Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Ekmek Büyüsü ile Aşık Etme

Ekmek Büyüsü ile Aşık Etme

Aşık Etme Büyüsü

En etkili büyüler her zaman aşk büyüleridir. Çok fazla tercih edilen büyüler arasında yer aldıkları için çok fazla çeşide ve yapım şekillerine sahiptir. İnsanlar genelde sevdikleri kişiye günlük hayatlarında kavuşamadıklarında büyü yöntemini kullanarak onları kendilerine aşık etmeye çalışırlar. Bu yüzden bu büyü yöntemi çok sık tercih edilmektedir. Ekmek büyüsü ile aşık etme de kuvvetli büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyü yöntemini kullandığınızda kısa süre içerisinde istediğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Özellikle sizi sevmeyen ve nefret eden bir kişi bile bu büyü yöntemi sayesinde kısa zamanda size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için karşısında kimse duramaz ve etkisi altına girerek artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Fakat bu kadar güçlü büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde kişi kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerine çeker ve belli bir süre sonra kendisi fark etmese de kişi büyünün tesiri içine girecektir. Bu yüzden artık sizde büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlarsınız. Ayrıca büyülerin yapım aşamasında genel olarak medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için kişilere üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşılaşılabilmektedir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden ve tehlikelerinden korumuş olacaksınızdır.

Ekmek Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Yapılır

Ekmek büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde medyum bir ekmeği güzelce ıslatır ve içini çıkarır. Daha sonra medyum büyülü aşk sözcüklerini söyleyerek ekmeği hamur haline getirir. Kişinin ismi de okunarak büyü üç harflilerin yarımı ile tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu büyü ekmediğin kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi hiçbir şekilde büyünün etkisi altına giremeyecektir. Büyü tamamlandıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Büyü etkisi ile kişi sürekli olarak artık sizi düşünmeye başlar. Gece gündüz demeden kişi sizi düşüneceği için artık bu düşünceler ona fazla gelmeye başlayacak ve en kısa süre içerisinde size gelerek duygularını açığa çıkaracaktır. Ekmek büyüsü ile aşık etme için aynı zamanda üç harflilerinde etkisi kullanılır. Bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Bu vesvese sonucunda da kişi artık kendi iradesi ile hareket edemez hale gelir. Artık kişi büyü nasıl isterse tamamen o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de yaptığı şeyler tamamen bilinçsiz olacaktır. Kişi büyünün etkisi ile kısa süre içerisinde size aşık olur ve tamamen sizin yanınızda olmak isteyecektir. Bu aşk büyüsü ile sevdiğiniz kişini sizi sevmesini sağlayarak onunla birlikte mutlu bir hayat sürdürebilirsiniz.

Ekmek Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir

Ekmek büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu için kısa süre içerisinde etkisini kişi üzerinde gösterir ve hemen sonuç alacaksınızdır. Ekmek büyüsü ile aşık etme gücü büyük bir büyü olduğu için tesir süresi de kişiler üzerinde uzun sürecektir. Fakat her büyünün belli bir tesir etme süresi vardır. Bu tesir süresi bittiğinde ise kişi kısa süre içerisine kendi hayatına geri dönecek ve kendi duyguları ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir süreleri sona ermeden önce yeniletilmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyülerin kişiler üzerinde halen etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün tesir süresini yenilettiğinizde sevdiğiniz kişi sizi sevmeye ve yanınızda olmaya devam edecektir. Bu büyü ile rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Fakat sevdiğiniz kişinin sürekli olarak yanınızda kalmasını sağlamak için büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Aksi taktirde kendiniz büyünün yeniletilme işlemlerini üstlenir iseniz pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Büyü yeniletilme işlemleri için medyum gene büyüyü en başından aynı şekilde yapacaktır. Bu şekilde büyünün tüm gücü yenilenir ve yeniden kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Bu şekilde büyünün tesir süresi de uzatılmış olacaktır. Büyünü tesir süresi uzayacağı için kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Fakat büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi biter ise kişi olup biteni farkına varacaktır ve üzerinde büyü olduğunu da anlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yenileyerek kişinin büyünün etkisi altından çıkmamasını sağlamalısınız. Büyünün kişi üzerindeki etkileri geçmeye başladığında artık kişi size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu şekilde bir davranış ile karşılaştığınızda mutlaka büyünün tesir süresi sona eriyor demektir. Medyuma giderek büyünün yeniletilmesini tesir süresi bitmeden önce sağlamalısınız.

Ekmek Büyüsü ile Aşık Etme Dinimizde Günah mı?

Ekmek büyüsü güçlü bir büyü olduğu için karşı tarafı hemen tesiri altına alır ve kişi artık kendi düşünceleri ile hareket edemez konuma gelir. Bu yüzden de kişi kendi kararlarını kendi veremez ve kendi hayatını yaşayamayacak konuma gelir. Bu yüzden büyü yöntemi ile kişilerin kaderleri ve hayatları değiştirildiği için dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullandığınızda dinimize göre cezalandırılacaksınızdır. Bu kişiler mutlaka cehenneme gideceklerdir. Bizler kesinlikle bu tarz yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de asla bu yöntemleri tavsiye etmiyoruz. Bu tarz yöntemleri deneyerek insanları etkilemek yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişinin gönlünü kazanmaya çalışmalısınız. Bu şekilde hem daha mutlu olacaksınızdır. Hem de sevdiğiniz kişi sizi gerçekten sevdiği için yanınızda olacaktır. Kişi büyü yöntemi ile yanınızda olduğunda büyünün tesir süresi bitmesi ile sizi terk edecektir. Bu yüzden doğal yollar ile sevdiğiniz etkilediğinizde bir ömür boyunca mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Ekmek büyüsü ile aşık etme yerine günaha girmeden sevdiğiniz kişiye açılmayı denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Ekmek Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması oldukça zordur. Bu  yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz ve siz kesinlikle büyünün bozulması için herhangi bir şey yapmaya kalkamamasınız. Aksi taktirde büyü tüm olumsuz özelliklerini sizin üzerinize verir. Özellikle bu tarz güçlü büyülerin yapımında da bozumunda da medyumlar üç harflileri kullanmaktadırlar. Bu yüzden de büyü bozma işleminden uzak durmalısınız. Üç harfliler büyünün bozulmasını sağladıktan sonra kısa zaman içerisinde büyünün etkileri kişiler üzerindeki etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başlayacaktır. Ekmek büyüsü ile aşık etme etkileri tamamen kişiler üzerinden kalktığında ise artık kişi sizi sevmediğini anlayacak ve ne kısa süre içeresinde sizi terk edecektir. Kişi kendi hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam eder. Bu yüzden büyü yöntemi bozulduktan sonra sevdiğiniz kişi yanınızda olmayacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi hemen normal hayatına geri dönecektir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir