Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize ayırma büyüsü nedir, ayırma büyüsü nasıl yapılır, ayırma büyüsü belirtileri ve ayırma büyüsü nasıl bozulur gibi detayları paylaşmak istiyoruz. Burada anlatılan tüm içerik Google gibi arama motorları kullanılarak elde edilmiş internet kaynaklı bilgilerin gereksiz bilgilerden arındırılmış tek bir sayfada toplanmış gerçek bilgilerin olduğunun altını çizmek isteriz. Hiçbir şekilde evli bir çifti, sevgilileri veya nişanlıları ya da aşık olan kişileri birbirinden ayırmak için ayırma büyüsü çalışmamız yoktur. Şimdi dilerseniz ayırma büyüsü hakkında merak edilenlere geçelim.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsünün ne işe yaradığını veya ne için yapıldığını merak eden kişilerin olduğunu pek zannetmiyoruz. Zaten adından ne olduğu açıkça belli olan bir büyü çeşididir. Yine de kısaca konuya değinmek istiyoruz. Ayırma büyüleri iki farklı kişi isteğine göre yapılabilmektedir. Mesela; evli bir çiftlin mutlu ve huzurlu yuvasını yıkmak ve onların boşanmalarını sağlamak için dışarıdan üçüncü bir şahıs tarafından ayrılmaları için ayırma büyüsü yaptırılabilmektedir. Evli çift büyünün belirtilerini çok ağır yaşıyor olsalar da bir büyü olduğundan asla şüphe duymazlar. Diğer ayırma büyüsünün yapılma mantığı da şudur; evli çiftlerden birisi eşinden ayrılmak istiyorsa ve diğer eş ayrılma isteğine olumlu bakmıyorsa ayrılmak isteyen eş ayırma büyüsü yaptırarak eşinin de kendi rızası ile ayrılmasına ikna etmesi olarak da yapılan bir büyüdür.

Ayırma büyüsü sevenleri, evli çiftleri, birbirine aşık olan kişileri, sözlenenleri, nişanlı olanları veya çok iyi dost olan arkadaşlıkları birbirinden ayırmak için yapılan gizli ilim çalışmalarından birisidir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birçok farklı yöntemle ayırma büyüsü yapılabilmektedir.  Bu konuda şöyle ya da böyle yapılabilir demek pek doğru değildir. Ayrıca her medyum aynı malzemeler kullanarak farklı aşamalarla büyü yapabilmektedir. Mesela; bıçakla ayırma büyüsü yapan bir medyum 3 günde bunu elde edebiliyor ise başka bir medyum bıçakla ayırma büyüsünü 5 günde farklı tekniklerle bunu yapıyor olabilir. Burada ayırma büyüsü yaparken kişinin yaşadıklarına, nasıl ve neden ayrılması gerektiği gibi konular göz önünde bulundurularak yapılma aşamaları belirlenmektedir.

Ayırma Büyüsü Günah mı?

Bu konuyu iki farklı kalemde ele alabiliriz. Mesela; kadın eşinden yani kocasından şiddet görüyor ise, kocası hakaret ediyor veya ilgilenmiyorsa bu durumdan rahatsız olan kadın kocasına ayrılmak istediğini dile getirmesine rağmen koca bu konuya yaklaşmıyorsa işte o zaman bu kadının ayırma büyüsü yaptırması günah olarak kabul görülmez. Tabi bu konuda günahtır ya da değildir demek bize düşmez. Araştırmalarımız bize bu bilgileri vermektedir. Bu kapsamda medyumlardan destek almak, bilgi almak daha mantıklı olacaktır.

Eğer evli kişileri ayırmak için herhangi bir medyumdan yardım alarak evli insanları birbirinden ayırmak için büyü yaptırılıyor ise çok büyük günaha girileceğini de unutmayınız.

Evliliğinizde her şey yolunda giderken ani gelişmelerle evliliğiniz yolunda gitmiyorsa üzerinize büyü yapılmış olabilir. Bu durumdan kurtulmak için Kuran-ı Kerim surelerime, ayetlerinden yardım alabilirsiniz. Büyüler üzerine bir takım bilgiler yer almaktadır. Korunmak ve kurtulmak için bilgiler vardır. Her aile içi şiddet, ayrılıklar, boşanmalar, uzaklaşmalar ya da soğumalar bir büyü belirtisi değildir. Öncelik her zaman doğal yöntemlerle ters giden şeyleri yoluna sokmak olmalıdır. En son sürecin bir medyumdan destek alınması gerektiğini unutmayınız.

Ayırma Büyüsü Bozulur mu?

Her medyum kolay bir şekilde ayırma büyüsünü bozabilir. Yapılması basit olan ayırma büyülerinin çok fazla çeşidi vardır. Yapıldığı gibi bozulabilen ayırma büyüleri etkisini hızlı bir şekilde kaybedebilmektedir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir