Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Eritme Büyüsü

Eritme Büyüsü

Eritme Büyüsü Nedir?

Eritme Büyüsü genel olarak kişilerin sevdikleri insana kavuşabilmek için uyguladıkları bir bağlama, aşk Büyüsüdür. Bu büyünün gücü çok büyüktür ve kara Büyüler arasında yer almaktadır. Büyünün yapımı çok, eski zamanlara kadar dayanmaktadır. Özellikle büyü yakma işlemi uygulanarak yapılmaktadır. Eskiden insanlar büyülerin yakarak yapıldığında çok daha hızlı bir şekilde kişilere etki ettiğini düşünmekteydiler. Bu yüzden de bu eritme büyüsü yakarak yapılmaktadır. Bu büyünün yapımında medyum mum kullanmaktadır. Bu yüzden büyünün ismi eritme büyüsüdür. Eritme büyüsü kuvvetli bir Bağlama Büyüsü olduğundan dolayı kişilerin mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Aksi, bir durumda kişi kendisi büyüyü yapmaya kalkar ise büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerine çekecektir ve ayrıca farklı güçlerin de saldırısına uğrayabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka büyüyü medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir. Eritme büyüsü gücünü şeytani varlıklardan alır. Bu yüzden büyünün yapımı sırasında kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir.

Eritme Büyüsü Yaptırmak Günahmıdır?

Büyülere her dinde yer verilmiştir. Fakat Büyülerden iyi bir şekilde bahsedilmez. Özellikle dinimizde büyü yöntemini kullanmak kesinlikle haram kılınmış, günah sayılmıştır. Bu büyü yöntemini kişiler iyi veya kötü hangi amaçla kullanırlarsa kullansınlar mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Hiç bir şekilde amacınıza bu şekilde ulaşmaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Eritme büyüsü kişilerin sevdiklerine kavuşmak için kullanılan bir büyü olduğu için kişiler bu amaçlarına doğal yollardan ulaşmaya çalışmalardır.

Eritme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eritme Büyüsü çok kısa bir süre içerisinde kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlayan bir büyüdür. Bu yöntemi kullanmak için medyuma gittiğinizde ilk olarak büyü yapılacak ortamın çok iyi bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Büyü mutlaka karanlık ışık almayan bir ortam da uygulanmalıdır. Aksi taktirde büyü uygulanması sırasında sıkıntı yaşayacaksınızdır. Eritme büyüsü yapımı için medyum gerekli ortamı sağlandıktan sonra odanın zeminine 41 adet mum dizilir. Bu mumlar bir halka şeklinde dizilmek zorundadır. Mumla ile iki tane halka oluşturulur. Bu halkların biri sizin için bir diğeri ise sevdiğiniz kişi içindir. Büyüyü yaptıracak olan kişi halkalardan birinin içerisine girer ve mumlar eriyen kadar bu halka İn içinde kalmak zorundadır. Diğer halkanın içine ise büyü yapılacak olan kişinin isminin yazılması gerekmektedir. Bu şekilde kişi yerini aldıktan sonra medyum şeytani varlıklardan da güç alarak tılsımlı sözcükleri okumaya başlar. Kişinin de mutlaka medyum ile birlikte bu tılsımlı sözcükleri söylemesi gerekmektedir. Mumlar birer birer eriyen kadar bu şekilde büyülü sözcükler söylenmeye devam edilir. Mumlar tamamen erdiğinde ise büyü tam anlamıyla gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu şekilde büyü kısa süre içerisinde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Eritme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Eritme Büyüsü gücünü 3 gün içerisinde kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu 3 gün sonunda kişi şeytani varlıkların verdikleri vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve sürekli olarak bu vesveseler yüzünden aklında sizinle ilgili düşünceler olacaktır. Kişi artık sürekli olarak gün aşırı sizinle ilgili hayaller kuracak ve artık büyünün tamamen tesir etmesi ile birlikte size aşık olacaktır. Büyü kişi üzerinde bu şekilde Tesir eder. Kişi büyünün etkisi ile size açılacak ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Eritme büyüsü kişinin davranışlarının değişmesine sebep olur. Artık kişi normalde sevemeyeceği şekilde sizi sevmeye başlayacaktır. Büyünün tesir etme süresi boyunca da kişi büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye devam edecektir.

Eritme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Büyülerin Tesir süreleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. Güçlü bir büyünün kişi üzerinde Tesir Etme Süresi çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden eritme büyüsü çok daha etkili bir şekilde tesirini kişi üzerinde gösterir. Bu tesir süresi 41 yatsı vakti kadardır. Büyünün kişi üzerindeki tesiri geçmeye başladığında kişinin davranışlarında da farklılıklar oluşmaya başlayacaktır. Kişi artık size karşı soğuk hareketler de bulunur ve kısa sürede eski duygularına geri döneceği in büyünün tesir süresinin bitmesi ile birlikte sizi terk edecektir. Bu yüzden kişinin sizi terk etmemesi için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu büyünün yeniletilmesi için tüm büyü işlemlerinin en başından gene uygulanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkisini göstermeye devam edecektir. Aksi durumda kişiden ayrılmak durumunda kalacaksınızdır. Büyü yeniletildiğinde kişi sizi gene büyünün etkisi ile sevmeye devam edecektir. Büyülerin devamlılığı için yeniletilmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden mutlaka ara ara büyülerin Tesir sürelerini kontrol etmelisiniz. Aksi, taktirde amacınıza ulaşamayacaksınızdır.

Eritme Büyüsünün Sonuçları Nelerdir?

Eritme Büyüsü kara Büyüler arasında yer alan oldukça etkili bir büyü olduğu için bazı durumlarda olumsuz sonuçları olabilmektedir. Özellikle şeytani varlıklara bu büyü yapımında çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Şeytani varlıklar bazı durumlarda kişilere musallat olabilmektedirler. Bu yüzden eğer kişi isterse kendini bu varlıkların gücünden ve etkilerinden korumak için medyuma gittiğinde bir koruma çemberi ya da muskası yazdırabilir. Eğer kişi kendini üzerinde bu muskayı sürekli olarak taşır ise büyünün olumsuz özelliklerinden kendini korumuş olacaktır. Böylece şeytani güçlerden size zarar veremezler. Bazı güçlü Büyüler belli bir süre geçtikten sonra büyü yaptıran kişiyi de etkilemeye başlarlar. Bu yüzden kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir

Eritme Büyüsünün Bozulması Zormudur?

Eritme Büyüsü yapımı oldukça zahmetli olduğu için bozulması da zaman almaktadır. Bu büyünün bozulması için kişiler kesinlikle kendi başlarına herhangi bir şey yapmaya kalmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz ve kötü yönlerini üzerinize çekeceksinizdir. Böyle bir olayla karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum şeytani güçler ile iletişime geçerek büyünün bozulması için yardım isterler. Eğer şeytani güçler izin verir ise büyü bozulacaktır. Aksi taktirde büyü kişi üzerindeki etkisini sürdürmeye devam edecektir. Medyum şeytani güçler ile birlikte büyüyü bozduğunda kişi üzerindeki büyü etkisi belli bir süre sonra ortadan kalkar. Eritme büyüsü bu şekilde bozulmaktadır. Büyü bozulduktan sonra kişi kısa zaman içerisinde normal Hayatın ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden de kısa zamanda sizinle olan ilişkisini sona erdirecektir. Kişi büyü bittikten sonra kendini toparlamak zorlanabilir. Bunun sebebi kişinin ruhen ve bedenen yorgun olmasıdır. Kişi hayatında olan değişikliklerin farkına varmaz fakat bedenen kendini yorgun hissedecektir. Eritme büyüsü çok güçlü olduğu için şeytani varlıklar kişinin enerjisinden beslenirler. Bu yüzden kişi ister istemez dinlenmek ve enerjisini yeniden toplamak zorundadır.

Eritme Büyüsünü Yaptırmalımı?

Bu tarz aşk büyüleri kullanarak sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Fakat büyü kişileri geçici olarak tesir altına alır ve bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi gene normal hayatına döneceği için sizinle olmak istemeyecektir. Bu yüzden büyü yöntemi geçici bir yöntemdir ve kişiler mutlaka büyünün tesirinin sona ermesi ile ayrılacaklardır. Bu tarz yöntemler Günah da olduğu için doğal yollarla sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmak sizin içi daha iyi olacaktır. Sevdiğiniz kişide size karşı gerçekten hisler besleyecektir. Bu yüzden büyü yöntemini tercih etmemelisiniz.

Eritme Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Eritme Büyüsü Evde Yapılır mı?”] Evde yapılabilecek kadar basit bir büyü değildir. Medyum desteği alınarak yapılmalıdır.
[/toggles] [toggles title=”Eritme Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] Medyumların yapma süreçlerine göre değişir. Ortalama olarak 3-5 gün içerisinde tamamlanır.
[/toggles] [toggles title=”Eritme Büyüsü Yaptırmak Günahmı?”] Büyü yaptırmak islam dininde ve diğer dinlerde yasaklanmıştır.
[/toggles] [toggles title=”Biz Eritme Büyüsü Yapıyormuyuz?”] Eritme büyüsü yapan medyum değiliz.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

2 comments

  1. blank

    İnternetten aşk büyülerini baya bi inceledim. Bir sürü malzemeyle aşk büyüsü yapılıyor, başka sitelerden de baktım bu eritme büyüsüyle aşık etme çok dikkatimi çekti. Diğer aşk büyüleri ile kıyaslandığında arada ciddi farklar var. Ben bu eritme büyüsünü yaptırmak istiyorum fakat kime ve nasıl yaptıracaz onu yazıda göremedim. Admin bana bu konuda yardım eder misin? Cevap bekliyorum….

    • blank

      nesimi naptınız bende yaptırmak istiyorum bu büyüyü ama kime yaptırıcaz bilemedim sitede de hiç bişey yazmıyor. Sizin sıkıntınız neydi bilmiyorum şuan ne yaptınız onu da bilmiyorum ama ben bi kızı çok seviyorum canımdan bile çok seeviyorum ama ailem izin vermiyor onun hakkında sözde iyi şeyler duymamışlar küçük bi ilçede yaşıyoruz dedikodu aldı başını gitti kızda beni seviyor geçmişi beni ilgilenditmiyor ben önüme bakmak istiyorum etrafımdaki insanların dedikodumuzu yapmamasını ve aileminde kız arkadaşımı kabullenmesini istiyporum. Bu sebeplerden dolayı kız arkadaşım benden biraz uzak durmaya başladı bende büyüyle kız arkadaşım dahil herkesi etkisi altına alsın istiyorum. bana da yardımcı olunuz lütfennn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir