Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Çiftleri Ayırma Büyüsü

Çiftleri Ayırma Büyüsü

Evli Kişileri Ayırma Büyüsü

Büyüler pek çok farklı amaç için uygulanmaktadır. Güçleri çok büyük olduğu için amacınız ne olursa olsun kısa sürede işe yarayacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda kısa süre içerisinde karşınızdaki kişi ya da kişiler büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de büyü amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda büyüler kişilerin hayatlarını etkiler onların karar vermelerini önler. Kişiler iradelerini kullanamadıkları için kısa zaman sonra büyü etkisi ile hareket ederler. Çiftleri ayırma büyüsü de bu şekilde etki etmektedir. Ayrılık büyülerinin gücü çok büyüktür ve çok kısa bir süre içerisinde tesirini kişiler üzerinde gösterir. Fakat aynı zamanda tehlikeli de bir büyüdür. Kendinizi büyünün etkilerinden korumanız gerekecektir. Bu yüzden büyünün yapımını siz kendiniz üstlenmemelisiniz. Tecrübeli bir medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır ve büyüden etkilenmeyeceksinizdir.

Çiftleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyülerinin uygulanması için mutlaka medyum kullanılmalıdır. Medyuma gittiğinizde büyünün yapımı için çiftlerin evlerinde sürekli olarak kullandıkları bir eşya üzerine domuz yağı sürülür ve büyülü sözcükler söylenir. Daha sonra büyü üç harflilerin de yardımı ile tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde eşyanın kişilerin evinde eski yerine konması gerekir. Eşya kişilerin evinde durduğu sürece etkilerini gösterecektir. Büyü mutlaka kişilere yakın olmak zorundadır. Bu şekilde tesiri daha da kuvvetli olacaktır. Çiftleri ayırma büyüsü yapıldıktan sonra kişiler artık büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde ortada hiçbir sebep yokken birbirleri ile kavga etmeye başlayacaklardır. Bu kavgalar her geçen gün daha da artacaktır. Bu yüzden de kişiler giderek birbirlerinden uzaklaşacaklar ve birbirlerinden nefret eder konuma geleceklerdir. Kısa süre içerisinde kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde kişileri kısa zaman içerisinde ayırabilirsiniz.

Çiftleri Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Çiftleri ayırma büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin davranışların da çok büyük değişiklikler meydana gelecektir. Kişiler artık hiçbir şekilde mantıklı düşünemez hale gelirler. Bu büyü üç harfliler ile birlikte uygulanan bir büyü yöntemi olduğu için bu varlıklar sürekli olarak kişilere vesvese vereceklerdir. Bu yüzden de kişiler birbirlerine kötü sözler söylemeye başlarlar ve oldukça saygısız hareketlerde bulunacaklardır. Çiftleri ayırma büyüsü yapıldıktan sonra kişiler büyük kavgalar etmeye başlarlar. Bu kavgalar sadece evin içindeyken olacaktır. Büyü evin içinde olduğu için kişiler dışarıda birbirlerine normal bir şekilde davransalar da evin içine girdikten kısa süre sonra gene birbirlerine karşı kötü davranmaya başlayacaklardır. Bu yüzden de artık evin içindeyken birbirlerinden nefret edeceklerdir. Bu yüzden dışarıdan bir kişi kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Büyü etkilerini kişiler üzerinde bu şekilde göstermektedir. 

Çiftleri Ayırma Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır?

Büyü yöntemleri ne kadar güçlü olurlarsa etkileri de o kadar büyük ve uzun süreli olacaktır. Bu yüzden büyülerin mutlaka tesir sürelerine dikkat etmek gerekmektedir. Bir büyü ne kadar güçlü olursa olsun hiçbir şekilde etkileri sonsuza dek sürmez. Bu yüzden büyülerin mutlaka tesir süreleri kontrol edilmeli ve belli bir zaman geçtikten sonra mutlaka yeniletilmeleri gerekmektedir. Ancak büyüler yeniletilirler se etkileri sürecektir. Aksi taktirde büyülerin etkileri ortadan kalkacaktır ve büyü yapılan kişi kısa süre içerisinde eski hayatına geri dönecek normal davranmaya başlayacaktır. Kişilerin büyünün etkisi altından çıkmaması için mutlaka büyünün yeniletilmesi lazım. Bu yenileme işlemini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Siz büyüyü yenilemeye kalktığınızda sizi de büyü etkilemeye başlayacak ve içine çekecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyü yenileme işlemi gene aynı şekilde kişilerin eşyası üzerine yapılır. Bu şekilde kişiler gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaklardır.

Çiftleri Ayırma Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Büyülerin yapımı kadar bozulması da zordur. Büyüleri herkes ve her medyum bozamaz. Mutlaka bu konuda tecrübeli bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Asla büyü yöntemini siz kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi de etkilemeye başlayacaktır ve bu aynı zamanda size üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden büyüyü medyuma bozdurmalısınız. Medyum bu büyünün bozulması için ilk olarak büyülü eşya üzerindeki büyüyü ortadan kaldırır. Daha sonra üç harflilerinde yardımı ile kişiler üzerindeki büyü tamamen kaldırılır. Kişiler büyünün etkisinden kurtulduklarında kısa süre içerisinde eskisi gibi birbirlerine iyi davranmaya başlayacaklardır. Bu yüzden eski hayatlarına geri döneceklerdir. Sadece kişilerin belli bir süre boyunca enerjilerini toplamaları gerekmektedir. Bunun sebebi kişilerin enerjisini büyünün zamanla emmiş olmasıdır. Kişiler dinlendikten sonra tamamen kendilerine geleceklerdir. Büyünün etkisi kişiler üzerinden kalktıktan sonra hiçbir şekilde üzerlerinde büyü olup olmadığını da anlamayacaklardır. Bu şekilde Çiftleri ayırma büyüsü bozulacaktır.

Çiftleri Ayırma Büyüsü Tehlikeli midi?

Büyüler çok tehlikelidirler. Siz farkında olmadan etkileri belli bir süre sonra sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü yöntemini yaptırmadan önce mutlaka kendiniz korumaya almalısınız. Bunun için de medyuma gittiğiniz de kendinize büyü yaptırmadan önce bir koruma muskası yazdırmalısınız. Bu dualı muska sizi hem büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaktır hem de üç harflilerin saldırılarından korur. Bu muskayı yazdırdıktan sonra mutlaka sürekli olarak muskayı üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün üzerinizde bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden de mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesine önem vermelisinizdir. Büyü yönteminden bu şekilde korunabilirsiniz.

Çiftleri Ayırma Büyüsüne Ek Büyüler

Büyüler çok güçlü olsalar da bazen ek büyülere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ek büyüler bağlayıcı büyülerdir. Bağlayıcı büyüler ana büyünün çok daha iyi bir şekilde kişi üzerine etki etmesini sağlar ve hızlı bir şekilde sonuç almanızı da sağlayacaktır. Fakat aynı zamanda bağlayıcı büyülerin mutlaka ana büyü ile aynı amaç için uygulanması gerekmektedir. Örneğin bir aşk büyüsü için bir bağlama büyüsünü tercih edebilirsiniz. Ayırma büyüsü için de daha kolay yapımlı ayırma büyüleri kullanarak iki büyüyü birbirine bağlayabilirsiniz. Bu şekilde Çiftleri ayırma büyüsü çok daha güçlü bir hale gelecektir. Aynı zamanda bu büyüler ana büyünün tesir süresinin de artmasını sağlarlar. Bu şekilde sürekli olarak büyüyü yeniletmenize de gerek kalmayacaktır.

Çiftleri Ayırma Büyüsü Yapmak Günah mıdır?

Dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak yasaklanmıştır. Hiçbir şekilde insanlar büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşmaya çalışmamalıdırlar. Aksi taktirde bu kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Hiç bir  şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka büyü yöntemi yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Büyü yapan kişiler insanların kaderlerini onların elinde olmadan değiştirmektedirler. Kişiler artık kendi kararlarını kendileri alamaz konuma gelirler. Bu yüzden de hayatları onların istemediği bir şekilde ilerlemeye başlayacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka çok dikkatli olmalısınız ve büyü yöntemini kullanmamalısınız. Aynı zamanda büyüler çok tehlikeli oldukları için sizi de etkilemeye başlayacaktır. Sizin de hayatınız büyü yüzünden mahvolacaktır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir