Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Bakla Büyüsü

Bakla Büyüsü

Bakla Büyüsü Nedir?

Kişiler amaçlarına doğal yollardan ulaşamadıklarında farklı mistik yolları denemektedirler. Bu yöntemler genellikle mistik güçlerin yardımı ile uygulandığı için çok güçlü bir şekilde karşı tarafa tesir eder ve kişi kısa zamanda amacına ulaşacaktır. Büyüler çok fazla yapılış amacına sahiptir. Özellikle de aşk ve ayrılık için büyüler insanlar tarafından çok sık kullanılmaktadır. Bu şekilde kişiler sevdikleri insana kavuşabilirler. Aşk büyülerinin pek çok yapılış şekli vardır. Çok fazla kullanılan bir büyü türü olduğu için her aşk büyüsünün yapılışında farklı materyaller tercih edilmektedir.  Bakla büyüsü de aşk için kullanılan büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü diğer aşk büyülerine göre oldukça tesirlidir ve amacınıza çok daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Bu şekilde bakla büyüsünü kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz.  Bakla büyüsü etkisi kuvvetli bir büyü olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Genellikle medyumlar bu büyü yöntemini kullanırken üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden kişiler kesinlikle bu büyü yöntemini kendileri uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi üç harflilerin saldırısına uğrayabilir ya da büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyünün yaptırılması gerekmektedir.

Bakla Büyüsü Günah Mı?

Bakla büyüsü gibi tüm büyüler dinimizce günahtır. Büyü insanların kendi kararları ile hareket etmesini önler ve bu yüzden kişiler kendi iradeleri dışında hareket etmek zorunda kalırlar. Bu sebepten dolayı da büyü yapmak ve yaptırmak çok büyük günahtır. Bu yüzden mutlaka büyü yapmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Aksi taktirde büyü yapan ve yaptıran kişiler dinimizce muhakkak cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bakla Büyüsü Tehlikeli Mi?

Her büyünün yapım şekli birbirinden farklıdır ve etki güçleri de farklılık göstermektedir. Bakla büyüsü tesiri güçlü bir büyü olduğu için bazı tehlikeli yönleri olabilmektedir. Büyünün etkileri sadece büyü yapılan kişiyi sarmaz aynı zamanda büyüyü yaptıran kişiyi de belli bir süre sonra etkilemeye başlayacaktır. Özellikle üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü yöntemi olduğu için büyüyü yaptıran kişiye üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalınabilmektedir.         Bu yüzden bakla büyüsü yaptıran kişi de mutlaka dikkat etmelidir.

Bakla Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bakla büyüsünün yapımı için medyuma gidildiğinde bir bez üzerine baklalar dökülür, bu baklalar üzerine büyülü sözcükler okunur ve kişinin de ismi okunarak üç harflilerin yardımı ile büyü tamamlanır. Büyü bu bez içerisine sarılır ve ağzı güzelce kapatılır. Bu büyülü bezin mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Büyü kişiye ne kadar yakın olursa etkileri de o kadar büyük olacaktır. Bu şekilde kişi büyünün tesiri altına girmeye başlayacaktır. Bakla büyüsü yapıldıktan sonra kişinin hareketlerinde ve duygularında büyük bir değişiklik meydana gelir. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Gece gündüz demeden kişinin aklında olacaksınızdır. Özellikle bu büyü de üç  harfliler kullanıldığı için kişi onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyünün etkileri kısa süre içerisinde kişi üzerinde görülmeye başlanır. Kişi kısa zaman içerisinde size aşık olacak ve sizinle ilgili hayaller kurmaya başlayacaktır.

Bakla Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Bakla büyüsü güçlü bir büyü yöntemi olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisini gösterir. Fakat bu büyü ne kadar güçlü olsa da belli bir süre sonra büyünün tüm etkisi kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden de mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki tesiri de devamlılık kazanacaktır. Bakla büyüsü yeniletilme işlemleri için kişi gene aynı medyuma gitmelidir ve aynı şekilde büyünün yeniletilmesini sağlamalıdır. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki tesirleri geçerlilik kazanacaktır. Büyü devamlı olarak kişi üzerinde etki etsin diye sürekli olarak büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Bakla büyüsü yeniletildiğinde gücü de artacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sürekli olarak yanınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün sadece tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer büyü tesir süresi bittikten sonra yeniletilir ise kişi olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden mutlaka tesir süresine dikkat edilmelidir.

Bakla Büyüsü Tesir Süresinin Bittiği Nasıl Anlaşılır

Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranışlar sergiliyor ise kısa zaman içerisinde kişinin size olan duyguları geçecek büyünün de tesir süresi bitecek demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekir.  Bu şekilde büyünün tesir süresinin bitip bitmeyeceğini anlayarak yeniletme işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Bakla Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Bakla Büyüsü Yapıyormuyuz?”] Bakla büyüsü çalışmamız yoktur. Ancak amaç aşık etmek,bağlamak, geri getirmek ise aşk celbi gibi çalışmalarımız vardır.
[/toggles] [toggles title=”Bakla Büyüsü Yaptırsam Garantisi Var mı?”] Büyü çalışmaları gizli ilimle yapılır. Bu nedenle garantisi yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Bakla Büyüsünün Zararı Var mı?”] Size helal olan birisini aşık etmek için yaptırmanız durumunda rahmani bir işlem olacaktır.
[/toggles] [toggles title=”Bakla Büyüsü mü Yoksa Aşk Celbi mi Yaptırmalısınız?”] Büyü yerine aşk celbi yaptırmanız tavsiyelerimiz arasındadır.
[/toggles] [toggles title=”Bakla Büyüsü Kara Büyü mü?”] Araştırmalarımıza göre kara büyü değildir.
[/toggles] [toggles title=”Bakla Büyüsü Baklayla mı Yapılır?”] Bakla büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bakla gibi malzemelerle yapılır.
[/toggles] [toggles title=”Bakla Büyüsü Yaptıranlar Var mı?”] Çok eski bir büyüdür. Bu zamana kadar birçok kişi yaptırmıştır. Araştırmalarımız bu yönde bizi bilgilendirmektedir.
[/toggles]

Bakla Büyüsü Kaç Günde Yapılır?

Bakla büyüsü ortalama olarak 7 gün içinde yapılır. Ancak belirli zaman aralıklarına dikkat edilmektedir. Mesela; bir kısmının Cuma akşamı yapılması gerekir. 3 günde veya iki günde yapılması gibi bir şey söz konusu değildir. Tabi her medyumun yapma aşamaları birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Yapılışı farklı olsa da amaç aynı olan bir büyüdür.

Bakla Büyüsünün Bozulması

Bakla büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yapılması da bozulması da oldukça zordur. Kişiler kesinlikle büyülerin bozulması için kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Büyülerin bozulması için mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir. Bakla büyüsü bozulması için kişi medyuma gittiğinde gene üç harfliler kullanılır ve büyünün etkisinin kişi üzerinden kalkması sağlanır. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra büyünün etkileri de yavaş yavaş ortadan kaybolacaktır.

Üzerinizdeki belirtiler bakla büyüsüne işaret ediyor olsa da önceliğiniz psikolojik bir destek almak olmalıdır. Sonraki süreçlerde yaptığınız süreçler sizi normalleştirmiyorsa eğer o zaman medyuma gitmeniz gerekebilir. Büyü belirtileri genel olarak psikolojik rahatsızlıklarla benzer bir görüntü verir. Bu nedenle üzerinizde büyü olup olmadığını anlamanız için önceliği sağlık kuruluşlarına vermeniz önemlidir.

Bakla Büyüsünü Yaptırmak İstiyorum

Yukarıdaki paragraflarımızda bakla büyüsü hakkında detaylı bilgileri sizlere aktardık. İyi tarafını da, kötü tarafını da sizlere anlatmış olsak da bu büyüyü yaptırmak için gerçekten profesyonel bir medyuma ihtiyacınız olacaktır. Her medyumum diyene yaptırmanız sizi de negatif sonuçları altına alabilir. Bu kapsamda yapmanız gerekenler medyumla telefonda görüşerek referans istemeniz, vergi veren, danışmanlık hizmeti için gerekli süreçlere tabii olan bir medyumu tercih etmeniz önerilerimiz arasındadır. Bizim bakla büyüsü çalışmamız yoktur.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir