Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Asma Yaprağı Büyüsü

Asma Yaprağı Büyüsü

Her büyünün farklı bir yapılış şekli vardır.  Büyülerin yapımında kullanılan materyaller büyünün gücünü ortaya koyar. Kara büyüler en güçlü büyülerdir. Bu büyülerin yapımında çok farklı malzemeler tercih edilir. Bunun yanı sıra ek olarak üç harflilerin enerjisinden de faydalanılmaktadır. Bu yüzden bu büyülerin yapımı hem çok zordur hem de etkileri oldukça büyüktür. Asma yaprağı büyüsü de bu büyülerden biridir. Genel de bu büyü yöntemi aşk için tercih edilen bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini aşk için uyguladığınızda artık karşınızdaki kişi size karşı koyamaz hale gelir. Bu büyü gücünü kişi üzerinde direk gösterir. Artık kişi kendi hayatı ile ilgili konularda karar veremez duruma gelir ve kısa zamanda kendini büyünün etkisine teslim eder. Kişi büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden de kişi artık tamamen kalbini size bağlamış olur ve sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size aşık olmasını ve sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Fakat bu asma yaprağı büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için belli bir süre sonra etkileri sizi de sarabilir, bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Ayrıca büyünün yapımı da oldukça zordur. Siz hiçbir şekilde bu büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz yönlerini kendi üzerinize çekesiniz ve üç harflilerin de dikkatini çekeceğiniz için size musallat olmalarına sebep olabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi içine alacaktır. Büyüden hiçbir şekilde etkilenmemek için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Asma Yaprağı Büyüsü Nasıl Uygulanır

Asma yaprağı büyüsü çok kuvvetli bir aşk büyüsüdür. Medyuma bu büyü içi gittiğinizde büyük bir asma yaprağı üzerine büyülü sözcükler yazılır. Daha sonra kişinin de ismi bu yaprak üzerine yazıldıktan sonra bir tas su içerisine bu yaprak basılır. Daha sonra bu yaprak sudan çıkarılır. Bu yaprağı mutlaka yemeniz gerekmektedir. Ancak büyü bu şekilde karşı taraf üzerindeki etkisini gösterecek ve kişi size aşık olacaktır. Bu şekilde büyü uygulanmaz ise büyünün etkilerini göremezsiniz. Büyü bu şekilde yapıldıktan sonra kısa zamanda kişinin davranışlarında farklılıklar oluşmaya başlar. Kişi artık çok farklı biri gibi davranmaya başlayacaktır. Kişinin ailesi ya da çevresindeki kişiler bu değişikliği fark ederler fakat kişi tamamen büyünün etkisi altında olduğu için hiçbir şekilde kendinde meydana gelen bu değişikliği fark edemez. Bu yüzden de gene büyünün istediği gibi yaşamaya devam edecektir.  Asma yaprağı büyüsü sayesinde kişi artık sürekli olarak gün boyu sizi düşünecektir. Aklında fikrinde sürekli olarak siz olacaksınızdır. Üç harfliler de büyü tesiri boyunca kişiye sizin hakkınızda vesveseler verirler. Kişi de artık bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlar. Bu yüzden kısa zaman içerisinde kişi size olan aşkını dile getirecek ve sizinle birlikte olacaktır. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğe sebep olabilirsiniz.

Asma Yaprağı Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır

Asma yaprağı büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür. Fakat bu büyünün gücü de her büyüde olduğu gibi tesir süresi kadar sürecektir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık hiçbir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmaz. Bu yüzden de kısa zamanda kişi olup bitenin farkına varır ve normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Kişi büyünün etkisi altından çıktığı için artık sizi sevmediğinin farkına varır ve sizi en kısa zamanda terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün tesir süresi sona ermeden önce bu sürenin yeniletilmesini sağlamlasınız. Büyünün tesir süresinin yeniletilmesi için en başından itibaren büyünü tekrar yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün yenilenmesi sağlanacaktır. Büyü yenilendikten sonra gene kişi büyünün etkisi altına girer ve kısa zamanda gene sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Asma yaprağı büyüsü tesir süresi yeniletildiği sürece büyünün devamlılığı sağlanır. Kişi büyü ne kadar etki eder ise o kadar süre boyunca sizi sevmeye ve yanınızda olmaya devam edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine çok dikkat edilmelidir. Büyülerin devamlılığı için tesir sürelerinin mutlaka bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir.

Asma Yarağı Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin bozulması işlemi yapımı kadar zordur. Bu yüzden hiç kimse kendi başına bir büyünün bozulması içi bir şey yapmaya kalkmamalıdır. Mutlaka büyülerin bozulması için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkarsanız büyüden olumsuz yönde etkilenecek ve bu kez sizde büyünün etkisi altına gireceksinizdir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Asma yaprağı büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde medyum büyüyü tersinden yaparak etkisinin kişi üzerinden kalkmasını sağlayacaktır.  Büyü ancak bu şekilde bozulacaktır. Ayrıca büyünün yapımında üç harflilerden yardım alındığı için eğer bu varlıklar istemezler ise büyü bozulmayacaktır. Bu yüzden medyum bu varlıklarla iletişime geçerek büyünün bozulmasını sağlarlar. Siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalktığınızda bu varlıkların saldırısına uğrayabilirsiniz ve size musallat olabilirler. Medyum büyünün etkisini tamamen kişi üzerinden kaldırdıktan sonra artık kişi eski davranışlarına ve hayatına hiçbir şey olmamış gibi geri dönecektir. Kişi hiçbir şeyin farkına varmayacak ve üzerinde büyü olup olmadığını da anlamayacaktır. Gene eskisi gibi hayatına devam edecektir. Sizi de gerçekten sevmediğinin farkına varacağı için en kısa zamanda sizi terk edecektir.

Asma Yaprağı Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Büyünün her türlüsü dinimize göre günahtır. Ne amaçla olursa olsun kesinlikle hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde dinimize göre çok büyük bir günaha girmiş olursunuz ve mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Büyüler kişilerin kararlarını etkilediği için doğrudan hayatlarının kendi istekleri dışında değişmesine sebep olur. Bu yüzden de aslında kişinin Kaderini değiştirmiş olursunuz. Bu yüzden de çok büyük bir günaha girmiş sayılırsınız. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için ve cezalandırılmamak için doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için onu doğal yollar ile etkilemeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.  Asma yaprağı büyüsü yerine bu şekilde sevdiğiniz kişiyi etkilediğinizde kişi gerçekten sizin yanınızda olacaktır ve hayatınızdan çıkmayacaktır. Büyü yöntemi ise geçici bir çözümdür. Büyünün tesir süresi bittiğinde kişi elinde sonunda sizi sevmediğini anlayacağı için mutlaka terk edileceksinizdir. Bu yüzden kişinin sizi gerçekten sevmesini sağlamak ikiniz için çok daha iyi olacaktır.  Bu şekilde sevdiğiniz insanla gerçekten birlikte olmuş olursunuz hem de günaha girmemiş olacaksınızdır. Bizler dinimizce günah olduğu için hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz. Sizlere de hiçbir şekilde bunun gibi yöntemleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Aksi taktirde bu dünya da ya da öbür dünya da mutlaka cezalandırılacaksınızdır ve çok büyük günaha girmiş sayılacaksınızdır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir