Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Domuzyağı Büyüsü

Domuzyağı Büyüsü

Büyülerin yapım şekilleri amaçları birbirlerinden farklılık göstermektedir. Özellikle bazı büyülerin yapımı özel ayinler gerektirir ve bu yüzden çok daha güçlüdürler. Bu tarz büyülerden biri olan domuz yağı büyüsü ayrılık için uygulanmaktadır. En güçlü büyülerden biri olduğu için kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etkisini gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu büyünün gücü üç harflilerden gelmektedir. Bu varlıklar büyünün çok daha güçlü olmasını sağlar ve bu yüzden de çok daha kısa bir süre içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu büyü yönteminin uygulanması da oldukça zordur. Kişiler genelde internetten okudukları bilgilere göre büyü yöntemini uygulamaya çalışmaktadırlar. Fakat bu büyünün uygulanması sırasında herhangi bir şeyi yanlış yaparsanız eğer bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir şeyin yaşanmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün düzgün bir şekilde uygulatılmasını sağlamalısınız. Ayrıca bu büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için de bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu varlıkların etkisinden korunmak için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğinizde siz büyüden hiçbir şekilde etkilenemeyeceksinizdir.

Domuz Yağı Büyüsü Yapımı

Domuz yağı büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bu yağ üzerine büyülü sözcükler okunur ve kişilerin de ismi okunarak üç harflilerin de etkisi ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişilerin evindeki duvarlara bu domuz yağının sürülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişiler üzerinde gösterecektir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi olmayacaktır. Bu  domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra artık kişiler artık tamamen büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de kişiler sürekli olarak birbirleri ile kavga etmeye başlarlar. Özellikle büyü evin için de olduğu için kişiler dışarıda birbirleri ile iyi olsalar bile evin içerisinde iken sebepsiz yere sürekli olarak kavga edeceklerdir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde birbirlerinden soğuyacaklardır. Büyünün yapımında yardım alınan üç harfliler büyünün ilerlemesine de yardımcı olurlar. Sürekli olarak kişilere birbirleri hakkında kötü vesvese vereceklerdir. Kişilerde artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlarlar. Kısa zamanda sürekli olarak kavga edecekleri için birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde birbirlerini çok seven çiftlerin bile kısa süre içerisinde birbirlerinden ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zaman içerisinde sonuç alacaksınızdır. Özellikle büyü yapılan domuz yağı renksiz ve kokusuz bir yağ olduğu için kişiler hiçbir şekilde üzerlerinde büyü olup olmadığını anlayamazlar. Kişilerin bu anlamsız davranışları çevreleri tarafından fark edilecektir fakat onlarda hiçbir şekilde üzerlerinde büyü olup olmadığını anlayamazlar. Bu şekilde domuz yağı büyüsü kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Bu büyü güçlü büyülerden biridir ve üç harfliler ile birlikte yapıldığı için kişiler üzerindeki tesir süresi de uzun süreli olarak devam edecektir. İlerleyen süreçlerde büyünün etkileri zayıflayabilir. Bu yüzden de kişiler birbirlerine karşı daha iyi davranmaya başlayacaklardır. Eğer büyünün etkisi kişiler üzerinden tamamen geçer ise kişiler tamamen eskisi gibi birbirlerini seveceklerdir ve tekrar bir araya geleceklerdir. Bu yüzden büyünün belli bir zaman geçtikten sonra etkisinin yok olmaması için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde kendi başınıza büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün bütün olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü gene aynı şekilde uygulanarak yeniletilecektir. Bunun dışında büyü etkisi yeniletilmez. Büyü yeniletildikten sonra tüm gücü gene aynı şekilde kişi üzerinde etki etmeye devam eder. Bu domuz yağı büyüsü yenilendikten sonra kişiler gene aynı şekilde kavga etmeye başlayacaklardır. Sürekli olarak kavga edecekleri için gene birbirlerinden ayrılma kararı alırlar. Büyünün yeniletilme işleminin mutlaka büyü tesiri bitmeden önce yapılmasına çok önem vermelisiniz. Aksi taktirde büyünün tesir süresi bittiğinde kişiler üzerlerinde büyü olduğunu anlayabilirler ve bu konu ile ilgili önlem de almaya başlayacaklardır. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün zamanında yeniletilmesine çok önem vermelisiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü yapımı ile zor bir büyü olduğu için ve üç harfliler ile birlikte yapılan bir büyü olduğu için büyünün bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz tek başınıza büyü yöntemini bozamazsınız. Böyle bir şey yapmaya kalktığınızda bu kez büyünün bütün olumsuz özelliklerini siz kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu domuz yağı büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde üç harfiler kullanılarak ancak büyü bozulacaktır. Bu varlıklar kişilerin evindeki büyünün ortadan kalkmasını sağlarlar. Böylece kişiler kısa süre içerisinde büyünün etkisi bitmesi ile eski hayatlarına geri döneceklerdir. Fakat büyünün etkisi kolay kolay kişiler üzerinden çıkmaz. Bu büyü çok güçlü bir büyü olduğu için büyü bozulsa da kişiler belli bir süre daha büyünün etkisi altında kalırlar. Ayrıca bazı durumlarda kişilerin evlerini değiştirmeleri de gerekebilir. Bu şekilde ancak büyünün bütün etkileri ortadan kalkacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün etkileri kişiler üzerinden kalkmaz. Büyü etkisi tamamen kaybolduğunda ise kişiler eski hayatlarına geri dönecekler ve mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edeceklerdir. Kişiler büyü etkisinden çıktıklarında hiçbir şey hatırlamazlar ve üzerlerinde büyü olup olmadığını da anlamayacaklardır. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde insanlar sürekli olarak büyü hakkında uyarılmışlardır. Buna rağmen insanlar hala büyü yöntemini kullanmaya devam etmektedirler. Büyü yöntemini kullandığınızda Allah’a şirk koşmuş olursunuz ve bu yüzden de çok büyük günaha gireceksinizdir. Mutlaka büyü yüzünden cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini uygulayan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşamaya çalışmalısınız. Bu domuz yağı büyüsü yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalıştığınızda sizin için çok daha iyi olacak ve günaha da girmemiş olacaksınızdır. Büyü yöntemini kullandığınızda ayrıca pek çok tehlikesi ile de karşılaşabilirsiniz. Üç harfliler size musallat olabilirler. Ayrıca ilerleyen süreçlerde büyü etkileri sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden size büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaksınızdır. Büyü gücü çok büyük olduğu için mutlaka sizi de belli bir süre sonra etkilemeye başlayacaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılırsınız ve olumsuz durumlar ile karşılaşacaksınızdır. Büyünün etkilerinden korunmak için kendinize bir muska yazdırabilirsiniz. Bu şekilde koruma muskası size büyü yapılmasını ve üç harflilerin etkilerinden koruyacaktır. Sadece bu koruma muskasını sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Bu muskayı üzerinizden çıkarttığınız anda artık tehlikelere açık biri haline geleceksinizdir. Bu yüzden bu koruma muskasını çok iyi bir şekilde muhafaza etmeli ve üzerinizde taşımalısınız. Bu şekilde kendinizi büyünün etkilerinden koruyacaksınızdır. Ayrıca büyü yıldızı düşük olan insanlar üzerinde daha hızlı bir şekilde etki etmektedir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir