Ana Sayfa / Diğer Büyüler / Bereket Büyüsü

Bereket Büyüsü

Bereket Büyüsü

Bereket ve rızık açmak için yapılan büyüler, son zamanlarda çok sayıda insanın yaptırmak istediği büyülerdendir. Bereket büyüsü yaptırarak kişinin refah seviyesini ciddi bir miktarda yükseltmesi olağandır. Tek gereken büyünün doğru bir şekilde yapılmasıdır. Böylece insanlar büyüden istedikleri sonuçları alabilir, hayallerine kavuşabilirler.

Bereket ve bolluk için büyü yaptırmak isteyen, büyünün etkilerine ihtiyaç duyan birçok kişi vardır. Dünyada kimisi hayata şanslı gelip doğuştan bolluk sahibi olsa dahi, insanlığın büyük bir kısmı hayata böyle şanslı bir şekilde gelmemiştir. Hatta hayatının tamamını çalışarak geçirmesine rağmen bolluk sahibi olamadan dünyadan göçüp gidenler dahi vardır. Ama bereket ve bolluk için yapılan büyü bu durumu değiştirebilir.

Bereket Açma Büyüsünün Etkileri

Bereket açmak ve bolluk getirmek için yapılan büyüler, ulvi varlıkların yardımı ile gerçekleşen işlemlerdir. Bu sebeple bereket ve bolluk büyüsünün kötü niyetler ile yapılması risklidir. Büyünün ulvi varlığına Hüddam Efendi denilmektedir. Hüddam Efendinin yardımları ve onayı ile tutan büyü istenilen sonuçları verecektir.

Fakat Hüddam Efendinin onayından geçemeyen çalışmalar tutmayacaktır. Bereket büyüsü kötü niyetler ve aç gözlülük ile yapılır ise büyünün tutmasını beklemek hayal kırıklığına uğratacaktır. Tabi ki kötü niyetler ile yapılabilecek farklı bereket açma çalışmaları da vardır. Fakat bu çalışmalar pek önerilmez çünkü yan etkileri olması gibi bir risk taşırlar.

Bereket İşlemi Yapan Medyumlar

Bereketinizi açmak için büyü yaptırmak istiyorsanız niyetinizi iyi ve kalbinizi temiz tutmanızı öneririz. Bereket için yapılan büyüden iyi sonuçlar almanız sadece bu şekilde mümkün olacaktır. Şimdi ise büyünün nasıl yapılacağına geçebiliriz. Bereket işleminin oldukça meşakkatli bir ritüeli vardır. Bu sebeple büyünün medyum olmayan kişilerce yapılması mümkün değildir. Hatta ve hatta bereket işlemlerini her medyum da yapamaz.

Büyüyü yapacak medyumun gerekli niteliklere sahip olması, büyünün tutması için sağlanması gereken bir koşuldur. Eğer çalışacağınız medyum hoca yeterlilikleri karşılamıyor ise yaptıracağınız büyünün tutması gibi bir ihtimal olmayacaktır. Büyüden istediğiniz sonuçları alabilmek için bereket büyülerinde tecrübeli bir medyum ile iletişime geçmelisiniz. Medyum seçiminizi özenle yaparsanız memnun kalacağınız sonuçlar elde edebilirsiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Rahmani Ayırma Büyüsü

Rahmani Ayırma Büyüsü Ayırma büyüleri yüzeysel bir şekilde düşününce rahmani etkileri olamayacak büyüler gibi gözükebilirler. …

One comment

  1. blank

    hocam hayırlı geceler evimizin ailemin bereketini rızkını açtırmak istyiyorum kocam çok çalışıyor ama anca geçinebiliyoruz bereket büyüsü yaptırsam ne gibi farklar olur ciddi bir fark olurmu rahata erermiyizz*?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir