Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Ceviz Büyüsü ile Bağlılık

Ceviz Büyüsü ile Bağlılık

Ceviz Büyüsüyle Bağlama

Büyüler yapılırken genelde farklı materyaller kullanılır. Bunun sebebi çok fazla çeşitte büyü oluşudur. Kullanılan materyalin türüne ve zorluğuna göre büyünün tesir süresi ve etkisi de değişecektir. Bazı büyülerin gücü o kadar büyüktür ki kısa zaman içerisinde karşı tarafı tesiri altına alarak amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Büyü yöntemi çok kuvvetli bir yöntemdir. Genelde üç harfliler kullanılarak uygulanan bir yöntem olduğu için kişiler büyünün etkisi ile hareket etmeye başlarlar. Kişi artık hiçbir şekilde kendi iradesini kullanamaz hale gelir, tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi artık kendi hayatı ile ilgili kararları kendisi veremez hale gelir. Büyü tamamen kişinin kontrolünü ele geçirmiş olur. Ceviz büyüsü ile bağlılık da bu türde gücü olan oldukça etkili bir bağlama büyüsüdür. Fakat bu kadar güçlü büyülerin yapımında kişiler mutlaka çok dikkatli olmalılardır. Kendinizde bu büyü yöntemini uygulayabilirsiniz fakat uygulama esnasında herhangi bir şeyi yanlış yaptığınızda büyünün gücü sizi de sarmaya başlayacaktır ve siz bunun farkında bile olmazsınız. Aynı zamanda kişilere üç harfliler de musallat olabilirler. Bu yüzden de medyuma giderek büyüyü yaptırmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden ve tehlikelerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Medyum büyüyü yaptığında siz hiçbir şekilde büyüden etkilenmez ve tehlikelerini görmezsiniz.

Ceviz Büyüsü ile Bağlılık Yapımı Zormu?

Bu büyünün uygulanması sırasında medyum üç harflilerin enerjisini kullandığı için yapımı da oldukça zordur. Medyum üç harfliler ile iletişime geçer ve büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişiler üzerinde etki etmesini sağlar. Bu şekilde hem büyü etkisi uzun sürer hem de amacınıza çok daha kısa bir süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Ceviz büyüsü ile bağlılık yapımı için medyum bir cevizin kabuklarını kullanır. Bu cevizler bir tas su içerisinde bir gece önceden bekletilir ve üzerine 41 kez büyülü sözcükler okunur. Daha sonra bu ceviz kabukları alınarak bir bez içerisine sarılır. Bu bez üzerine de gene büyülü sözcükler okunur. En son olarak artık üç harfliler büyünün tamamlanmasını sağlarlar. Bu sayede büyü gücünü kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü bittikten sonra bu cevizlerin içinde olduğu bezin mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu bez kişinin evinde durduğu sürece etkileri de kişi üzerinde görülecektir. Büyü bu şekilde kısa zamanda tesirini göstermeye başlar. Kişi büyünün etkisi ile artık kendi kararlarını kendi alamaz hale gelir. Bu yüzden de kısa zamanda size bağlanacaktır. Özellikle bu bağlılık oluşurken üç harflilerin kişi üzerinde çok büyük etkisi vardır. Sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler verirler. Kişi de artık hayatını bu vesveselere göre yönlendirmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa zamanda kişi sizin yanınızda olmak ister ve size aşık olacaktır. Bu şekilde istediğiniz kişinin size bağlanmasını ve sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.

Ceviz Büyüsü ile Bağlılık Tesir Süresi Nedir?

Ceviz büyüsü çok etkili bir büyü olduğu için kişi üzerindeki etkileri de diğer büyülere göre çok daha uzun süreli olarak kalıcıdır. Kişi büyünün etkisi altına girdikten sonra belli bir süre sonra ancak büyünün etkileri azalmaya başlayacaktır. Büyünün etkileri azalmaya başladığında zaten kişinin hareketlerinden kolaylıkla tesir süresinin bitmeye başladığını anlayabilirsiniz. Tesir süresi bittiğinde kişi size karşı soğuk davranacaktır ve kısa süre içerisinde sizi gerçekten sevmediğini anlayarak terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün ara ara yeniletilmesi ve tesir süresinin de kontrol edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi sizi kısa zamanda terk edecektir. Ceviz büyüsü ile bağlılık tesir süresinin yeniletilmesi ve uzatılması için kişiler gene medyuma gitmelilerdir. Bu büyü en başından itibaren tekrar yapılır. Büyü yenilendiğinde artık büyünün gücü ve etkileri de yenilenmiş olacaktır. Bu şekilde büyünün tesir etme süresi ve gücü de yenilenmiş olur. Rahatlıkla tesir süresi uzadıktan sonra sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Sadece ara ara mutlaka büyünün yeniletilmesine önem vermelisiniz. Ancak bu şekilde büyü tesiri kişi üzerinde kalıcı olacaktır. Tesir süresinin yeniletilmesi büyünün devamlılığını sağlar.

Ceviz Büyüsünün Bozulması Zormu?

Büyülerin yapım işlemleri zor olsa da bozulması yapımından çok daha zordur. Bu yüzden büyünün bozulmasında çok dikkatli olmasınız. Hiçbir şekilde büyü yöntemini siz kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü yönteminden siz olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Büyünün yapımı için de bozulması için de mutlaka medyuma gitmelisiniz.  Medyum büyünün yapımında üç harflileri kullandığı için gene büyünün bozulması için de bu varlıklardan yardım alacaktır. Medyum bu şekilde üç harfliler ile büyünün bozulmasını sağlar. Fakat büyünün gücü çok büyük olduğu için belli bir süre boyunca kişinin kendini toparlaması ve enerjisini yeniden kazanması gerekmektedir. Bu yüzden büyü bozulduktan hemen sonra kişi büyünün etkisi altından çıkmaz. Ceviz büyüsü ile bağlılık bozulduktan belli bir süre geçtikten sonra kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkarak artık kendi hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu durumda kişi sizi sevmediğini de anlayacak ve sizden ayrılacaktır. Kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olduğunu anlamaz. Hiçbir şey olmamış gibi hayatına kaldığı yerden yaşamaya devam edecektir. Bu şekilde büyü bozulur.

Ceviz Büyüsü ile Bağlılık Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize büyü ve buna benzer tüm yöntemlerin uygulanması çok büyük günahtır. İnsanlar hiçbir şekilde başka bir insanın hayatına bu şekilde müdahale etmemelidirler. Kişilerin hayatlarına büyü ile girdiğinizde kişinin hayatı ve kaderi tamamen değişmiş olacaktır. Dinimize göre büyü yöntemi ile kişinin kaderini değiştirdiğinizde artık Allah’a şirk koşmuş onun yazdığı kaderi hiçe saymış olursunuz. Bu yüzden de mutlaka bu kişiler cezalandırılacaklardır. Büyü yöntemi ne amaçla kullanılır ise kullanıldın çok büyük günahtır ve bu yöntemi uyguladığınızda cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bizler bu yüzden hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de kesinlikle bu tarz bir yöntemi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Ceviz büyüsü ile bağlılık kesinlikle günahtır. Bu yöntemleri kullanan kişiler aynı zamanda dinden çıkmış sayılırlar. Bu tarz yöntemleri kullanmak yerine doğal yöntemlerle, jestlerle sevdiğiniz kişiye kavuşmayı tercih etmelisiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insan gerçekten hayatınızda olacak ve gerçek duygular ile sizi sevecektir. Fakat kişiyi büyü yöntemini kullanarak elde ettiğinizde bu yöntemin süresi bittiğinde kişi artık sizi gerçekten sevmediği için terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için doğal yollarla gerçek bir sevgi yaşamayı tercih etmelisiniz. Sizin için böylesi çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde gerçekten sevilirsiniz ve gerçekten sevdiğiniz insan sizin hayatınızda olacaktır. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınızda elinde sonunda mutlaka büyünün etkileri sizi de sarmaya başlayacaktır. Siz bu durumun farkına varamayabilirsiniz. Fakat büyü ilerleyen süreçlerde sizin de enerjinizi çekmeye başlar ve siz fark etmeden sizi de içine alacaktır. Bu şekilde pek çok olumsuz durumla da karşı karşıya kalacaksınızdır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir