Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Eşim Benden Sıkılmasın

Eşim Benden Sıkılmasın

Kocam Benden Sıkılmasın

Evlilikte kavga evliliğin tuzu biberi olarak bilinmektedir. Fakat her şeyin bir sınırı vardır. Kişiler evlendikten sonra özellikle cicim ayları bittikten sonra daha fazla kavga etmeye başlarlar. Bunun sebebi ise kişilerin hayatlarının yavaş yavaş monotonlaşmasından ve kişilerin birbirlerinden sıkılmasından kaynaklanmaktadır. Birçok evli çiftin sevgilik günlerini çok özlediği ve o günlere geri dönmek istediği bilinmektedir. Ülkemizde ne yazık ki yeni evlenen çiftlerin borçları oldukları bilinmektedir. Bu borçların en büyük kısmı ise yaptıkları düğünden kaynaklanmaktadır. Yeni evlenmiş çiftler daha önce bu kadar yüklü bir miktar borcun altına girmedikleri için, bu borç onlara fazla gelmektedir. İyice sinir stres içinde olan yeni evli çiftlerin birbirleri ile kavga ettikleri görülmektedir. Bu durum iki tarafında ayı anda yıpranmasına sebep olmaktadır. Yeni evli çiftelerden bazıları bu durumdan dolayı hem yıpranmamak için hem de eşim benden sıkılmasın diyerek büyü yaptırmakta oldukları bilinir. Kişiler büyü yaptırarak sonsuz mutluluğa ulaşamazlar. Büyü yaptırmak aynı zamanda da kesinlikle günah olan bir işlemdir. İslam da yer almaktadır fakat yapılması dinimizce hara kılınmıştır. Büyü yapmak isteyen kişilerin bu durumu iyice düşünmesi gerekmektedir. Büyü yapılması oldukça tehlikeli bir işlemdir. Kişiler mutlu olmak için kendilerini tehlikeye atmaktadır. Büyü yapmak yerine kesinlikle daha farklı yollar izlemeli ve büyü yapmaktan vazgeçmelisiniz. Eğer çevrenizde de büyü yapmak gibi düşüncesi olan veya büyü yaptırmak isteyen kişiler ver ise o kişiler kesinlikle uyarılmalı ve vazgeçirilmelidir. Yeni evli çiftler eşim benden sıkılmasın diyerek aşlarını taze tutacağına inanarak saç büyüsü yaptırmaktadır. Saç büyüsü yaptıran birçok kişinin bu işlemi yeniletmekten sıkıldığı ve daha sonradan alanında uzman medyumların tavsiyeleri üzerine saç celbi yaptırdığı bilinmektedir. Alanında uzman medyumlardan alınan bilgilere göre saç celbinin günah olmadığı da bilinmektedir. Birçok kişi günah olmaması sebebi ile saç celbi yaptırdığı bilinmekte ve gözlemlenmektedir.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Saç büyüsü yaptıracak olan kişilerin alanında uzman medyumlardan yardım alması gerekmektedir. Saç büyüsü etkisini yaklaşık olarak tam iki hafta içerisinde göstermektedir. İki hafta sonra saç büyüsü yapılan kişi gayet sakin ve ılımlı bir kişi olur. Aynı zamanda da saç büyüsü yaptıran kişiye bağlandığı bilinmektedir. Halk arasında saç büyüsünü en kuvvetli bağlama büyüsü olarak adlandırmaktadırlar. Saç büyüsü yapılan kişi saç büyüsü yaptıran kişiye yeniden âşık olur ve o kişinin kalbini kırmamak için uğraşır. Sürekli olarak o kişiye sürprizler yaparak enerjiyi yüksek tutmaya çalışmakta olduğu bilinmektedir. Yeni evli çiftlerin çoğunlukla eşim benden sıkılmasın amacıyla yaptırdıkları bilinmektedir. En kuvvetli bağlama büyüsü olarak saç büyüsü yapım işlemi için alanında uzman medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Bazı kişilerin saç büyüsü için daha önceden saç büyüsü yaptırmış ve olumlu sonuç almış kişilerden de yardım aldığı bilinmektedir. Kısaca kişiler saç büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden yardım alabilirler. Bunun iki sebebi vardır. Sebeplerden bir tanesi kişilerin kendileri veya yakın çevreleri için tek başlarına büyü yapamayacak olmalarından kaynaklanır. Diğer bir sesi ise kesinlikle yapım aşamasının kolay olmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Diğer büyüler sadece alanında uzman medyumlar tarafından yapılırken saç büyüsü için konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden de yardım alınabilmektedir. Bu durum ne kadar kolay olsa da yapımında yanlışlık ve hata yapılmamalıdır. Eğer saç büyüsü yapım işleminde yanlışlık ve hata yapılmış ise o saç büyüsü vakit kaybedilmeden bozulmalıdır.

Saç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Saç büyüsü bozum işleminde sadece alanında uzman medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Geçtiğimiz günlerde alanında uzman medyumların saç büyüsü yapım işleminde ve saç büyüsü bozulma işleminde hiç hata yapmadıkları bilinmektedir. Eğer saç büyüsü yapım işleminde hata yapılmış ise büyü ters etki göstermektedir. Eşim benden sıkılmasın diyerek yaptırdığınız saç büyüsü eşinizi sizden soğutur ve eve gelmek dahi istemeyen eşiniz sizden çok çabuk bir zaman da sıkılır. Kişilerin büyü konusunda oldukça dikkatli olmaları ve büyüyü kime yaptırmak istediklerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Eğer eşiniz için veya değer verdiğiniz bir kimse için yaptırıyorsanız işinizi sansa bırakmadan alanında uzman medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Eğer saç büyüsü yapımında hata yapmış kişiden yeniden yardım lamaya kalkarsanız büyük bir ihtimalle işleri daha da zora sokarsınız. Saç büyüsü bozulma işlemi kesinle çok tehlikeli bir işlemdir. Yeni evli çiftlerin bu saç büyüsü yapımında ve bozulma işleminde yapılan hatalar dolayısıyla boşandıkları bilinmektedir. Saç büyüsü bozulma işlemi ne yazık ki bozulma işleminde de zordur. Aynı zamanda da maliyetinin daha yüksek olduğu alanında uzman medyumlar tarafından belirtilmektedir. Kişiler kendi başlarına ve yardım alamadan saç büyüsünü bozamazlar. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi olan kişilerin yakın çevrelerine büyü yapamayacakları veya büyü bozulma işlemi yapamayacaklarından kaynaklanmaktadır. Hatalı yapılan saç büyüleri yüzünden birçok sevgilinin de ayrıldığı bilinmektedir. Saç büyüsü yapım işlemi doğru yapıldıktan sonra büyünün etkisini iki hafta içerinden gösterdiği bilenmekte olduğu gibi bozulma işlemi içinde üç hafta içinde etki gösterir. Saç büyüsü bozulma işlemi hatasız ve doğru yapıldıktan sonra üç hafta içerisinde o kötü etkisini ortadan kaldırır. Eşiniz ile büyü yaptırmadan önceki halinize dönmeye başlarsınız ve bu durum üç hafta içerisinde tamamlanmaktadır. Bazı kişiler saç büyüsü yaptırmak yerine eşlerine saç celbi yaptırmaktadırlar.

Saç Celbi Nasıl Yapılır?

Saç celbi kesinlikle tehlikeli değildir ve yapılması kolay bir işlemdir. Alanında uzman medyumlardan alının bilgilere göre saç celbi yapım işlemi saç büyüsü yapım işleminden daha kuvvetli ve daha uygun maliyetlidir. Aynı zaman da saç celbi gibi birçok celbin günah olmadığı bilinmektedir. Saç celbi yapıldığı zaman, yapılan kişilerin mutlulukları arttığı herhangi bir para sıkıntısı çekmediği ve eşleri ile daha iyi anlaştıkları bilinmektedir. Yeni evli çiftlerin eşim benden sıkılmasın diyerek yaptırdıkları saç büyüsünün bütün iyi yönlerini de taşımaktadır. Yapım aşamasında yanlış yapılsa dahi herhangi bir tehlikeli durum söz konusu değildir. Yapılan hatayı düzeltmek için önce tam olarak hatanın nerde olduğunun bulunması gerekmektedir. Hatanın nerde olduğunu bulduktan sonra o hatalı yapılan kısımdaki hatayı düzeltmek gerekir. Kişiler saç celbi yapımında hata yaptıkları zaman saç celbi asla ters bir etki göstermemektedir. Hiçbir etki göstermediği bilinmektedir. Özellikle yeni evli çiftlerin ve evlenmek üzere olan kişilerin yaptırmakta olduğu saç celbinin aynı zamanda da koruma özelliği bulunmaktadır. Saç celbini kişi kime yaptırmış ise o kişiye artık hiçbir kötü niyetle yapılan büyü tutmayacak ve teki göstermeyecektir. Yapılan büyü ne kadar kuvvetli olursa olsun saç büyüsü yapılan kişi üzerinde asla ters bir etki göstermez. Hatta kötü niyetle yapılan büyülerin yaptırılan kişiye döndükleri de bilinmektedir. Saç celbi yaptıracak kişilerin içleri rahat bir şekilde saç celbini yaptırdıkları bilinmektedir. Geçtiğimiz günlerde de saç celbi yaptıran kişilerin oldukça memnun kaldıkları gözlemlenmektedir. Kişiler özellikle yeniletilmesine ve ömür boyu koruduğu bilinmekte olduğu için koruma celbi yaptırdıkları da bilinmektedir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir