Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bu yazımızda sizlere bağlama büyüsü nedir sorusuna cevap vermeye çalışacağız. İkili insan ilişkilerinde bir takım sorun yaşayan kişilerin son çaresi olarak düşünülebilecek olan bağlama büyüsü çok uzun yıllardır uygulanan Batı ülkeleri başta olmak üzere Anadolu’da da yaygın olarak uygulanan büyüler arasında yer almaktadır. Daha çok ak büyü olarak yapılması tercih edilebilirken birçok kişi tarafından da kara büyü olarak yaptırılması dikkatlerden kaçmıyor. Örneklerle sizlere ne demek istediğimizi açıklayacağız.

Bağlama Büyüsünün Amacı

İkili insan ilişkilerinde tercih meselesi olan bağlama büyüsü daha çok evli çiftleri ilgilendiren bir konudur. Bağlama büyüsünün çeşitleri birbirinden farklı olsa da evlenen kişileri yakından ilgilendiriyor. Özellikle de evli çiftlerin arasında bazı sorunların giderilmesi için yapılmaktadır. Eve gelmeyen eşi eve bağlama yapılabildiği gibi yeteri kadar ilgi görmeyen eşin üzerine bağlama büyüsü yapılarak eşine olan ilgisi artıyor ve eşler arasındaki sadık kalma sürecini sağlamlaştırıyor. Kısacası bağlama büyüsünün amacı kişileri birbirine yakın tutmaktır. Ancak bir kişiye kötülük etmek için de bağlama büyüsü yapılabiliyor. Mesela; evli çiftin çocuklarının olmaması için cinsellik bağlama büyüsü yapılabildiği gibi veya evli çiftlerden birisine aşık olan üçüncü bir kişinin eşinden ayrılması ve kendisine bağlanması için de yapılabiliyor. Bu tamamen kötülük etmek için uygulanan yöntemlerden bazıları olsa da evli çiftler üzerine yapılabilecek daha birçok örneği de mevcuttur. Biz bu yazımızda aşk tarafını, rahmani olan tarafını sizlere açıklayacağız. Çünkü kara büyü tarafını yapan medyumları bulmak oldukça zordur.

Bağlama Büyüsünün Etkisi

Bağlama büyüsünden kesin ve net bir şekilde sonuç almak için mutlaka doğru medyumlarla çalışma içerisinde olmak gerekir. Günümüzde özellikle internetin yaygın olarak kullanılmasından dolayı birçok kişi kendisini bağlama büyüsü yapabilen medyum olarak tanıtmakta ve insanları hem maddi, hem de manevi bir zarar sürecine sokabilmektedirler. Bağlama büyüsü o kadar revaçta olsa bile yapılması zor, bozulması zor ve bakılması da bir o kadar zor olan süreçlerden birisidir. Hatta büyüler arasında en zoru ve en zahmetlisi de denilebilir. Bağlama büyüsünü eğer iyimser bir niyetle yaptırırsanız ak büyü olarak yapılacağı için herhangi bir zararı ile karşılaşmazsınız.

Bağlama büyüsünü eğer ak büyü olarak yaptırırsanız etkisini çok hızlı bir şekilde görebilir ve etkisi kuvvetlendikçe sizi mutlu eden bir sürece sokar. Bağlama büyüsü bir erkeği evine bağlayabildiği gibi, kadını da evine sadık, evini seven bir insan haline getirebilir. Etkisi doğru medyumun sayesinde daha da verimli hale gelecektir. Bir insana zarar veren tarafı ile ilgilenirseniz eğer etkisi sizi de bulaşabilir ve büyüye maruz kalmış kişinin yaşadıklarının aynısını yaşamanız mümkün hale gelebilir.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Bağlama büyüsü ağırlıklı olarak insanlara iyilik etmek için yapılan süreçlerden birisidir. Kara büyü tarafı ile ilgilenmiyor olmanız inanın sizin için en iyi tercihlerden birisidir. Evli insanların, sevgili olan kişilerin birbirlerine daha sempatik, daha sevgi dolu, daha saygılı ve sevgi dolu bir süreç için bağlama büyüsü yaptırmak bir hayli zordur. Çünkü piyasada gerçek bağlama büyüsü yapan medyumların sayısı tabiri caiz ise iki elin on parmağını geçmeyecek kadar azalmıştır. Kendisini medyum olarak tanıtan kişilerin arasında ve teknolojiyi yakından takip etmeyen medyumların azımsanacak kadar azalmış gibi görülmesi nedeniyle en çok zarar gören kişiler ise yine bağlama büyüsü yaptırmaya çalışan kişilerin istedikleri sonucu alamadıkları zaman maddi bir kayıp yaşamalarıdır. Sonuç genelde hüsran, boşa zaman ve bu da manevi bir kayıptır.

Bağlama büyüsü yaptıracağınız zaman mutlaka iyi bir araştırma içerisinde olmanız gerekmektedir. Biz buradan sadece bağlama büyüsü hakkında bilgi vermek suretiyle araştırdık ve sizleri bilgilendirdiğimizi düşünüyoruz. Bizim bağlama büyüsü çalışmamız olmasa bile bağlama celbi, aşk celbi, aşk tılsımı gibi çalışmalarımız bulunmaktadır. Büyü yaptırma konusunda bir adım geride olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü büyü çalışmaları insanlara dinen yasak getirilmiş bir süreçtir. Günahtır ve Allah tarafından pek hoş karşılanmayacak bir süreçtir. Bu nedenle bağlama celbi veya aşk celbi ile ilgili olarak bizlerden detay alabilir ve süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bağlama Büyüsüne Örnek

Daha önce bağlama büyüsü yaptırmış kişileri yakından tanıyor olmanızın pek mümkünatı yoktur. Çünkü insanlar büyülerle ilgili olarak yaptırdıkları çalışmaları gizli tutarlar ve çoğu medyumun de söylemleri arasında olan ‘’ büyü yaptırdığını kimseye söyleme yoksa tutmaz ‘’ söylemi nedeniyle büyü yaptıranların yorumlarına dahi denk gelmeniz pek mümkün değildir. Bu nedenle size örnek vererek nasıl bir sonuç alabileceğinizi, kimlerin yaptırabileceğini örneklendirmek istiyoruz. Mesela; evlisiniz ve evin içerisinde işler pek iyi gitmiyor var sayalım. Eşler arasında saygı kalmamış, sevgi kalmamış ve ayrılığın sert yüzü ile tanışmak üzeresiniz var sayalım. Eşleri birbirine bağlama büyüsü yaptırarak tüm bu olumsuz etkenleri kapının dışına atabilirsiniz. Bağlama büyüsü tamamen etkisini gösterdikten sonra eşinizle daha samimi, daha heyecanlı, daha sevgi dolu bir sürece girersiniz ve çoğu zaman da bağlama büyüsü ile yuvamı kurtardım diyebileceğiniz bir süreçtir.

Bağlama Büyüsü Bozma

Bağlama büyüsünü yaptıran kişi bozulması süreci için bir araştırma içerisinde olmaz. Ancak istemsiz bir şekilde sizin haberiniz bile olmadan birisi tarafından bağlama büyüsüne maruz bırakılmış olabilirsiniz. Kimi zaman sevgilinizden ayrılmanız için, kimi zaman eşinizden ayrılmanız için yaptırılmış olabilir. Bu gibi bağlama büyüsüne maruz kalmak demek belirtileri de beraberinde getirmek demektir. Birçok kişi bağlama büyüsüne istemsiz bir şekilde maruz kaldığını yaşadığı sorunları araştırması üzerine kolaylıkla öğrenebilir. Yapılması zor olan bağlama büyüsü bozulması da bir o kadar zor olan bir süreçtir. Bu nedenle uzman bir medyum ile görüşmek gerekebilir. Ancak Kuran-ı Kerim’in bazı ayetlerinde büyülerden nasıl korunmanız gerektiğine dair bilgiler yer almaktadır. Göz atmanızda fayda olduğunu düşündüğümüz bir konudur. En son işlemin medyumdan destek alınmasını öneriyoruz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Buradan bağlama büyüsünün tarifini vereceğimizi pek düşünmenizi istemeyiz. Çünkü hiçbir kaynak böylesine zor olan ve tehlikeli olan bir büyünün nasıl yapıldığına dair bilgiyi paylaşmak istemez. Ancak bağlama büyüsü evde tek başınıza yapabileceğiniz bir süreç değildir. Özellikle de medyum desteği olmadan yapılması pek mümkün değildir ve tavsiye dahi edilemez. Uzman bir medyuma yaşamış olduğunuz sorunu anlatmanız durumunda nasıl yapılacağına dair, nasıl bir yoldan gidileceğine dair bilgileri size aktaracaktır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsünün çok fazla çeşidi vardır. Bizler bu yazımızda ağırlıklı olarak ikili aşk ilişkilerinde iyimser tarafından sizlere anlatmış bulunmaktayız. Ancak bazı çeşitleri insanı üzebiliyor.

Cinsellik Bağlama Büyüsü

Erkeğe ya da kadına uygulanabilen bit yöntemdir. Amaç eşler arasında cinsel birliktelik olmamasıdır. Sonuç genelde çocuk sahibi olmamaları için yapılabilmektedir.

Dil Bağlama Büyüsü

Gereksiz konuşarak sizin canınızı sıkan, eşinizle aranızın açılmasını sağlayan kişilerin gereksiz konuşmalarını sonlandırmak için veya eşler arasında kötü sözlerin kullanıldığı dönemlerde yapılarak daha saygılı bir sürece girilmesi için yapılabilmektedir.

Göz Bağlama Büyüsü

Çok derin bir anlatım gerektiriyor olsa da birkaç örnekle size göz bağlama büyüsünün ne olduğunu açıklayabiliriz. Evli bir kadın olduğunuzu var sayalım. Kocanızın başka kadınlara bakmamasını istiyorsanız göz bağlama büyüsü yaptırarak hem kocanızın başka kadınlara bakmasını engellemek, hem de başka kadınların kocanıza bakmasını engellemiş olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Bağlama Büyüsü Yapıyor muyuz?”] Bağlama büyüsü yapmıyoruz. Ancak bağlama celbi, bağlama vekfi veya bağlama tılsımı gibi çalışmalarımız vardır.
[/toggles] [toggles title=”Bağlama Büyüsü Yaptırsam Kaç Gün Sürer?”] Bağlama büyülerinin çeşitleri vardır. Her birinin yapılması farklı günlerde olabilmektedir.
[/toggles] [toggles title=”Bağlama Büyüsü Yaptırsam Korkar mıyım?”] Büyü yaptırmak dinimizce yasaklanmış bir süreçtir. Manevi olumsuzlukları ile karşılaşmak mümkün olabilir.
[/toggles] [toggles title=”Bağlama Büyüsü Yaptıranlar Var mı?”] Eski bir büyü çalışmasıdır. Onlarca, yüzlerce hatta binlerce yaptıran vardır. İnternetten araştırabilirsiniz.
[/toggles] [toggles title=”Bağlama Büyüsü Yaptırsam Eşim Eve Bağlanır mı?”] Bağlama büyüsünün amacı tam olarak budur. Doğru yapılırsa eğer sonucu olumlu yönde alırsınız.
[/toggles] [toggles title=”Bağlama Büyüsü Yaptırmak Ücretli mi?”] Medyum danışmanlık hizmeti veren kişiler bu hizmet için ücret isteyebilmektedirler.
[/toggles] [toggles title=”Bağlama Büyüsü Yaptırsam Kesin Tutar mı?”] Büyülerin etkileri kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Herkeste aynı etkiyi, aynı tesiri vermez.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir