Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Erkek Arkadaşım Beni Nasıl Kıskanır

Erkek Arkadaşım Beni Nasıl Kıskanır

Erkek arkadaşımla uzun zamandır birlikte olduğumuz için sanırım  artık beni hiç kıskanmıyor. Ben de sevgilimin beni kıskanmasını istiyorum. Ona neden artık beni kıskanmıyorsun dediğim de ise böyle bir şeyin olmadığını kıskandığını belli etmediğini söyledi. Ama ben onun beni kıskandığını belli etmesini istiyorum. Bende artık bu duruma katlanamaz oldum ve erkek arkadaşım beni nasıl kıskanır diye medyuma gittim. Medyuma kıskançlık celbi yaptırdım. Celbi yaptırdıktan kısa zaman sonra gerçekten erkek arkadaşımın bana karşı olan tavırları değişmeye başladı ve beni kıskanmaya başladı. Artık erkek arkadaşım gerçekten beni kıskanıyor. Bu durumdan çok mutluyum. İyi ki de celbi yaptırmışım. Kıskançlık olmadan ilişki olmaz bence, şimdi erkek arkadaşım beni kıskanıyor ve bu durumdan gerçekten mutluyum. Celb yaptırmasaydım eğer gene erkek arkadaşım aynı davranışları sergilemeye devam edecekti.

Kıskançlık Büyüsü Yaptırmak

Kıskançlık büyüsü kişinin davranışlarını değiştirmek için uygulanan yöntemlerden biridir. Bu büyü sayesinde artık kişi tamamen farklı biri gibi hareket etmeye başlar ve tamamen kıskanç biri olacaktır. Kıskançlık büyüsü kesin sonuç veren bir büyü yöntemi değildir. Bu yüzden bu işlemi yaptırdıktan sonra kesin sonuç alacağım diye beklememelisiniz. Büyü işlemi yapıldıktan sonra kişinin davranışlarının değişip değişmemesi gene kişiye bağlı bir durumdur. Kişinin iradesine göre büyünün gücü kişi üzerinde görülür. Kişi çok güçlü bir iradeye sahip ise büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeyebilir. Bu şekilde büyüden sonuç alıp almamanız tamamen büyüye ve kişinin iradesine bağlıdır. Bu erkek arkadaşım beni nasıl kıskanır diyen kişiler kıskançlık büyüsü yaptırarak amaçlarına ulaşabilirler. Fakat büyü gibi zor ve tehlikesi büyük olan işlemlerin yapımı için siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Bu şekilde büyüyü yaptırdığınız da herhangi bir şekilde siz zarar görmezsiniz.

Kıskançlık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kıskançlık büyüsü yapımı farklı aşamalardan meydana gelmektedir. İlk olarak bu büyünün yapılması için bir ayna gerekir. Bu ayna kırılır ve parçalara ayrılır. Bu parçalar arasından iki tanesi seçilir. Bu parçalar kadını ve erkeği temsil etmektedir. Daha sonra süt kullanılarak bu parçaların arkalarına kişilerin isimleri yazılır. Süt kullanılmasının sebebi ise bu yazılar yazıldıktan sonra silinmesidir ve belli olmamasıdır. Bu şekilde kişilerin ismi okunmaz ve büyü olduğu da anlaşılmaz. Büyü yapıldıktan sonra bu aynalar bez parçaları ile sarılır ve bu şekilde kişilerden uzak bir toprak içerisine gömülür. Kıskançlık büyüsü  bu şekilde tamamlanmış olur. Bu erkek arkadaşım beni nasıl kıskanır diyenler kıskançlık büyüsünü bu şekilde uygulayabilirler. Büyü uygulandıktan sonra da kısa zaman içerisinde etkilerini kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Fakat büyünün mutlaka bu şekilde uygulanması gerekmektedir.

Kıskançlık Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kıskançlık büyüsü yapıldıktan sonra etkileri bir süreliğine kişi üzerinde görülmektedir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra etkileri de kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Büyünün etkilerinin devam etmesi için mutlaka tekrar aynı şekilde yapılması gerekir. Bu yüzden siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalı ve mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyum büyüyü tekrar aynı şekilde yaptıktan sonra etkileri kişi üzerinde gene görülmeye devam eder. Tesir süresi çok önemlidir. Büyünün tesir süresi bitmeye başladığında artık kişinin davranışlarından da büyünün etkisinin bitmeye başladığını anlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi altından çıktıktan sonra artık tamamen normal bir şekilde davranmaya başlayacaktır.

Kıskançlık Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kıskançlık büyüsü yaptırmak günahtır. Sadece kıskançlık büyüsü değil tüm büyülerin yapımı bizim dinimizde günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Aksi taktirde bu kez büyü yüzünden en büyük günahlardan birini işlemiş olursunuz ve cehennem ile cezalandırılırsınız. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyüden uzak durmalısınız. Büyü yerine doğal yollar ile sevgiliniz ile aranızdaki sorunları çözmeye çalışmalısınız. Sevgiliniz kıskanç biri değil ise bu konuyu onunla konuşarak çözmeye çalışmalısınız, büyü yöntemini kullanarak değil. Büyü Allah’a şirk koşmaktır ve bu yüzden de bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz.

Kıskançlık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kıskançlık büyüsünün bozulması için kişiler mutlaka medyuma gitmeliler. Büyülerin bozulması oldukça zordur ve tehlikelidir. Bu yüzden bu tehlikeyi göze almamalısınız ve mutlaka medyuma giderek işleminizi yaptırmalısınız. Kıskançlık büyüsü bozulması için medyuma gittiğiniz de toprağa gömülü aynaları da mutlaka götürmelisiniz. Bu aynalar açılır ve medyum üç harflilerden de yardım alarak aynalar üzerindeki büyünün etkisiz hale gelmesini sağlar. Bu şekilde büyü bozulur ve kişi de yavaş yavaş eski davranışlarına geri dönmeye başlar. Kişi büyü etkisi altından çıktıktan sonra hiçbir şekilde büyü ile ilgili herhangi bir şey hatırlamaz ve büyü etkisi altında kaldığını da anlamayacaktır. Bu erkek arkadaşım beni nasıl kıskanır diyenler kıskançlık büyüsünü bu şekilde bozdurabilirler.

Kıskançlık Büyüsünün Dozunu Arttırmak

Kıskançlık büyüsünün dozunu arttırmak istiyorsanız eğer bu kez büyünün yapımını değiştirmeniz gerekir. Bunun için büyünün yapımında süt değil de şarap kullanmak gerekir. Kırmızı şarap kullanarak bu kez aynaların arkalarına büyü yapılacak olan kişilerin ismi yazılır. Daha sonra büyü etkisini çok daha hızlı ve etkili bir şekilde göstermeye başlar. Şarap ile yapılan büyü çok daha güçlüdür ve büyünün dozu da artmış olur. Bu şekilde sevgilinizin çok daha kıskanç biri olmasını sağlayabilirsiniz. Kıskançlık büyüsü dozu bu şekilde arttırılmış olur.

Kıskançlık Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyülerin yapım şekillerine göre tehlikeleri de güçleri de birbirlerinden farklılık gösterir. Bu yüzden büyü yapımında mutlaka dikkatli olmanız gerekmektedir. Genelde büyülerin yapım işlemleri sırasında medyumlar doğa üstü güçlerden yardım alırlar. Bu yüzden de bu varlıklar belli bir süre sonra size musallat olabilirler ya da kişinin kontrolünü ele alabilirler. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için büyünün yapımında mutlaka medyuma gitmelisiniz ya da önlemler alarak kendinizi koruma altına almalısınız. Bu erkek arkadaşım beni nasıl kıskanır denildiğinde kıskançlık büyüsünden kendinizi korumak için medyuma gittiğiniz de bir koruma büyüsü de kendinize yaptırabilirsiniz. Bu şekilde musallat olma gibi durumlardan kendinizi kurtarmış olursunuz. Büyünün etkilerinden de kendinizi korumuş olacaksınızdır.

Kıskançlık Celbi Nasıl Yapılır?

Kıskançlık celbi uygulayarak da kişiler sevdikleri kişinin kıskanç biri olmasını sağlayabilirler. Kıskançlık büyüsü tehlikeli olsa da celb işleminin bir tehlikesi yoktur. Bunun için medyuma gittiğiniz de medyum sadece dua eder. Bu da uzun bir süreçtir. Celb işleminden hemen sonuç almayı beklememelisiniz. Bazı durumlarda işlem sonuç vermeyebilir de. Celb işlemi uygulandıktan sonra ise ömür boyunca kişi üzerinde etkileri görülür. Bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Medyumlar da bu işlemi büyüye göre çok daha fazla tercih ve tavsiye ederler. Celb yönteminin bir zararının da olmaması kişiler tarafından tercih edilmesinin başka bir sebebidir. Sadece işlem için uzun bir süre beklemeniz gerekecektir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir