Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / 48 Saatte Etkili Yumurta Büyüsü

48 Saatte Etkili Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü farklı amaçlar için uygulanabilmektedir. Büyünün yapımında eğer yumurta kırılıyor ise bu yöntem karı kocanın arasına soğukluk sokmak ve onları en kısa sürede ayırmak için uygulanmaktadır. Fakat bu büyü aynı zamanda bağlama için de kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü için yumurta kullanılacaksa eğer yumurtanın sadece kabukları kullanılmaktadır. Bu şekilde istediğiniz kişinin kısa zaman içerisinde size gelerek, size bağlı birine dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyünün yapımı farklı olduğu için kendiniz internetten bulduğunuz bilgilere göre bu büyüyü yapmaya kalktığınızda yanlış bir bilgiyi uygularsanız eğer büyünün tüm gücünü kendi üzerinize çekmiş olursunuz ve bir sürü olumsuz olay ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden biz sizlere medyuma giderek büyüyü yaptırmanızı öneriyoruz. Medyum büyüyü en doğru biçimde uygulayacak ve etkilerinin de kısa sürede kişi üzerinde görülmesini sağlayacaktır. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. 48 saatte etkili yumurta büyüsü gücünü üç harflilerden almaktadır. Medyum da bu varlıklar ile iletişime geçerek büyünün çok daha hızlı bir şekilde tesir etmesini ve gücünün de artmasını sağlar. Bu şekilde büyü uygulandığında 48 saat içerisinde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar ve çok kısa bir sürede sevdiğiniz insana kavuşmuş olursunuz.

48 Saatte Etkili Yumurta Büyüsünün Yapım Şekli Nedir

Bu etkili büyü yöntemini uygulamak için medyuma gittiğinizde bir yumurtanın içi boşaltılır ve kabukları un ufak oluncaya dek dövülür. Daha sonra bu yumurta kabuklarının üzerine medyum tılsımlı sözcükleri okumaya başlar. Sizde doğru bir şekilde bu sözleri tekrar etmelisiniz. En son işlem olarak kişinin ismi de 41 kez yumurta kabuklarının üzerine okunur. Daha sonra bu yumurta kabukları bir tas su içerisine katılır ve fark edilmeyinceye kadar güzelce karıştırılır. Daha sonra bu büyülü suyun mutlaka büyü yapılan kişi tarafından içilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesirini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde kişi üzerinde bir tesiri olmayacaktır. 48 saatte etkili yumurta büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışları değişmeye başlayacaktır. Özellikle üç harflilerin bu durumda büyük bir etkisi vardır. Sürekli olarak kişiye vesveseler verirler ve onun düşüncelerini size yöneltirler. Bu vesveseler sayesinde kişinin aklında hiç olmasanız bile kısa süre içerisinde yer edinmeye başlayacaksınızdır. Tüm bu etkiler sadece 48 saat gibi kısa bir süre içerisinde görülmeye başlayacaktır. Kişi artık sadece hayatında sizi isteyecek, sizin hayaliniz ile yatıp kalacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insanın kalbine girmeyi başarabilirsiniz. Özellikle günlük yaşamınızda her yolu denediyseniz ve gene de bu kişiye ulaşamadıysanız bu yöntem sevdiğinizi size 48 saat içerisinde getirir. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte mutlu bir birlikteliğe başlayabilirsiniz.

48 Saatte Etkili Yumurta Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Büyüler çok güçlü bir yöntem olsalar bile etkileri zaman içerisinde kişi üzerinden azalmaya başlar. Bu yüzden de mutlaka her büyünün tesir süresinin bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilebilmesi için de gene aynı medyuma gidilerek işlemlerin en başından itibaren aynı şekilde uygulanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde sürdürmeye devam edecektir. 48 saatte etkili yumurta büyüsü yeniletilme işlemlerini kendiniz yapmaya kalkarsanız üç harflilerin dikkatini çekebilirsiniz ve sizinle mutlaka uğraşacaklardır. Medyumlar onlarla sürekli iletişime geçtikleri için sizi savunmasız bulurlar ve bu kez sizin enerjinizi bitirmeye, emmeye başlarlar. Siz farkına varmasanız da büyünün etkisi altına girmeye başlarsınız ve sizde büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz yapmaya ve yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde tüm bu sonuçlara katlanmak zorunda kalacaksınızdır. Eğer bu büyü tesir süresi bitmeden yeniletilmez ise büyünün gücü biteceği için kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve kısa zamanda ne olup bittiğini anlar. Bu kez kişi sizi sevmediğinin farkına varacağı için sizi de terk edecektir. Bu yüzden büyünün yeniletilme işlemlerinin de mutlaka tesir süresi bitmeden önce yapılmasına dikkat etmelisiniz. Büyünün kişi üzerindeki etkileri azalmaya başladığında zaten siz kişinin davranışlarından sizden soğumaya başladığını anlayacaksınızdır. Bu yüzden hemen bu davranışlar ile karşılaştığınızda mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tesir etmeye devam eder ve kişi sizi sevmeye, yanınızda olmaya devam edecektir. Büyünün tesir süresine bu yüzden mutlaka çok dikkat etmelisiniz. Büyü ne kadar uzun süreli olarak kişi üzerinde tesir eder ise kişi sizin yanınızda o kadar uzun süre kalacaktır.

48 Saatte Etki Eden Yumurta Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Güçlü bir büyü olan yumurta büyüsünün etkileri oldukça uzun bir süre kişiler üzerinde kalır. Bu yüzden büyünün tesir süresinin geçmesini bekleyerek etkilerinin azalması yerine büyüyü bozdurmalısınız. Fakat büyünün gücü ve tesiri büyük olduğu için mutlaka medyuma gidilerek büyünün bozulması gerekmektedir. Büyünün yapımı esnasında medyum üç harflilerden yardım aldığı için büyünün bozulması için de gene bu varlıkların yardımına ihtiyaç vardır. Bu yüzden siz büyüyü bozamazsınız. Medyum üç harfliler ile iletişime geçerek onlardan büyüyü bozmalarını ister. Eğer bu varlıklar ister ise büyünün etkileri kısa zaman içerisinde kişi üzerinden kalkacaktır. 48 saatte etkili yumurta büyüsü bozulduktan sonra kişi büyünün etkisi altında uzun bir süre kaldığı için hemen büyünün tesirinden kurtulamaz. Mutlaka belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Aynı zamanda kişinin enerjisini büyü çektiği için kişinin yeniden enerjisini toplaması da zaman alacaktır. Bu yüzden büyü bozulsa bile kişi hemen anında kendi hayatına kaldığı yerden devam edemez. Bunun için belli bir sürenin geçmesini beklemeniz gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra ancak kişi kendini toparlar ve kaldığı yerden hayatına devam eder.

48 Saatte Etki Eden Yumurta Büyüsünün Yapılması Dinimizce Günah mıdır?

Dinimizde büyülere yer verilmiştir ve sık sık söz edilmektedir. Büyü yöntemini kullanan kişiler karşı tarafın hayatına müdahale etmiş olurlar ve kişi istemediği şeyleri yapmak zorunda kalır. Bu yüzden dinimizce büyü yöntemini uygulamak kesinlikle yasaklanmıştır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini iyi bir amaç için bile kullanmış olsanız dinimize göre büyük günah işlemiş olursunuz ve bunun sonucunda ise mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini uygulayan kişiler Allah’a şirk koşmuş olurlar. Bu yüzden de çok büyük günaha girmiş olursunuz. Bizler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de bu yöntemin uygulanmasını tavsiye etmiyoruz. 48 saatte etkili yumurta büyüsü kullanmak yerine sevdiğiniz insana açılarak onu doğal yollarlar, jestlerle elde etmeye çalışmalısınız. Aksi taktirde bu yöntemi denediğinizde cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Ayrıca büyü yöntemi ne kadar güçlü bir yöntem olsa bile uygulandıktan belli bir süre sonra tesirini mutlaka kaybedecektir. Bu yüzden de sevdiğiniz kişi sonsuza dek hayatınızda asla kalmaz, bir gün mutlaka büyünün etkisi altından çıkacak ve sizi sevmediğini anladığı için sizi terk edecektir. Yani bu büyü yöntemi sevdiğinize ulaşabilmek için geçici bir yöntemdir. Geçici bir yöntem için günaha girmemelisiniz, bu yöntemi kullanmamalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Kısaca Yumurta Büyürü Nedir?”] Kara büyü ve ak büyü olarak uygulanabilen çok yönlü büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Gerçekten 48 Saatte Etkisini Gösterir mi?”] Yumurta büyüsünün çeşitleri vardır. 48 saat içerisinde etkisini göstermesi kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir.
[/toggles] [toggles title=”Gerçekten Yumurta mı Kullanılır?”] Bazı çeşitlerinde sadece yumurtanın beyazı, bazı çeşitlerinde sarısı, bazı çeşitlerinde de yumurtanın kabukları kullanılır.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir