Ana Sayfa / Diğer Büyüler / Büyü Yapılan Eşya Ne Yapılır

Büyü Yapılan Eşya Ne Yapılır

Büyüler doğrudan kişilere yapılabileceği gibi aynı şekilde kişilerin evlerine, iş yerlerine ya da özel eşyalarına da yapılabilir. Örneğin ev içindeki bir tablo, çarşaf, kitap ya da kişinin kullandığı bir kolye, bilezik, kıyafet de büyü yapılan bir eşya olabilir. Öncelikle büyü yapılan eşyanın ne olduğu tespit edilmeli ve sonra gereken işlemler yapılmalıdır. Büyü yapılan eşya nasıl anlaşılır ve büyü yapılan eşya ne yapılır sorularına bu yazımızda yanıt verdik. Yazıyı okumaya devam ederek başlıklar halinde bu önemli konuları görebilirsiniz.

Büyü Yapılan Eşya Nasıl Anlaşılır?

Genelde büyülerin doğrudan kişilere yapıldığını duyarız, biliriz. Ama bazı büyü işlemlerinde kişinin eşyalarına büyü yapmak da bir yöntem olarak kullanılır. Hatta eşyaya büyü yapılması ile aslında çok daha sık karşılaşılır. Özellikle kişinin çok fazla vakit geçirdiği yer olan evine, evindeki bir eşyaya büyü yapılması çok yaygındır. Peki, büyü yapılan eşya nasıl anlaşılır?

Eğer evinize adımınızı attığınız an içinize bir huzursuzluk doğuyorsa, evde sürekli halsiz, bitkin hissediyorsanız evinizdeki bir eşyaya büyü yapılmış demektir. Böyle durumlarda kişi asla evde kalmak, zaman geçirmek istemez çünkü yaşadığı psikolojik baskı, stres kişiyi evde durmamaya zorlar. Eşyayı tespit etmek için hangi odada bu kötü hisleri daha çok yaşadığınızı belirlemelisiniz.

Eğer sürekli kullandığınız bir saat, takı, kıyafet varsa ve artık onu kullandığınız zaman kendinizi mutsuz, halsiz, huzursuz hissediyorsanız o eşyada büyü olabilir. Özellikle çok da samimi olmadığınız birinden gelen bir hediyeyse o eşya büyüden şüphelenmeniz doğaldır.

Büyü Yapılan Eşya Ne Yapılır?

Eşyayı tespit ettikten sonra kesinlikle ona bir zarar vermemelisiniz. Yani, kırmamalı, çöpe atmamalı, yakmamalısınız. O eşyayı bir an önce uzman bir kişiye götürmelisiniz. Uzman olan medyumlar ya da hocalar eşyadaki büyüyü hemen tespit eder ve büyüyü kaldırmak için hemen eyleme geçerler.

Eğer eşya evinizde ise ama bir türlü hangi eşya olduğunu bulamıyor iseniz de bir hoca ya da medyumdan yardım alabilirsiniz. Hoca / medyum evinizde hangi eşyanın büyülü olduğunu bulacaktır. O eşyayı bulduktan sonra da eşyadaki büyüyü bozma işlemini yapacaktır.

Büyüyü bozduğunda artık evinizde kendinizi huzurlu hisseder hale gelirsiniz. Ya da hangi eşyaysa, o eşyayı kullanır iken eskisi gibi stresli, öfkeli, mutsuz ve halsiz hissetmezsiniz. Evinizde, iş yerinizde, kullandığınız bir eşyada büyü olduğunu düşünüyor iseniz büyü yapılan eşya ne yapılır konusunda uzman bir hoca ile görüşmelisiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Rahmani Ayırma Büyüsü

Rahmani Ayırma Büyüsü Ayırma büyüleri yüzeysel bir şekilde düşününce rahmani etkileri olamayacak büyüler gibi gözükebilirler. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir