Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

Evlilere Boşanma Büyüsü

Evli çiftlerin birbirleri ile sorun yaşaması ve aralarının bozulması için uygulanan bir yöntem olan boşanma büyüsü çok güçlüdür ve uygulandıktan sonra kısa zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlar. Bu büyü sadece çiftlerin dışında biri tarafından değil, çiftlerden birinin isteği ile de uygulanabilmektedir. Özellikle iki kişiden biri boşanmak istiyor ve karşı taraf ısrarla bu durumu kabullenmiyor ise, kişi durumu kabul etsin ve boşanalım diye de bu büyü yöntemi uygulanmaktadır. Bu şekilde çiftler de daha az zarar görerek birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Fakat büyü yöntemi dinimizce haram kılındığı için kişiler bu yöntemi tercih etmemelidirler. Dinimize göre büyü yöntemini kullanarak amacına ulaşmaya çalışan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bizler de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlerde boşanma büyüsü yerine karşı taraflar ortak paydada buluşmayı denemelisiniz ve sorunlarınızı normla yollardan çözmeye çalışmalısınız.

Boşanma Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Boşana büyüsü eğer çiftlerin arasına soğukluk girmesi için ve ayrılmalarını sağlamak için yapılacak ise medyuma gidildiğinde çiftlerin ayrılması için kişilerin özel eşyalarına tılsımlı sözcükler okunur ve şeytani güçlerinde yardımı ile büyü tamamlanır. Daha sonra mutlaka kişilerin evine bu büyülü eşya tekrar geri konulmalıdır. Kişiler büyüye yakın oldukları için çok daha kısa bir süre içerisinde büyünün tesiri altına gireceklerdir ve kısa sürede sebepsiz yere kavgalar etmeye başlayacaklardır. Özellikle şeytani güçler sürekli olarak kişilere vesvese verirler ve kişiler de tamamen büyünün etkisi ile bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaklardır. Bu şekilde kişilerin arası bozulur ve kısa süre içerisinde ayrılık kararı alarak boşanırlar. Boşanma büyüsü eğer çitlerden birinin diğer kişi üzerine yapacağı bir büyü ise, bu kez bu kişi üzerine bir muska yazılır. Bu muskanın kişinin yattığı yere konulması gerekmektedir. Bu muska sayesinde kişi kısa zaman içerisinde sizden soğuyacaktır ve artık sizi sevmediğini düşünmeye başlar. Bu yüzden de sizinle ortak karara vararak kısa zaman içerisinde boşanma kararı alacaktır. Bu şekilde çiftlerin boşanmalarını sağlayabilirsiniz.

Boşanma Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Boşanma büyüsü gibi güçlü büyülerin tesir süreleri uzun sürmektedir. BU büyünün tesir süresi yaklaşık olarak 30 gündür. 30 gün içerisinde kişi zaten sizden soğumuş olacaktır ve ayrılma kararı alacaktır. Büyünün tesir süresi geçmemesi ve bir ay daha kişi üzerinde etki etmesini sağlamak için büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu işlemler için kişini gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden kişi tek başına büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalıdır. Kişi böyle bir şey yaptığında şeytani güçlerin saldırısına uğrayabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilmelidir. Büyü yeniletildikten sonra aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye devam eder ve boşanma sürecinizi çok daha kısa süre de sona erecektir. Boşanma büyüsü tesir süresi çok önemlidir. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kişi gene eski düşüncelerine geri döneceği için sizden boşanmak istemeyecektir. BU yüzden büyünün bozulma süresini çok iyi takip etmelisiniz ve tesir süresi sona ermeden önce büyünün bozulmasını sağlamalısınız.

Boşanma Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Mutlu çiftlerin arasının bir anda bozulmasını sağlayan boşanma büyüsü çok kuvvetlidir. Bu gücünden dolayı çiftler kesinlikle üzerlerinde herhangi bir şekilde büyü olduğunu ve büyünün etkisi ile birbirlerine kötü davrandıklarını anlamayacaklardır. Bu yüzden bu boşanma büyüsü olup olmadığını kişiler değil kişilerin çevresindeki insanlar fark edebilirler. Çok  güzel giden bir evliliğin bir anda sona ermesi ve çiftlerin sürekli kavga etmesi ailelerinin ve çevrelerinin dikkatini çekecektir. Ancak bu şekilde büyünün olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu durumda kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum şeytani varlıkların yardımı ile kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını anlayacaktır. Boşanma büyüsü yapılan eşya üzerindeki büyü bozulur ise kişiler üzerindeki büyü etkileri de zamanla ortadan kalkacaktır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Boşanma büyüsü anlaşıldığında mutlaka büyülü eşyanın bulunması gerekmektedir. Büyülü eşya üzerinden büyü bozulduğunda ancak kişiler gene eskisi gibi iyi anlaşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden kişilerin öncelikle yapması gereken evlerinde bulunan büyülü eşyayı  bulmak olacaktır. Daha sonra bu eşyayı medyuma götürdüğünüzde üzerindeki büyü şeytani güçlerin de yardımı ile ortadan kaldırılacaktır. Büyü etkisini yavaş yavaş kişiler üzerinden kaybeder. Büyü bozulduktan sonra hemen ertesi gün kişiler büyünün etkisinden kurtulmazlar. Birkaç gün geçtikten sonra kişiler normal hayatlarına geri döneceklerdir. Boşanma büyüsü bu şekilde kişiler üzerinden tesirini kaybedecektir. Fakat kişiler büyünün bozulma işlemlerine çok dikkat etmelilerdir. Kesinlikle kişiler kendi başlarına herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyü bozma esnasında kişilere şeytani varlıklar musallat olabilir ve bu varlıklar sürekli olarak sizleri rahatsız etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden boşanma büyüsünün bozulma işlemleri için kişiler medyuma gitmelilerdir.

Boşanma Büyüsünün Sonuçları

Dinimize göre büyü ve bunun gibi yöntemlerin uygulanması günah olduğu için bu yöntemi kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Ayrıca büyü yöntemlerinin tümünde şeytani güçler kullanıldığı için musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu yüzden de kişiler kendi iyilikleri için büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalılardır. Boşanma büyüsü kısa vadede sizlere istediğinizi verir fakat büyünün etkisi geçtikten sonra kişiler olup bitenin ve bu durumun kendi istekleri dışında gerçekleştiğinin farkına varacaklardır.

Evlileri Boşandıran Büyüler

Boşanma büyüsü ve boşandırma büyüsü aslında iki farklı kategoride ele alınabilmektedir. Yukarıdaki paragraflarda anlatımlarımız ağırlıklı olarak evli çiftlerden herhangi birisinin evliliklerini sonlandırmak adına yaptırdıkları bir büyü uygulamasıdır. Ancak üçüncü şahıslar tarafından da boşandırma büyüsü yaptırılabilmektedir. Çekememezlik, husumet, kıskançlık, dost hayatı gibi nedenler evli çiftlerin boşanmaları için yapılan büyü ilimlerinden bazılarıdır. Genelde evli bir erkeğe veya evli bir kadına aşık olan veya dost hayatı yaşayan kişiler tarafından eşinden boşanması ve kendisine aşık olarak evlenmesi için yaptırılabildiği araştırmalarımız sonucunda karşımıza çıkan sonuçlardandır.

Boşanma Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Eşleri Boşama Büyüsü Yapıyor muyuz?”] Evli kişiler için boşanma büyüsü yapmak veya yaptırmak kara büyü sınıfında yer almaktadır. Bizim böyle bir çalışmamız yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Kaç Günde Yapılır?”] 7 Gün süren bir çalışma sonucunda elde edilen bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Boşanma Büyüsünün Tutması İçin Ne Yapılmalı?”] Profesyonel bir medyuma boşanma büyüsü yaptırılmalı ve yaptıran kişi kesin tutacağına inanmalıdır.
[/toggles] [toggles title=”Çiftler Kaç Günde Boşanırlar?”] 20-40 Gün arasında çiftler karşılıklı olarak boşanma kararı alırlar.
[/toggles] [toggles title=”Eşinizden Boşanmanızın Sebebi Büyü Olabilir mi?”] Boşanma büyülerinin bir takım belirtileri vardır. Özellikle ani gelişen durumlardır. Daha detaylı bilgi için yazımızı okumanızı öneriyoruz.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir