Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama

Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama

Adet Kanı ve Büyü

Büyülerin en tehlikeliler insanların kanı veya tırnak, saç gibi onlara ait bir parça üzerine yapılan büyülerdir. Bu Büyüler yapımı ile oldukça zordur fakat diğer Büyülere göre çok daha hızlı bir şekilde kişiler üzerinde tesir ederler. Bu yüzden de çok sık tercih edilen büyü yöntemlerinden biridir. Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama yaptığınızda karşı taraf size aşık olacak ve sizin hayatınızdan hiç çıkmak istemeyecektir. Bu büyü yöntemi genelde sevdiğine kavuşamayan erkekler tarafından kullanılmaktadır. Bu büyü ile sevdiğiniz kişinin kalbi size bağlanır ve artık kişi tamamen size ait olacaktır. Kişinin gözü sizden bir başkasını göremez hale gelir, aklında fikri de artık hep sizde olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Adet Kanı Büyüsü direk kadının adet olduğunda akan kan üzerine yapıldığı için etkileri çok büyüktür ve aynı zamanda tehlikeleri de olabilmektedir. Bu yüzden büyünün tehlikelerinden etkilenmemek için mutlaka büyüyü medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir. Kendi başınıza büyü yöntemini uygulamayı asla denememelisiniz. Bu tarz Büyüler de üç harfliler kullanılır ve büyünün çok daha tesirli bir hal alması sağlanmaktadır. Bu yüzden mutlaka üç harflilerden korunmak için büyünün medyum tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde siz büyüden zarar görmemiş olacaksınızdır.

Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama Nasıl Yapılır

Adet Kanı Büyüsü yapımı için sevdiğiniz kadına ait olan bir pedi medyuma götürmelisiniz. Fakat bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Bu ped üzerindeki kanın sevdiğiniz kadına ait olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde kan kime ait ise büyü o kişiyi etkilemeye başlayacaktır. Bu şekilde kanın kişiye ait olduğundan emin olduğunuzda medyum bu kan üzerine büyülü sözcükleri söyler, bu işlemler yapılırken üç harflilerden de yardım alınmaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha tesirli olmasını sağlarlar. Bu adet Kanı üzerine büyü yapıldıktan sonra mutlaka bu büyü bir bez içerisine sarılmalıdır. Daha sonra kişinin evinde banyoya ya da yatak odasına bu büyü güzelce saklanmalıdır. Büyünün hiç bir şekilde bulunmaması gerekmektedir. Büyü bulunur ve açılır ise hiç bir şekilde tesiri kalmaz, kişiyi artık etkileyemez. Bu yüzden büyünün çok iyi bir şekilde saklandığından emin olmanız gerekmektedir. Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama bu şekilde kişiler üzerine uygulanmaktadır. Büyü uygulandıktan sonra kişi kısa zamanda büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacak ve size karşı kişinin duyguları oluşacaktır.

Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama Etkileri

Büyülerin etkileri yapım şekillerine göre değişiklik gösterebilir. Bu büyü yapımı ile zordur ve etkileri anında kişinin üzerinde görülmektedir. Büyü yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Size karşı hiç bir şekilde kişinin bir duygusu olmasa bile bu büyü sayesinde kişi artık size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama yapıldıktan sonra kişi rüyalarında bile sizi görmeye başlar. Gün içerisinde sürekli olarak sizin hayalimizi görmeye başlayacaktır. Büyünün gücü bu kadar büyüktür. Artık kişi büyünün gücüne dayanmaz hale gelir ve size olan duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Ayrıca bu büyü üç harflilerin yardımı ile tamamlandığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir. Kişi bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlar. Bu varlıklar kişiye sizin şeklinizde de gözükürler ve kişinin tamamen size bağlanmasını sağlarlar.

Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama Tesir Etme Süresi

Her büyünün tesir süresi birbirinden değişkenlik gösterir. Büyünü yapımında kullanılan materyaller ne kadar zor ise büyünün gücü de o kadar büyük olacaktır. Büyünün gücü ile tesir süresi birbiri ile doğru orantılıdır. Büyü gücü büyük ise tesir etme süresi de uzun olacaktır. Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama tesir süresi diğer aşk ve Bağlama büyüleri ne göre çok, daha uzun süreli olarak etki etmektedir. Büyünün gücü büyük olduğu için kişi uzun süreli olarak size aşık kalacak yanınızda olacaktır. Sevdiğiniz kişiden ayrılmamak için bu tesir süresine çok önem vermeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi ne kadar geç biter ise sizin için o kadar iyi olacak sevdiğiniz yanınızda kalacaktır. Eğer tesir süresi biter ise büyünün kişi üzerindeki etkisi de sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin uzatılması gerekmektedir. Büyünün bu süresinin uzatılması için mutlaka kişilerin aynı medyuma giderek büyüyü yeniden yaptırmaları gerekmektedir. Kişinin adet Kanı üzerine yapılan bir büyü olduğu için bu zamanı çok iyi bir şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Eğer büyünün Tesir süresi bittikten sonra büyü yeniletilir ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden mutlaka bu büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü ancak bu şekilde kişi üzerindeki etkisini devam ettirecektir. Büyünün yeniletilmesi için kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Kişi bu durumda büyünün büyün olumsuzluklarını üzerine çeker ve kendisi de zamanla büyünün, üç harflilerin etkisi altına girerek yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımını ve tekrar edilmesini medyuma bırakmalısınız.

Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama Günah mıdır?

Adet Kanı Büyüsü çok güçlü Büyülerden biri olduğu için tehlikeleri de büyüktür. Bu büyü ile sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz fakat kişi sizi gerçekten sevdiği için değil tamamen büyünün etkisi altında kaldığı için yanımızda olacaktır. Bu tarz yöntemleri kullanarak insanların hayatlarına müdahale etmek ve kendi amacınız doğrultusunda kişileri yönlendirmeniz dinimize göre çok büyük günahtır. H bir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarını değiştirmemelidirler. Aksi taktirde bu yöntemi kullanan kişiler ya bu dünya da ya da öldükten sonra mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalı ve günaha girmemelisiniz. Ayrıca büyü yöntemi sadece Günah da değildir aynı zamanda sizi de belli bir süre sonra içerisine çekerek olumsuz olaylar yaşamanız sebep olur. Sadece siz değil aileniz ve çevrenizdeki insanlarda büyüden olumsuz bir şekilde etkilenmeye başlayacaklardır. Adet Kanı Büyüsü İle Bağlama ile kısa süreli olarak amacınıza ulaşsanız da bu süre sona erdiğinde sevdiğiniz kişi yanınızda olmayacak sizde olumsuz olaylar yaşamaya devam edeceksinizdir. Büyünün en büyük tehlikesi üç harflilerdir.  Üç harfliler büyünün yapımında yardımcı olurlar fakat ilerleyen süreçlerde kişinin ve sizin de enerjinizi kullanarak beslenmeye başlarlar. Bu yüzden de Belli bir süre sonra kendinizi yorgun ve bitkin hissetmeye başlarsınız. Bu şekilde bu varlıklar kişilerin enerjilerini emerek onlara hükmetmeye başlarlar. Hatta bazı durumlarda kişileri kendi dünyalarına da çekmeye çalışırlar. Bu yüzden büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz, sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemi size sadece zarar getirecektir. Sevdiğiniz kişi de sizi gerçek hisleri ile sevmeyecektir. Büyünün etkisi bittiğinde artık kişi sizi sevmediğini anlayıp terk eder, yani büyü yöntemi sizlere geçici çözümler sunar. Bu yüzden bu yöntemi kullanarak geçici bir çözüm için günaha girmenize değmeyecektir. Siz doğal yollar ile sevdiğiniz insana kavuşmaya çalışmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Adet Kanı ile Bağlama Nedir?”] Adet kanı büyüsü çok eski yıllardan beridir uygulanan büyülerden birisidir. Sevgilileri, eşleri, evlileri birbirine bağlamak ve aşık etmek için güçlü bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Adet Kanı ile Büyü Nasıl Yapılır?”] İnternet kaynaklarında bu gibi büyülerin nasıl yapılacağına dair bilgiler sınırlı ve yüzeysel bilgilerden oluşmaktadır. Nasıl yapılacağı medyuma göre değişkenlik gösterebilmektedir.
[/toggles] [toggles title=”Adet Kanı ile Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?”] Aslında adı üstünde bir büyüdür. Bağlama amacı ile yapılır.
[/toggles] [toggles title=”Nasıl Uygulanır?”] Büyü belli bir aşamadan sonra elde edildikten sonra suya atılarak, toprağa gömülerek veya çeşitli işlemlerle uygulanır.
[/toggles] [toggles title=”Adet Kanı ile Bağlama Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] 3 Günde yapılabilen bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Büyü Yapımında Gerçekten Adet Kanı mı Kullanılır?”] Bizler böyle bir büyüyü yapan kişiler değiliz. Ancak araştırmalarımıza göre adet kanı kullanıldığı bilgileri yer almaktadır.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir