Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Domuz Bağı Büyüsü

Domuz Bağı Büyüsü

Domuz Büyüsü

Büyü, insanların iradelerini düğümler. Artık kişi mantıklı hareket edemez ve mantıklı kararlar alamaz hale gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü çok etkili bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla Bir insanın, duygu ve düşüncelerini kontrol altına alabilir, kişiyi yönlendirebilirsiniz. Genel olarak Büyüler insanları aşık etmek için ve insanları sevdiklerinden ayırmak için çok sık kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak amacınıza en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Domuz bağı Büyüsü çok kuvvetli bir ayrılık Büyüsüdür. Bu büyü o kadar güçlüdür ki yapıldığı andan itibaren kişilerin birbirlerine karşı olan hareketleri değişmeye başlar ve kısa zamanda istediğiniz gibi çift ayrılacaktır.

Domuz Yağı Büyüsü Tehlikesi

Fakat bu büyü aynı zamanda çok tehlikelidir. Yapımı oldukça zor olduğu için yanlış uygulamalar büyük tehlikelere sebep olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmelisiniz. Kendiniz büyü yöntemini uygulayacaksanız da mutlaka çok, dikkatli bir şekilde uygulamayı hatasız bir şekilde uygulatmalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekecek ve sizde kısa zamanda büyünün içine gireceksinizdir. Böyle bir durum yaşamamak için medyuma gitmek sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Domuz Bağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz Bağı Büyüsü ayrılık için uygulanan güçlü bir büyü olduğundan hemen sonuçlarını göreceksinizdir. Bu büyü yönteminin uygulanması için medyuma gittiğinizde medyum dokuz yağını bir tas içine döker, bu tasa aynı zamanda bir urgan ip konulur. Bu ip domuz yağını içine çekerken büyülü sözcükler söylenmeye başlanır. Sizde mutlaka medyum ile birlikte bu büyülü sözcükleri tekrar etmelisinizdir. Aksi taktirde büyünün bir etkisi kalmayacaktır. Daha sonra bu işlem bitince urgana Düğüm atılır ve ayrılmasını istediğiniz kişilerin de ismi tekrar edilir. Bu şekilde domuz bağı Büyüsü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra artık bu urganı kişilerin evinde kimsenin bulamayacağı bir yere saklamanın gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini gösterecektir. Urganı kişilerin evinde kalması çok önemlidir. Aksi taktirde büyülü urgan evin dışına çıkar ise büyü gücünü gün geçtikçe kaybeder. Bu yüzden urganı saklanmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyülü urganı etkisi ile kişiler artık ufak tefek sebeplerden dolayı kavga etmeye başlayacaklardır. Artık kişilerin davranışları birbirlerine batacak hale gelir. Bu yüzden de kısa zamanda bu kavgalar büyür ve kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Özellikle bu büyü yapımında medyum üç harflileri de devreye sokar. Üç harfliler sürekli olarak kişilere kötü vesveseler verirler. Kişilerde bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaklar için sürekli birbirleri ile tartışırlar. Hatta bazı durumlarda büyü çok daha kısa sürede sonuç versin diye üç harfliler kişilere gözükecek onları korkuturlar. Bu şekilde de kişiler birbirlerinden soğuyacaklardır.

Domuz Bağı Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır?

Büyülerin Tesir süreleri birbirlerinden farklılık gösterir. Özellikle güçlü büyülerin Tesir süreleri de oldukça güçlü olmaktadır. Büyünün kişi üzerindeki tesir süresi sona erdiğinde hiç bir şekilde bir etkisi kalmaz, bu yüzdende kişi en kısa zamanda eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra kontrol edilmesi ve tesir süresi sona ermeden yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde etkisinin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde büyünün hiç bir etkisi kalmayacaktır.

Domuz Bağı Büyüsü Yenilenmelimi?

Domuz Bağı Büyüsü çok, etkili bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisini sürdürür. Fakat bu büyünün de süresi geçecektir. Bu yüzden mutlaka Tesir süresinden önce büyünün gene aynı medyuma gidilerek yeniletilmesi gerekir. Ancak büyü yeniletildiğinde  etkileri gene kişi üzerinde görülmeye devam eder. Bu şekilde kişinin sizi sevmeye devam etmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün mutlaka Tesir süresinden önce yeniletilmesine çok önem vermelisiniz. Bu tesir süresinin bitmeye başladığını kişinin davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi size karşı olumsuz ve soğuk davranışlar sergiliyor ise büyünün süresi bitiyor demektir. Bu durumda hemen medyuma giderek gene büyüyü tekrar ettirmelisiniz. Bu şekilde büyü tekrar edilir ise gene kişi üzerinde etkileri görülmeye devam edecektir.

Domuz Bağı Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemleri insanların hayatlarını doğrudan etkiler. Kişi artık tamamen bambaşka biri gibi hareket etmeye başlar. Kendisi hiç bir şekilde  bu davranış değişikliğini fark etmeyecektir. Fakat kişi deki bu değişikliği çevresi hemen fark edecektir. Kişi çevresine bile kötü davranır olur. Bu yüzden büyü yöntemi kişinin hayatını tamamen olumsuz yönde etkiler. İki bir amaç için yapılan Büyüler de vardır fakat bu Büyüler de gene kişinin kendi kararlarını kendisinin almasını engeller. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre çok büyük günaha girmiş sayılacaksınızdır. Büyü ne amaçla yapılırsa yapılsın günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Dinimize göre büyü yapan kişiler Allah’ın yazdığı kaderi hiçe sayan kişilerdir. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Bu kişiler mutlaka bu dünya da ya da öbür dünyada cezalandırılacaklardır. Bu kişiler mutlaka cehenneme gideceklerdir. Bu yüzden bizler büyü ve büyü gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. İnsanları birbirlerinden ayırmak yerine kendi mutluluğunuz ile ilgilenmelisiniz. Domuz Bağı Büyüsü aynı zaman da çok tehlikeli bir büyüdür. Bu büyü yapılırken üç harfliler kullanıldığı için bu varlıklar sadece büyü yapılan kişiye değil aynı zamanda size de musallat olabilir. Bu varlıklar insanlarla uğraşmayı çok sevdikleri için sürekli olarak sizin hayatınızın olumsuz gitmesine sebep olacaklardır. Paranormel olaylar ile karşı karşıya kalacaksınızdır.

Özellikle size gözükecek psikolojinizin bozulmasına sebep olacaklardır. Belli bir süre sonra artık sizin enerjinizi de çekerler ve ruh gibi dolaşmanıza sebep olurlar. Bu yüzden büyü Yaptırmaktan uzak durmalısınız. Eğer bu büyü yöntemini illa kullanacaksınız da mutlaka önlem almalı ve kendinizi korumalısınız. Büyüden kendinizi korumak için bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu muska için gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum koruma muskası yazar ve siz bu muskayı sürekli olarak üzerinizde taşımalısınız. Hiç bir şekilde muskayı üzerinizden çıkartmamalısınız. Muskayı çıkarttığınız anda üç harfliler gene size sataşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka muskayı kaybetmeme ye özen göstermelisiniz. Bu şekilde ancak büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz.

Bağlayıcı Büyüler ile Büyünün Gücünü Arttırmak

Bağlayıcı Büyüler kullanarak büyünün kişiler üzerinde çok daha uzun süreli olarak etki etmesini sağlayabilirsiniz. Büyü bu şekilde daha güçlü olacaktır ve sürekli olarak büyüyü yenilemeye ihtiyaç duymazsınız. Bağlayıcı Büyüler ana büyü ile uyumlu olmak zorundadırlar. Bu yüzden mutlaka bu domuz bağı Büyüsü için bir soğutma ek Büyüsü tercih etmelisiniz. Ancak bu şekilde büyünün gücünü arttırabilirsiniz. Kolay soğutma büyüklerinden birini seçebilirsiniz. Bu şekilde bu soğutma Büyüsünün de gücü ana büyü ile birleşecek ve çok daha uzun süreli olarak kişiler büyünün etkisi altında kalacaklardır.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Domuz Bağı Büyüsünü Kime Yaptırabilirsiniz?”] Bu büyünün yaptırılmasını asla tavsiye etmiyoruz. Böylesine güçlü ve tehlikeli büyüyü yapacak medyumu bulmak çok zordur. Bu nedenle iyi bir araştırma yapmalısınız. Bizim domuz bağı büyüsü çalışmamız yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Domuz Bağı Büyüsü Yapımı Zormu?”] Yapılması, bozulması ve anlaşılması çok zor bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Domuz Bağı Büyüsü Bozulur mu?”] Yapıldığı gibi bozulabilir. Ancak bozulması zaman alır.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir