapımında yaptıkları hatadır. Kişiler eşim benim dediklerimi yapsın, sevdiğim beni sevsin gibi istekler ile aşk büyüsü yapmaktadırlar. Ne yazık ki birçok kişi maliyetinden dolayı aşk büyüsünü kendileri yapmaya kalkar ve sonucunda hata yaparlar. Hata yapılmış olan bir büyü kesinlikle olumlu bir sonuç vermez. Özellikle kişiler sevdikleri kişiye aşk büyüsü gibi tehlikeli olan büyü çeşitlerinden yaptırıyorlarsa yardım almaları oldukça önemli ve gereklidir. Alanında uzman medyumlardan veya daha önceden büyü bozum işlemi yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden yardım alarak bu tarz tehlikeli büyüleri bozdurabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah Mı?

Büyü yaptırmak kesinlikle günah olduğu gibi aşk büyüsü yaptırmakta günahtır. Bunun sebebi ise kendi isteklerimiz doğrultusunda karşımızdaki insanlara bir şeyleri zorla ve habersiz yaptırmamızdan kaynaklanmaktadır. Karşınızdaki kişi size aşık değilken sizin yaptırmış olduğunuz bir aşk büyüsü sayesinde size âşık olmaktadır. Aynı şekilde eşim benim isteklerimi yapsın diyerek yaptırmış olduğunuz bir büyü sayesinde eşiniz sizin istekleriniz yerine getirecektir. Bu durum sizin tarafınızdan bakıldığı zaman ne kadar masum gibi gözükse de kimse kendisine büyü yapılmasını istemez. Kendisinde büyü olan ve bu durumu fark eden kişilerin hiç vakit kaybetmeden büyüyü bozdurmak için bilgili kişilerden yardım aldıkları bilinmektedir. Sizde aynı şekilde kimseye zorla âşık olmak veya eşinizin isteklerini zorla yerine yetirmek istemezsiniz. Aynı şekilde kişiler sevdikleri kişilerde şüphelendikleri bir durum olduğu zaman soluğu alanında uzman medyumlarda alırlar. Sizin de çevrenizde büyü yaptırmak isteyen kişiler var ise o kişileri günaha girmemeleri adına uyarmanız gerekmektedir.

Aşk Celbi Nedir?

Aşk celbi alanında uzman medyumlardan alınan bilgilere göre yapılması günah olmayan fakat karşı tarafın size âşık olmasını sağlayan bir işlemdir. Kişiler yardım alarak sevdikleri kişiler için aşk celbi yaptırdıkları takdirde o kişinin celbi yaptıran kişiye âşık olduğu bilinmektedir. Aşk celbi sadece alanında uzman medyumlardan yardım almanız gerekir çünkü aşk celbini bir tek onlar yapabilmektedir. Evli kişilerinde eşim benim istediklerimi yapsın gibi istekler ile bu celbi yaptırdıkları bilinmektedir. Yapım aşamasından herhangi bir şekilde tehlike yoktur. Yapılan kişiye kesinlikle bir zararı yoktur ve hatalı yapıldığı takdirde dahi kesinlikle tehlikeli bir durum ortaya çıkmaz. Aşk celbi yapılan kişi eğer çok sinirli bir kişi ise sakin bir kişi olduğu bilinir ve kötü olan huylarının birazda olsa yumuşadığı görülmektedir. Üç gün içerisinde etsini gösterir ve yeniletilmesine gerek duyulmayan bir işlemdir. Aşk celbini eşiniz veya sevgiliniz için yaptırdığınız takdirde ömür boyu sürdüğü bilinir. Etkisinin azalması veya yok olması gibi bir olay söz konusu değildir. Yapım aşaması birçok büyünün yapım aşamasından daha kolaydır. Geçtiğimiz günlerde kişilerin eşlerine ve sevgililerine yardım alarak yaptırdıkları aşk celbinden son derece memnun kaldıkları bilinmektedir

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir