Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir?

Büyü alemine göz attığımız zaman karşımıza en çok çıkan hiç kuşkusuz aşk büyüleri olmaktadır. Pek fazla aşk büyüsü çeşidi olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Gerek kadim büyü kitaplarından, gerekse internet kaynaklarından veya kulağa aşina olabileceğimiz kişilerden aşk büyüsü hakkında bilgilere sahip olabilmekteyiz. Günümüz her ne kadar teknoloji çağında olsa da insanlık tarihi kadar eski olan büyü süreçleri hala varlığını göstermekte ve her geçen gün rağbet görmeye devam etmektedir. Bu yazımızda sizlere aşk büyüsü hakkında geniş kapsamlı bir araştırma yaparak sizlere gerçek bilgileri aktarmaya çalışacağız. Ancak hemen yazımızın ilk açıklamalarında belli etmek isteriz ki bizim aşk büyüsü adı altında bir çalışma süreçlerimiz yoktur. Fakat, harmura aşk celbi, aşk tılsımı, aşk vefki gibi çalışmalarımız bulunmaktadır. Yine yazımızın devamında bu bilgiler hakkında detay aktaracağız. Aşk büyüsü nedir sorusuna kısa bir şekilde cevap vermek istersek eğer; sevdiğini geri kazanma olarak söylememiz yeterli olacaktır. Evliyseniz eşinizi kendinize aşık etmek, sevgiliniz ile ayrıldıysanız yeniden birleşmek ve birbirinizi çok sevmek babında yapılabilen süreçlerden birisidir. Aşk büyüsü hakkında yanlış bilinenler arasında hiç tanımadığınız birisini, hiç muhabbetiniz olmayan birisini aşık etmek için uygulanabildiği bilgisi yanlıştır.

Aşk Büyüsü Ne İşe Yarar?

Malumunuz nasıl bir ağaç ilkbahara aşıksa, nasıl bir kuş ilk baharda canlanıyorsa insan içinde aşk böyle bir şeydir. Her insanın sevmeye ve sevilmeye hakkı vardır. Aşk konusunda insanlar duygularına hakim olmakta zorluk çekerler ve elden hiçbir şeyin gelmediği zamanlar bile olmaktadır. Aşk anlatılmaz yaşanır diye klasik bir sözü de hatırlatmak isteriz. Çok güzel duyguların paylaşıldığı, iki insanın gönlünü hoş eden bu eşsiz güzellik bazen hiç te zannedildiği gibi kolay olmuyor. Aşk acısı çekenler, ayrılmak zorunda kalanlar, aşık olduğu kişiyi kendilerine aşık edemeyenler vs. aşk büyüsü ile bu aşamaları başarılı bir şekilde kendi lehine çevirebilecekleri bir uygulama türüdür.

Aşk Büyüsü Kaç Günde Yapılır?

Aşk büyülerinin türü, çeşidi, yapılışı nedeniyle birden fazla çeşide sahiptir. Bu nedenle her birinin yapılma günleri birbirinden farklılık gösterir. Örneğin; çok revaçta olan canbar aşk büyüsü 7 günde yapılabiliyorken, bir başka rağbet gören nohutla aşk büyüsü yapmak 3 günde yapılabildiği gibi düşünülebilir. Ayrıca aşk büyülerinin yapılma zamanları kişilerin aşk hikayelerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Mesela; canbar aşk büyüsü 7 günde yapılıyor dedik ama bir kimse için 4 günde yapılabildiği gibi bir başka kişide 7 günü bulabilmektedir. Bu konu için büyü yaptırmaya karar verdiğinizde görüşmekte olduğunuz medyuma sorarak net bilgiler edinebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyülerinin çeşitlerini buradan saymakla bitiremeyiz. Daha geniş yelpazede bilgi edinebilmek adına internet kaynaklarını kullanmanız veya kadim büyü kitaplarını okumanız tavsiyelerimiz arasındadır. Ancak bazı aşk büyüleri vardır ki çok keskin etkiye sahip olmasından dolayı tercih sebebi olmaktadır. Birçok malzemeden aşk büyüsü yapılabilmektedir. Örneğin; sabun büyüsü her ne kadar kara büyü ile adını andırıyor olsa da sabunla bile aşk büyüsü yapılabilmektedir. Revaçta olan aşk büyüleri; saç ile aşk büyüsü, resimle yapılan aşk büyüsü, canbar aşk büyüsü, fotoğrafa okunan aşk büyüsü gibi düşünülebilir.

Aşk Büyüsü Belirtisi

Her büyünün belirtisi birbirine benzerlik gösterir. Ancak aşk büyüleri diğer büyü belirtilerine göre bir kademe daha farkını hissettirebilmektedir. Aşk büyüsüne ne zaman, kim tarafından maruz kalınacağı hiç belli olmaz. Kişi üzerine aşk büyüsü yapıldığını asla kabullenmez ve büyüyü bozdurma yolunda hiçbir şekilde işlem yaptırmak istemez. Bu çok net bir aşk büyüsü belirtileri arasındadır. Diğer belirtileri de kısaca sizlere anlatıyor olsak da kimde, ne zaman, nasıl etki edeceği çok fazla belli olmaz. Örnekle açıklamak istersek eğer; eski sevgiliniz ile asla görüşmem dediyseniz ve düşünceniz hızlı bir şekilde değişerek yeniden görüşüyorsanız ve bu kişiye canı gönülden bağlandıysanız eğer aşk büyüsü belirtileri arasındadır diyebiliriz. Bu gibi büyülerin en önemli belirtisi kesinlikle ani gelişen süreçlerdir. Aşk büyüsü sayesinde bugün onlarca kişi bitirmek üzere oldukları evliliklerini yeniden canlandırabilmektedirler. Aşk büyüsünün belirtileri arasında hiçbir şekilde yan etkilerine, zararlarına pek fazla maruz kalmazsınız. Tabi önemli olan ise gerçek bir medyumun elinden çıkıyor olmasıdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz eğer aşk ile ilgili sorununuzun ne boyutta olduğunu, nasıl bittiğini, nasıl bir zorluklarla mücadele vermek zorunda kaldığınızı büyü yaptırmak istediğiniz medyum kişiye anlatmanız durumunda medyum size hangi aşk büyüsünün yapılacağına dair bir bilgi verir. Sizin onay vermeniz durumunda büyüye başlar. Bu nedenle aşk büyüsü şöyle yapılır ya da aşk büyüsü böyle yapılır demek pek mümkün olmayacaktır.

blank

Bin bir malzeme ile, materyal ile aşk büyüsü yapılabilmektedir. Kimi medyum bakır levha ile aşk büyüsü yapmak ister, kimi medyum kurşun ile aşk büyüsü yapmak isteyebilir. Her medyumun yapacağı bu süreçlerin elde edilmesindeki zamanlama, kullanılacak malzeme, okunacak esmalar, söylenecek tılsımlı sözcükler farklılık gösterebilir. Hiçbir şekilde medyum desteği olmadan aşk büyüsü yapmak pek kolay olmayacaktır. Büyü süreçlerinin içerisine giriyor olmanız medyum danışmanlık hizmetlerinden yararlanmadan bunu yapıyor olmanız her şeyi tersine çevirebilir. Bu nedenle aşk büyüsü nasıl yapılır adı altında açılmış olan başlıklarda aşk büyüsü tariflerine pek itibar etmemenizi öneriyoruz. Çoğu bilgi ya eksik, ya da yanlış şekilde anlatılmaktadır. Örneğin; adet kanı ile aşık etme büyüsü adı altında bir büyü ilmi vardır. Ancak bu internet kaynaklarında o kadar saçma anlatılmakta ki ‘’ adet kanı içirilerek aşk büyüsü ‘’ adı altında anlatılmaktadır. Bu gibi anlatımlar yanlıştır ve denememenizi öneriyoruz.

Aşk Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Biz Aşk Büyüsü Yapıyor muyuz?”] Hayır aşk büyüsü yapmıyoruz ancak aşk büyüsünden daha etkili olan aşk celbi yapıyoruz. Bilgi için ulaşınız.
[/toggles] [toggles title=”Aşk Büyüsü Yaptıranlar Var mı?”] Çeşitli kaynaklardan aşk büyüsü yaptıranların yorumlarını okuyabilirsiniz.
[/toggles] [toggles title=”Aşk Büyüsü Ücretli mi?”] Araştırmalarımıza göre medyum danışmanlık hizmeti veren yerle bu konu hakkında ücret talep edebilmektedir.
[/toggles] [toggles title=”Aşk Büyüsü Bozuyor muyuz?”] Hiç bir şekilde aşk büyüsü bozma işlemleri yapmıyoruz. İlgilendiğimiz bir konu değildir.
[/toggles] [toggles title=”Üzerinizde Aşk Büyüsü Olduğunu Anlar mıyız?”] Büyü bakımı yapmıyoruz. Bu nedenle medyum danışmanlık hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
[/toggles] [toggles title=”Aşk celbi Tavsiye Ediyor muyuz?”] Aşk celbi ile sevdiğinizi kendinize aşık edebilirsiniz. Hızlı etki eden etkili bir süreçtir ve büyü ile alakası yoktur. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.
[/toggles]

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Size helal olan, sizin eşiniz olan, dini ve resmi olarak sizin eşiniz olan Allah katında rıza alınmış bir evliliğiniz varsa ve eşinizi kendinize aşık etmek için aşk büyüsü yaptırmanız rahmani bir işlem olacaktır. Yani yine de araştırmanızda fayda gördüğümüz bir konu olsa da bizim araştırmalarımıza göre günah olmadığına dair bilgiler yer almaktadır. Ancak, sizi istemeyen, sizinle görüşmek istemeyen, sizden ayrılmak isteyen bir sevgiliniz ya da eski sevgiliniz varsa bu kişiyi büyüye maruz bırakarak fikir ve düşüncelerini ele geçirerek yönlendirme yapmanız durumunda günaha girmiş olursunuz. Bunun adı da kara büyüdür ve hiçbir şekilde iyimser tarafı yoktur. Çünkü kişinin rızası olmayan bir konuda büyüden yardım alarak rıza gösteriyor imajı vermek niyetidir.

Aşk Büyüsü mü, Aşk Celbi mi?

Yukarıda birçok aşk büyüsü bilgisini sizlere aktardık. Umarız ki aklınıza en ufak bir soru kalmamıştır. Elimizden geldiği kadar tüm sorulara cevaplar verdik. Ancak merak ettiklerinizi konu altından yorum yazarak sorabilir ve cevap alabilirsiniz. Aşk büyüsü yaptırmaktan çekinen birisiyseniz sizlere aşk celbini öneriyoruz. Bu güne kadar birçok kişiye aşk celbi yaptık ve çok yüksek ihtimaller doğrultusunda başarılı sonuçlar almayı bildik. Aşk celbi bir büyü değildir ve büyü ile yakından, uzaktan bağlantısı bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

One comment

 1. blank

  İnsanları anlamak artık okadar zorki,iyi gibi gözüken o profösyönelce taktığı maskesinin
  altında resmen bi şeytan barındıran çok insan var bu devirde,yapılan kötülükler elbette
  bu tarz insanların yanına kalmaz,gün olur devran döner muhakkak,kendin gibi görmemek lazım
  herkesi; bunu çok ağır bi bedelle ödedim ve dersimi aldım ben bundan 8 ay önce malesef…
  3 yıllık bi evliliğim var,evlendiğim günden beri sevgili kaynanam,ve evde kalmış,mutsuz
  görümcemden çekmediğim kalmadı,yaptığım onca iyiliğe rağmen,arada eşim olduğu için istemesemde
  görüşmek zorunda olduğum bu insanlar dönem dönem eşimi saçma sapan nedenlerden dolayı doldurarak
  hayatımı cehenneme çevirselerde yinede hiçbir saygısızlık yapmamışımdır onları,farkında olsamda
  herşeyin… 8 ay önce yine yemeğe davet ettim onları aslında çoğu zaman kendilerini onlar davet
  ettirirdi,ertesi günden itibaren üzerimde tuhafbi halsizlik ve huzursuzluk hali başlamıştı,akabinde
  uyku düzensizliği ve aşırı bir iştah kaybı,evimizin küçük bahçesinde küçük oğlum oynarken bulduğu
  üzeri toplu iğnelerle dolu o sabun buldu,hayatımda ilk defa böyle bişey gördüm ve birazda ürktüm
  açıkçası,kardeşime durumu anlatınca büyü yapmışlar abla dedi ve iyi bir hoca araştırmaya başladık vakit
  kaybetmeden,ilk hoca deneyimimiz kötü bir tecrübeydi ve sabun büyüsü bu bozarım 9 günde ama 3 bin tl alarım
  dedi bende çaresiz kabul ettim ama sonuç hüsran oldu ve hoca denilen şahıs paramı aldıktan sonra ortadan kayboldu
  sonra yine site içi yorumları okurken Burak hocamı bulduk vr 0553 371 89 94 nolu telini aradım,hocam beni dinledikten
  sonra üzerimdeki bu etkili büyünün bozulması ve kayınvalidemle,görümcemin kocamla arasının bozulması için bi celp
  işlemi yaptı ,gönderdiği bıu işlemi taktıktan sonrayavaş yavaş artık eski halsizliğimiz,uyku düzensizliğimin,huzursuz
  halimin ortadan kalktığını gördüm ve şuan artık hemen hemen 2,5 ay sonra normale döndüm,büyücü şahıslar artık evime adım atmıyorlar çünkü nedenini bilmediğim bişeyden dolayı eşimle araları bozuldu,hem beni hem evliliğimi kurtaran Burak hocam Allah sizin ne muradınız varsa versin sayenizde yeniden doğdum resmen…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir