Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Duvar Büyüsü

Duvar Büyüsü

Duvar Büyüsü Nedir?

Büyülerin pek çok farklı yapım şekli ve  amacı vardır. Her büyünün gücü birbirinden farklıdır. Bu fark büyünün yapım şekline göre değişmektedir. Bir büyü ne kadar güçlü ise o kadar uzun süreli olarak kişiler üzerinde tesir etmektedir. Duvar büyüsü genel olarak aşk için uygulanan büyü türlerinden biridir. Bu büyüyü uyguladıktan sonra rahatlıkla karşı tarafın size karşı hisleri olmasını sağlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişi de size karşı duygular besleyerek sizinle birlikte olmak isteyecektir. Duvar büyüsü güçlü aşk büyülerinden biri olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde tesiri gözlemlenir. Bu büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz insana kavuşabilirsiniz. Fakat büyü ne kadar güçlü ise yapılması da o kadar güç olacaktır. Bu yüzden bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyum yerine kendi kendine büyü yöntemini uygulamaya kalkar ise kısa süre içerisinde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden kendiniz büyüyü yapmak yerine medyuma giderek yaptırmayı tercih etmelisiniz.  Medyum bu büyünün yapımında üç harflilerden de yardım almaktadır. Bu büyü asıl gücünü onlardan almaktadır. Bu yüzden bu büyü yöntemi tehlikeli olabilmektedir.

Duvar Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli mi?

Dinimizde büyüden çok sık bahsedilmektedir. Fakat dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasak ve günahtır. Bir kişi ne sebeple olursa olsun büyü yöntemini kullanmaya kalktığında büyüden olumsuz etkilenecek ve mutlaka dinimize göre cezalandırılacaktır. Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak yerine doğal yöntemleri kullanarak sevdiğiniz insana ulaşamaya çalışmalısınız. Aksi taktirde ya büyünün zararları ile karşılaşacaksınızdır ya da mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.  Duvar büyüsü aşk için uygulanan bir büyü olduğu için kendiniz sevdiğinize ulaşmaya çalışmalı ve ona duygularınızdan bahsetmelisiniz. Böylesi sizin için daha iyi olacaktır.

Duvar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Duvar büyüsü gibi güçlü büyülerin yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde bir yağ üzerine ya da bir sıvı üzerine büyülü sözcükler okunur ve kişinin de ismi bu sıvıya okunduktan sonra kişin evinde herhangi bir duvara özellikle yatak odası duvarı olabilir, bu sıvının sürülmesi gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde kişiye yakın olduğu sürece etkilerini göstermeye başlayacaktır. Duvar büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Büyü yapıldıktan belli bir süre sonra kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Büyü kısa sürede kişiyi sarmaya başlar ve kişi büyünün etkisi ile artık kendi davranışlarını kontrol edemez hale gelir. Kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlar. Zaman içerisinde kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak ve sürekli olarak sizinle ilgili hayaller kuracaktır. Bu şekilde kişi kısa süre içerisinde sizin yanınıza gelerek size açılacaktır. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi kısa sürede büyünün tesiri altına girerek hareket eder. Büyü kişi üzerinde tesir süresi boyunca duracaktır. Büyünün tesir süresi çok önemlidir. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kişi kısa süre içerisinde normal hayatına geri döner ve kaldığı yerden yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresi sürekli olarak kontrol edilmelidir ve zamanı geldiğinde mutlaka yeniletilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerinde sürekli olmasını sağlayabilirsiniz.

Duvar Büyüsü Tesir Süresi

Duvar büyüsü kuvvetli aşk büyülerinden biri olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde tesir eder. Bu tesir süresi bitmeye yakın olduğunda zaten kişi size karşı soğuk davranışlarda bulunacaktır. Bu yüzden büyünün yeniletilmesi gerektiğin kişinin size karşı olan hareketlerinden ve davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Duvar büyüsü yeniletildikten sonra kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi hiçbir şekilde olup bitenin farkına varmaz ve sizi sevmeye de devam edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine çok önem verilmelidir. Büyünün yeniletilmemesi durumunda kişi kendi özgür iradesine geri kavuşur ve ona göre hareket etmeye başlayacağı için de sizi sevmediğini fark ederek kısa süre içerisinde sizden ayrılacaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemlerini de kesinlikle kendiniz yapmaya kalmamalısınız mutlaka gene aynı medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Duvar Büyüsünü Bozmak İçin Ne Yapılır?

Güçlü tesiri olan aşk büyülerinin bozulması için kişiler kendi başlarına herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler kendi başlarına olumsuz durumlar gelmesini engelleyemezler. Kişi mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalıdır. Büyünün bozulma işlemleri için medyum üç harfliler ile iletişime geçer ve onların sayesinde büyüyü bozacaktır. Kişi kendi başına büyüyü bozmaya kalktığında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden kendinizi büyünün olumsuzluklarından korumak için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Duvar büyüsü bozulsa bile gücü çok büyük olduğu için belli bir süre daha kişi üzerinde büyünün etkileri sürmeye devam edecektir. Büyünün gücü tamamen kişi üzerinden kalktığında ancak kişi normal hayatına ve davranışlarına geri dönebilir. BU yüzden kişinin hemen eskisi gibi davranmasını beklememelisiniz. Kişi büyünün etkisi atlıdan çıktıktan kısa bir süre sonra kendini toparlayacaktır. Kişi de sadece enerji düşüklüğü olacaktır, bunun dışında herhangi bir şeyin farkına varmayacaktır.

Büyülerden Korunmak

Büyü ilimlerinden yararlanmak isteyen insanların ağırlıklı olarak istekleri bir insana zarar vermektir. Aşk büyüsü dahi olsa çoğu zaman bir insanın fikir ve düşüncelerinde değişiklik yapılması nedeniyle kişinin hür iradesi dışında yapıldığı için ayrı zamanda günahtır. Büyülerin var olduğuna inanmayan insanların sayısı da bir hayli fazladır. Ancak Kuran-ı Kerim ve diğer kutsal din kitaplarında büyülerin var olduğu yazmaktadır. Bu nedenle de büyülerin yapılması, bozulması ve baktırılması gibi işlemler günah olarak anlatılmaktadır. İslam dininin kutsal kitabı olan Kuran-ı Kerim’in bazı ayetlerinde büyülerden bahsedilmekte ve büyülere maruz kalan veya kalmak üzere olan kişiler için ayetlerde neler yapılması gerektiğine dair dualar vardır. Surelere göz atmak ve ayetleri okumak büyülerden korunmak için en etkili çözümlerden birisidir. Önceliğiniz her zaman bu olmalıdır. Birçok kişi büyü bozdurmak veya büyülerden korunmak için büyü yapan medyum hocalara giderek fikir alışverişinde bulunur ve çoğu zaman üzerinde büyü olduğu düşünerek veya medyuma inanarak büyü bozma sürecine dahil olmaktadır. Bu süreç bile bir insana zara verebilecek kadar etkilidir.

Duvar Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Duvar Büyüsü Kısaca Nedir?”] Bir ev içerisinde veya bir hane içerisinde bulunan kişiyi aşık etmek için uygulanan büyü çeşitlerinden birisidir.
[/toggles] [toggles title=”Duvar Büyüsü Yapıyor muyuz?”] Duvar büyüsü aşık etmek için uygulanır. Duvar büyüsü yapmıyoruz. Ancak aşk celbi yapıyoruz. Detaylı bilgi için ulaşınız.
[/toggles] [toggles title=”Duvar Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] 3 Günde Yapılabilir. Ancak her medyumun yapma yöntemi farklıdır. Bu da kaç günde yapılacağını belirsiz kılar.
[/toggles] [toggles title=”Duvar Büyüsü Nasıl Tesir Eder?”] Hane içerisindeki büyüye maruz kalmış kişide gözle görülür bir değişkenlik fark edilmez. Ancak kişi büyü yaptıran kişiye aşık olur.
[/toggles] [toggles title=”Duvar Büyüsü Etkisini Yitirir mi?”] Yinelenmesi gereken bir büyüdür. Etkisini zamanla yitirir. Ancak aşk celbi ömür boyu kalıcılık sağlar.
[/toggles] [toggles title=”Duvar Büyüsü Anlaşılır mı?”] Büyüye maruz kalmış kişi ve etrafındaki insanlar duvar büyüsüne maruz kaldığını anlamaz.
[/toggles] [toggles title=”Duvar Büyüsü Bozulur mu?”] 7 günde bozulabilen bir büyüdür. Bozulması oldukça basittir.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

One comment

  1. blank

    ben 28 yasındayım edirnede yasıyorum daha önce evlenmiş boşanmış ve bir tane cocugu olan bir kadına aşık oldum bu kadınla internetten tanıştım o da ankarada yaşıyor kendisi ile telefondan baya konustuk hatta aylarca konustuk çalısıyor eski kocası yurtdşına gitmiş baska bir kadının yanındaymış ne cocuguna bakıyormus ne bişey ben bu kadını çok dinledim çok üzülmüşbir kadın onunla evlenmek istiyorum ona ulaşmak istiyorum ama ben hiç evlenmediğim için ve onun çocugu oldugu için benimle evlenmek istemiyor. Korklmuş ve onun yeniden bir başkası tarafından yüz üstü bırakılacağını söyleyerek korkuyor bu nedenle evlenemedim ona ulaşamadım hep benden kaçmaya basladı ben deli divane aşık oldum yaşlı bi annem var ona anlattım o da uygun gördü ama bu kadın benden kaçınca istemeyince elim kolum bağlandı. Ben evlenme celbi yaptırdıum medyum Burak hocaya bu işlemi yaptırdıktan sonra her şey çorap söküğü gibi benim lehime olmaya başladı elenmeyi kabul etti yaslı annemi de alıp onun aiesinin yanına gittik görücü olduk oturduk konustuk çok heyecanlıydım şimdi evlenmek üzereyiz. onun cocugu da benim öz cocugum gibi olacak ben cocukları çok severim inşallah aksilik olmadan evleniriz. hepinize saygılar arkadaslar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir