Ana Sayfa / Diğer Büyüler / Ayırma Büyüsü Yapmak İstiyorum

Ayırma Büyüsü Yapmak İstiyorum

Çoğu insan birlikte olduğu insanı kaybettiğinde oldukça fazla hüzün duyar. Bu hüznü savuşturmak içinse çeşitli duygulara kapılır. İhtiras ve kin duygularıysa peşi sıra gelir. Ayırma büyüsü yapmak istiyorum diyen birinde de mutlaka bu tür duygular mevcuttur. Anlaşılmayanı çözmek isteyen insanoğlu bu tür konulara ilgi duyduğu gibi çözüme kavuşturmak adına da bir çok deneyde bulunmuştur. Sümer ve Babil devletleri zamanlarında bu tür büyülerin varlıkları bilinmekle beraber tapınaklarda gizlice yapıldığı kayıtlara geçmiştir. Tabletler üzerinde yazılı bir belgenin başlığı ise ayırma büyüsü yapmak istiyorum olarak tarihe geçmiştir. Bu da bize eski zamanlarda da bu tür şeylerin varlığını ispatlar niteliktedir.

Ayırma Büyüsü Yapmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim

O devletlerin zamanında bu tür şeyler genelde tapınaklarda, yüksek dağ başlarında, çeşitli mezarların çevresinde, geniş düzlüklü ovaların tam ortasında yahut ufak bir tepenin başında yapılmaktaydı. Baş rahip olan kişi bunu yaptırmak isteyen kişinin ellerini tutar ve çeşitli sözler sonucu bu ayini tamamlarlardı. Tamamlandıktan sonra beklemeye geçilir iyi veya kötü bir sonuç elde edilirdi. Günümüz dünyasında teknoloji insana o kadar çok sirayet etmiştir ki bu tür ayinlerin yerleri artık doldurulamayacak hale gelmiştir. Çünkü istenilen yükseklik yahut düzlük, yahut küçük bir tepe dahi bulunamadığı gibi bunu yapacak insanların da enerjileri bulunmamaktadır. Uzak doğuda bulunan mistik hava günümüzde de devam etmesine karşın Avrupa tarzı ülkelerde yahut batı denilen yerlerden bu mistiklik yerini rasyonaliteye bırakınca, bu tür doğaüstü görünen olayların yaşanması imkansız olarak algılanmıştır.

Ayırma Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Bunun hakkında bilinen çok fazla şey yoktur fakat bazı bölgelerde gözlemlenen sonuçlar ışığında ayırma büyüsü yapmak istiyorum diyen birisi çeşitli ruhaniyetlere kapılmaktadır. Olumsuz olarak geceleyin çeşitli korkular yaşadığını, psikolojisinin fazla iyi olmadığını, eski hayat tadını alamadığın, iştahtan kesildiği gibi çeşitli çeşitli kesin olmayan durumlara girdiği bildirmiştir. Bundan hariç yaptığı kişide etkisi ise düzenli ilişkisinin bitmesi, bunalıma girmesi, çeşitli stres sonucu vücutta değişik şeylerin çıkması gibi tamamen psikolojik durumların baş göstermesi olmuştur. Modern yaşamda bu tür olaylara bakış açısı daralmıştır. Nedeni ise her şeyin artık gözlemlenebilir hale gelmesidir. Bırakılan bir nesneyi uzunca bir süre izlenebileceği gibi bir insan da artık öyle izlenebilirdi. Çeşitli sıkıntıların yaşanması da bunun cabasıydı. Ruhaniyette değişiklik, belenmeyen davranışlar sergileme, sinir bozuklukları ve benzeri bir sürü etkisinin olduğu düşünülmektedir. Fakat bunun kesin olmadığı yahut istendiği şekilde araştırılamadığının unutulmaması gerekir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Rahmani Ayırma Büyüsü

Rahmani Ayırma Büyüsü Ayırma büyüleri yüzeysel bir şekilde düşününce rahmani etkileri olamayacak büyüler gibi gözükebilirler. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir