Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü Nedir?

Doğaüstü güçlerle uygulanan bir yöntem olan büyü sayesinde insanlar istedikleri kişilerin hayatlarına müdahale edebilirler. Bu yöntem pek çok farklı amaç için uygulanmaktadır ve bu uygulamalarda farklı materyaller kullanılmaktadır.  Kullanılan materyallere göre büyülerin tesir etme süreleri ve güçleri farklılık gösterir. Bir büyü kişi üzerinde ne kadar uzun süre tesir eder ise o kadar güçlü olacaktır. Büyüler genellikle aşk için ya da kişileri ayırmak için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak kişinin iradesini kontrol altına alacağınız için kolaylıkla kişiye istediğinizi yaptırabilirsiniz. Ayrılık büyüsü de güçlü bir büyüdür, bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir, kişinin sevdiği insandan ayrılmasını sağlayabilirsiniz. 

Ayrılık Büyüsünün Amacı

Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık sevdiği insandan soğuyacak ve ondan kısa zamanda ayrılmak isteyecektir. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla evli çiftleri bile birbirlerinden ayırabilirsiniz. Ayrılık büyüsü güçlü etkileri olan bir büyü olduğu için büyü yaptıracak kişi kendi başına büyüyü uygulamaya kalkmamalıdır. Kişi internetten ya da kitaplardan okuduğu bilgilere göre bu büyüyü yapmaya kalktığında yanlış bir şey yapar ise büyünün tüm kötü özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişi büyünün olumsuz etkilerinden kendini bu şekilde koruyacaktır.

Medyum Erdoğan’a Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Ayrılık Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] Ortalama olarak 3 gün içerisinde tamamlanan bir büyü çeşididir. Kişiden kişiye göre yapılma aşamaları değişkenlik gösterebilir. [/toggles] [toggles title=”Ayrılık Büyüsü Ne Zaman Etki Eder”] 3 Günde tamamlanan ayrılık büyüsü etkisini büyünün bitiminden sonraki 14 gün içerisinde tamamen göstermiş olur. [/toggles] [toggles title=”Ayrılık Büyüsü Kesin Tutar mı?”] Kesin tutması diye bir şey söz konusu değildir. Doğru bir şekilde yapılırsa ve alanında uzman medyum tarafından icra edilirse tutma oranı yüksektir. Herkeste aynı etkiyi göstermez. [/toggles]

Ayrılık Büyüsünün Etkileri

Büyü yapımı gerçekleştirildikten sonra kısa zaman içerisinde tesiri kişiyi sarmaya başlayacaktır. Büyü çok etkili olduğu için kişi artık kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelecektir ve karşı taraf nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu büyünün yapımı esnasında doğa üstü güçlerden de yardım alındığı için kişi artık onların verdiği vesveselere göre hareket eder ve sevdiği insana karşı çok kötü davranmaya başlayacaktır. Kişi ortada herhangi bir sebep yokken bile büyünün etkisi ile sevdiği kişiye kötü davranacaktır ve sürekli olarak kavga edeceklerdir. Bu yüzden bu büyü çok güçlüdür ve kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlar. Ayrılık büyüsü yapıldıktan sonra kişi sevdiği insanı farklı siluetlerde görmeye başlayacaktır. Bu şekilde de kişi sevdiği insandan soğutulur. Bunu genellikle üç harfliler sağlamaktadır. Ayrılık büyüsü evli çiftlerin arasına soğukluk girmesini sağlar, sevgililerinde kısa zamanda ayrılmasına sebep olur. Bu şekilde büyünün kişiler üzerindeki etkileri görülür.

Ayrılık Büyüsünün Yapılışı

Ayrılık büyüsü yapımı için medyuma gidildiğinde üç harflilerden yardım alınmaktadır. Kişi üzerine büyünün yapılması için kişiye ait olan bir eşyaya ihtiyaç vardır. Kişinin bu özel eşyası üzerine ayrılık büyüsü yapılır ve üç harfliler ile büyünün tesirinin güçlenmesi sağlanır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin bu özel eşyası gene kişinin evine saklanmalıdır. Büyü kişiye ne kadar yakın olur ise gücü de o kadar kısa sürede kişiyi saracaktır. Bu yüzden büyülü eşyanın hiçbir şekilde kişinin evinden dışarıya çıkmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Ayrılık büyüsü bu şekilde tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan birkaç gün sonra kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır.

Ayrılık Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır?

Büyüler ne amaçla kullanılırlarsa kullanılsınlar bu yöntemi uygulamak çok büyük günahtır. Kişiler kesinlikle büyü yöntemi ile amaçlarına ulaşmaya çalışmamalıdırlar. Doğal yöntemleri deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Ayrılık büyüsü gibi büyüler kişilerin hayatlarını olumsuz yönde etkilediği için dinimizce bu yöntem günahtır. Dinimizce büyünün her türlüsü çok büyük günahtır. Kişiler büyü yöntemini kullandıklarında mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler bu yöntemi kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve bizlerde bu yöntemi kullanmıyoruz.

Ayrılık Büyüsünün Tesir Süresi

Ayrılık büyüsü güçlü bir büyüdür. Bu yüzden tesir süresi de diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Ayrılık büyüsü ne kadar güçlü bir büyü olsa da bir gün kişi üzerindeki tesiri sona erer.  Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkileri de devamlılık kazanacaktır. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka gene medyuma gidilmesi gerekmektedir. Kişiler medyuma gittiklerinde büyü gene aynı şekilde uygulanacaktır. Bu şekilde büyünün tesirinin kişi üzerinde devam etmesi sağlanır. Fakat bu yenileme işlemlerinin mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve normal hayatına geri dönecek sevdiği insanla da kısa zamanda tekrar birlikte olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat edilmelidir. Büyünün tesir süresi bitmeye başladığında kişi normal davranmaya başlayacaktır. Bu şekilde büyünün etkisinin kişi üzerinden geçmeye başladığını anlayabilirsiniz.

Ayrılık Büyüsü Bozulması

Büyülerin bozulması zor bir işlemdir. Bu işlem için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kesinlikle kişiler büyü yöntemini kendileri bozmaya kalkmamalıdırlar. Büyünün yapımı sırasında doğaüstü güçler kullanıldığı için kişi büyüyü bozmaya kalkar ise onların saldırısına uğrayabilir ve musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka büyülerin bozulması için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Ayrılık büyüsü güçlü bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zor olacaktır. Bu büyünün bozulması için ilk olarak büyülü olan eşyanın bulunması ve medyuma getirilmesi gerekmektedir. Daha sonra bu eşya üzerindeki büyü doğaüstü güçlerin yardımı ile bozulacaktır. Büyü bozulduktan belli bir süre sonra kişi üzerindeki büyünün etkileri ortadan kalkacaktır. Bu şekilde ayrılık büyüsü bozulmaktadır.

Ayrılık Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Büyülerle ilgili olarak hiçbir şekilde alakanız olmasa bile büyülere maruz kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi sevdiğinizden, eşinizden, çocuklarınızdan veya herhangi birisinden ayırmak için büyü süreçlerine başvurabilirler. Bu nedenle ayrılık büyüsünü kim yaptırabilir sorusuna doğal olarak bir araştırma içerisine girmiş olabilirsiniz. Ancak kimin yaptırabileceğini içinde bulunduğunuz hal ile birlikte siz kendiniz anlayabilmelisiniz. Mesela; sevgiliniz ile sizi ayırmak isteyen kim olabilir diye düşünürseniz eğer eski sevgili, birlikte olmanızı istemeyen aile bireyleri veya sevgilinize aşık olan herhangi birisi yaptırabilir. Bunu örneklerle çoğaltabiliriz. Medyumlar hiçbir şekilde büyünün kimin yaptırdığına dair bilgi paylaşımında bulunmazlar. Ancak size bazı kişisel tarifler vererek ihtimaller üzerinde durmanızı sağlarlar.

Ayrılık Büyüsü Günah mı?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki büyü süreçlerinde eğer ayırma, uzaklaştırma, soğutma gibi bilgiler yer alıyorsa bu kara büyü olarak bilinir ve günahtır. Büyü ilminde günah olmayan rahmani olan işlemlerdir. Yani başkasına zarar vermeden kendiniz için büyü yaptırıyorsanız rahmani olacaktır. Ancak evli eşleri ayırmak, sevgilileri ayırmak gibi işlemler için bir büyüye başvuru yapıyorsanız günahı da büyük olacaktır. Büyülerin günah olduğuna dair bilgilere Kuran-ı Kerim ayetlerinden ulaşabilirsiniz. Peygamber efendimiz ( SAV ) üzerine büyü yapılmış ve nasıl bozulduğuna dair sureler vardır. Bu sebeple büyülerden korunmak, büyülerin bozulması için ayeti Kerimeler Kuran-ı Kerim’de yer almaktadır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir