Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / En Etkili Aşk Büyüsü

En Etkili Aşk Büyüsü

En Etkili 3 Aşk Büyüsü

Aşık etme büyülerinin onlarca, hatta yüzlerce çeşidi bulunmaktadır. Bu yazımızda da en çok rağbet gören, en çok revaçta olan hatta kısaca insanlar tarafından en çok tercih edilen etkili üç aşk büyüsü üzerine bir paylaşımda bulunmak istiyoruz. Yazımızın devamında anlatılan aşk büyülerinin yapımını üstlenmiyoruz. Ancak aşk konulu sorunlarda daha etkili olan aşk tılsımı, aşk celbi gibi işlemlerimiz bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kına ile Aşık Etme Büyüsü

Büyüler genel olarak hep aynı amaç için kişilerin sevdiği insana kavuşabilmeler için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemi tercih ederek rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra kişiler artık kendi iradeleri ile hareket edemez hale gelirler. Bu yüzden de kişi büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Aşk büyüsü olan kına  büyüsü yapıldıktan sonra rahatlıkla  sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Kına ile aşk büyüsü oldukça güçlü bir büyü olduğu için kısa zaman içerisinde istediğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Kına ile yapılan her büyünün gücü diğer büyülere göre çok daha kuvvetli olacaktır. Özellikle üç harfliler bu materyali sevdikleri için büyü çok daha kısa süre içerisinde etki edecektir.

Kına ile Aşk Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Büyünün uygulanması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gitmeden kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkamamalısınız. Akdi taktirde üç harfliler kişilere musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyüyü kendiniz evde denememelisiniz. Kına ile aşk büyüsü yapıldıktan sonra büyünün kişinin evine saklanması gerekmektedir. Kişinin evinde büyü durduğu sürece etkileri de kalıcı olacaktır ve kişiyi saracaktır.

Kına Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Büyülerin yapım şekillerine göre tesir süreleri de farklılık göstermektedir. Büyünün gücü ne kadar büyük olacaksa eğer tesir etme süresi de o kadar büyük olacaktır. Bu yüzden kına büyüsünün tesiri oldukça güçlüdür. Bu büyünün tesir süresi bitmediği sürece etkileri kişi üzerinde görülür. Fakat büyünün tesir süresi bittiği andan itibaren kişinin üzerindeki büyü etkisi de ortadan kalkacağı için kısa süre içerisinde kişi eski hayatına ve duygularına geri döner. Bu yüzden de kısa zamanda sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka kişinin büyüyü yeniletmesi gerekmektedir. Kına ile aşk büyüsü yapıldığı gibi tekrar edilmesi gereken bir büyüdür. Bu büyü ancak bu şekilde kişi üzerinde tesir etmeye devam edecektir. Büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi şarttır. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ve her şeyi anlayacaktır.

Soğanla Aşk Büyüsü

Aşk büyülerinin yapımında sürekli olarak farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu materyallere göre kişiler üzerindeki etkiler de farklılık göstermektedir. Özellikle bazı büyülerin gücü bu materyallere göre değişir. Soğan da oldukça güçlü bir büyüdür. Özellikle üç harfliler için soğan altın değerindedir ve bu materyal kullanılarak uygulanan büyülerin gücü oldukça büyük olmaktadır. Soğanla aşk büyüsü de oldukça güçlü büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyüyü yaptırdığınızda artık istediğiniz kişi size aşık olacak ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Soğanla aşk büyüsü tesiri de kuvvetli olan büyülerden biridir. Bu büyüyü istediğiniz kişinin üzerine uygulatabilirsiniz. Kısa sürede mutlaka sonuç alacaksınızdır.

Soğanla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğanla aşk büyüsü için medyuma gittiğinde soğan üzerine aşk tılsımlı sözcükleri okunur ve kişinin de ismi okunur. Daha sonra bu büyülü soğanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiye yakın oldukça etkisini göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde etkisi kalmaz. Büyü yavaş yavaş etkilerini gösterir. Soğanla aşk büyüsü ile kişi artık sizi düşünmeye başlayacak ve üç harflilerin verdiği vesveselere göre hayatını yaşamaya başlayacaktır. Artık hiçbir şekilde eskisi gibi davranamaz hale gelir. Tamamen büyü nasıl isterse kişi o şekilde hayatını yaşamaya başlar kendi özgür iradesini kullanamaz.

Soğanla Aşk Büyüsünün Tesir Gücü

Soğan büyüsü çok güçlü olduğu için çok kolay bir şekilde kişi üzerinde tesir eder ve bu tesir süresi de oldukça uzun sürecektir. Bu yüzden kişi kolay kolay büyünün etkisi altından çıkamaz. Fakat belli bir süre boyunca bu etki devam edecektir. Büyünün tesir süresi bittiğinde artık kişi tamamen kendi hislerine geri döner ve bu yüzden de sizi terk edecektir. Böyle bir durum yaşamamak için büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkisi devam edecektir. Aks taktirde kişi ile birlikteliğinize  devam edemezsiniz. Büyü yeniletilmesi için kişinin size karşı olan davranışlarını inceleyebilirsiniz. Kişi size soğuk davranmaya başladı ise büyünün tesiri kısa süre içerisinde sona erecek demektir. Bu yüzden hemen büyü yeniletilmelidir.  Soğanla aşk büyüsü bu şekilde yeniletilir.

Saçtan Aşk Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişi onları reddettiklerinde, bu kişiye bir türlü ulaşamadıklarında büyü yöntemi ile kişinin kendilerini sevmelerini sağlamaktadırlar. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişinin size kısa sürede aşık olabilmesini ve size kalbinin bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Kişinin kalbi size  büyü yöntemi ile bağlandığında artık gözü karşı cinsten hiç kimseyi görmeyecek ve sadece düşünür hale gelecektir. Bu yüzden bu yöntemi kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz insanın size hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Saçtan aşk büyüsü oldukça kuvvetli bir yöntemdir. Kişinin direk saçı üzerine büyü yapıldığı için kısa sürede büyünün tüm etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanır ve kişi büyünün etkisini tesir süresi bitene kadar üzerinde taşımaya devam edecektir.

Saçtan Aşk Büyüsü Yapımı

Saçtan aşk büyüsü yapımı kolay gibi görünse de üç harfliler ile birlikte uygulanan bir büyü olduğu için oldukça zor ve tehlikelidir. Bu büyüyü uygularken mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kişiler medyuma gitmeden hiçbir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde üç harfliler kişilere musallat olabilir ve kişiyi olumsuz yönde etkileyebilir. Böyle bir durum yaşamamak için medyuma gidip büyüyü yaptırmalısınız. Saçtan aşk büyüsü yapılırken kişiye ait olan saç üzerine tılsımlı sözcükler ve kişinin de ismi okunur, bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Kişi büyü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra büyünün tesiri altına girerek hareket edecektir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi Nedir

Saç büyüsü kuvvetli bir büyüdür ve tesir süresi de oldukça uzun süre kişi üzerinde devam edecektir. Fakat büyünün tesir süresinin arada sırada yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesir etmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Saçtan aşk büyüsü yapıldıktan sonra gene tekrar edilmesi için aynı medyuma gidilmelidir ve tüm işlemler eksiksiz bir biçimde aynı şekilde yapılmalıdır. Bu büyü yeniletildikten sonra kısa zamanda kişi üzerindeki etkisi yenilenecek ve kişi de gene aynı şekilde sizi sevmeye devam edecektir. Büyü yeniletilmez ise büyünün tüm gücü kaybolur ve kişi de sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün yeniletilmesine dikkat etmelisiniz.

Etkili Aşk Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Kına ile Aşk Büyüsü Yapıyormuyuz?”] Kına malzemesi kullanılarak yapılan aşk büyüsü bizim çalışma süreçlerimiz arasında bulunmuyor.
[/toggles] [toggles title=”Soğanla Aşk Büyüsü Yapıyormuyuz?”] Soğan kullanılarak yapılan hiç bir büyü çalışması içerisinde bulunmuyoruz.
[/toggles] [toggles title=”Saç ile Aşık Etme Büyüsü Yapıyormuyuz?”] Saç teli kullanılarak aşk büyüsü yapmıyoruz.
[/toggles] [toggles title=”Biz Ne Yapıyoruz”] Aşık etme, bağlama, aşk sorunlarını aşma gibi işlemler için aşk tılsımı, harmura aşk celbi çalışmalarımız vardır.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

4 comments

 1. blank

  arkadaşlar allah aşkına şunu öğrenmeyi çok istiyorum. Gerçekten aşk büyüsü yaptırıp da birisini kendinize aşık etmeyi başardınız mı? Eğer bir kişi bana evet yaptırdım aşık ettim, kendime bağladım derse bende yaptırıcam. Yazıdaki açıklama o kadar açık ve net ki tek öğrenmek istediğim şey birilerinin bunu yaptırdığı ve sonuç aldığı. Beni aydınlatacak olan kişiye şimdiden teşekkür ederim.

  • blank

   Ben üniversite okurken başka bölümde okuyan bir kıza aşık olmuştum. Sürekli okulda onu görüyordum ve her gördüğüm güne enerjik başlıyordum. Fakat mezun olduktan sonra göremedim. Ama muhabbetimiz vardı sosyal medya sitesinden arkadaşlık daveti gönderdim kabul etti sonra arada konuşmaya başladık ama ben bir türlü açılamamıştım. Kendime cesaret toplamam lazımdı aşk celbi yaptırdım Medyum Burak adında bir hocaya sonra cesaretim yerine geldi tabi aşık olduğum kız da aşk celbinden etkilendi şimdi birlikteyiz çıkıyoruz birbirimizi de seviyoruz. Tek bildiğim şey aşk celbinin fazlasıyla etki ettiğidir gerisini bilmem. Durumu benim gibi olanlar varsa denemelerini tavsiye ederim. Kaybedecek bişey yo aşk bu…

  • blank

   annemin eski mahalleden bi komşusu var o birgün bizim eve geldi annemde evde tabi kızını da getirmiş genç güzel bi kızı var kızdan o kadar çok hoşlandım ki anlatamam nasıl olur nasıl ederim de kendime aşık ederim diye düşündüm kız çok çekingen gözü açılmamış anneme anlatma gibi durumum yok kızla iletişimim yok göz göze bile bakmadık henüz komşu ile yani kızın annesiyle de samimiyetim yok onlar eve gelince ben kendi odama geçtim sadece eve girerken bide çıkarken gördüm ama kızına aşık oldum. aradan biraz zaman geçti annem de o komşulara gidecekti eski mahallemize ben kendi arabamla annemi bıraktım komşu ordan seslendi bana da gel kahve iç öyle git diye yine kızı gördüm annesiyle biraz konustuk samimiyet kurduk ben yine elim boş bi şekilde diyelim eve geri döndüm akşam annemi almaya gittim dışarıda annemi uğurladılar kızla bu sefer göz göze geldik ama öyle böyle değil. sonra ben büyüyle aşık etme süreçlerini araştırdım medyum hocanın birisine aşk celbi yaptırdım tam olarak adı harmura aşk celbimiydi neydi hatırlamıyorum ama aşk celbini biliyorum. O işlemden sonra zaten aile arası görüşmeler sıklaşmaya başladı kızın ismini öğrendim laleymiş lalenin telefon numarasını annesinden aldım o kadar güzel gelişmeye basladıki hersey sonra çıkmaya basladık ama ilerleyen zamanlarda kızın çok cekingen olmasından dolayı ayrılmak istedim ayrıldım ama çok aşık olmustum aşk celbiyle kendime aşık etmiştim yani arkadaşım.

 2. blank

  vazgeçmek benim lügatimda yok açıkçası,hayatım boyunca çok mücadele ettim hemen hemen tüm isteklerimde
  gerçekleşti lakin evlilik yönünde şansım hiç yaver gitmedi çünkü bazen bazı şeylerde mücadele etsende
  seninde elinde olmayan şeyler olabiliyor işte…ilk evliliğim çok kötü bitti fena aldatıldım hemde en yakın
  arkadaşımla,lakin evliliğe olan inancım hiç bitmedi şuanki ilişkim 7 aydır mükemmel ötesi gidiyor lakin
  kız arkadaşım evliliğe yanaşmıyordu,bi arkadaşımın tavsiyesiyle oda daha önceden faklı bi işlem yaptırmış bu arada
  Burak hocaya ulaştım bana %95 etkili olan evlilik ve sıcaklık celpi yaptırdı sonuç 49 günde muhteşem şimdi kız
  arkadaşımdam akşam yemeğinde bana teklif geldi biz nezaman evleneceğiz diye şakamı yapıyor dedim ama son derece
  ciddiydi hemenn dedim tabiki…işlemlerimizi başlattık…Burak hocam sayende birkez daha yuva kuruyorum üstelik
  bukez çok doğru olduğuna inandığım insanla… 0553 371 89 94 Burak hocanın numarası. Whatsapptan da yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir