Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / 48 Saatte Etkili Saç Büyüsü

48 Saatte Etkili Saç Büyüsü

48 Saatte Tutan Büyü

Büyü yöntemini kullanan kişiler, normal hayatlarında doğal yollar ile amaçlarına ulaşamayan kişilerdir. Genelde kişi ya sevdiği kişi için büyü yöntemini tercih eder ya da sevenleri birbirinden ayırmak için büyü yönteminin uygulanma şekilleri birbirlerine göre çok farklıdır. Büyünün amacına göre bu uygulama şekilleri değişkenlik gösterir. Özellikle aşk ve bağlama büyülerinin gücü çok büyük olduğundan tesir süreleri de diğer büyülere nazaran çok daha kısadır. 48 saatte etkili saç büyüsü ile rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz ve size aşık olmasını sağlarsınız. Bu büyü gerçekten 48 saat içerisinde etkilerini gösterir. Bu sayede sevdiğiniz kişiyi bu kadar kısa bir zamanda yanınızda bulacaksınızdır. Bu büyü yapımı ile de oldukça zor bir büyü yöntemidir. Bu büyüyü siz kendiniz herhangi bir şekilde yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz yönlerini siz kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka iyi bir hocaya ya da medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde başınıza olumsuz olaylar gelecektir. Bu şekilde kendinizi büyünün tehlikeli yanlarından korumuş olursunuz. 48 saatte etkili saç büyüsü uygulanırken genelde medyumlar büyünün tesirinin çabuk işlemesi için üç harflilerden yardım alırlar. Bu yüzden de büyü tehlikeli bir hal alır. Üç harfliler insanlarla uğraşmayı sevdikleri için kısa zamanda size musallat olabilirler ve hayatınızı etkileyeceklerdir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

48 Saatte Etkili Saç Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bu büyünün uygulanması için kişiler mutlaka medyuma giderlerken büyü yapılacak olan kişinin saç telini de yanlarında götürmelilerdir. Bu saç telinin kişiye ait olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Eğer hata yaparsanız ve yanlışlıkla başka birine ait olan bir saç telini medyuma götürürseniz bu kez büyü yanlış kişi üzerinde etki etmeye başlayacaktır ve istemediğiniz biri size aşık olacaktır. Bu yüzden saç telinin kişiye ait olduğundan emin olmalısınız. Bu büyünün yapımı sırasında kişinin saç teli üzerine aşk sözcükleri okunur ve üç harflilerden yardım alınarak aşk büyüsü tamamlanmış olur. Daha sonra kişiye ait olan bu saç teli yakılır. Büyü bu şekilde tamamlanmış olacaktır. 48 saatte etkili saç büyüsü bittikten sonra kişi hemen büyünün etkisi altına girerek size o şekilde davranmaya başlayacaktır. Kişi sizi hiç sevmiyor ve hatta nefret ediyor ise bile kısa zamanda size deli divana olacaktır. Bu büyünün etkisi ilk olarak kişiye sürekli sizi düşünmesini sağlar. Kişi gün içerisinde sizi aklından çıkaramaz hale gelecektir. Gece gündüz demeden sürekli olarak sizi düşünür duruma geleceği için artık 48 saatin sonunda size gelerek duygularını açacaktır. Özellikle büyü yapıldıktan hemen sonra üç harfliler sürekli olarak kişiye sizin ile ilgili vesveseler verirler. Kişi artık tamamen bu vesveselere göre hayatını yaşamaya başlayacaktır. Üç harfliler büyünün çok daha tesirli olmasını ve kısa zamanda kişi üzerinde etki etmesini sağlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi en kısa zamanda yanınızda göreceksinizdir.

48 Saatte Etkili Saç Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Tesir süresi büyüler için oldukça önemlidir. Bir büyü ne kadar kişi üzerinde uzun süreli olarak tesir eder ise o büyü o kadar etkili olacak ve kişi de bu süreç boyunca yanınızda olacaktır. Eğer büyünün tesir etme süresi sona erer ise kişi de büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz. Kişinin sizin yanınızda olabilmesi için büyünün tesir süresi çok önemlidir. Tesir süresi ne kadar uzun olursa sevdiğiniz insan ile o kadar birlikte olacaksınızdır. Bu 48 saatte etkili saç büyüsü tesir süresinin yeniletilmesi için kişilerin gene aynı medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde kendi başınıza büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde siz farkına bile varmadan büyü sizi de içine çekecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün gene aynı şekilde yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyü yeniden yapıldığında gene aynı etki ile kişi üzerinde tesirini göstermeye devam edecektir. Bu şekilde kişi gene büyünün etkisi altına girer ve sizi sevmeye devam eder. Eğer büyü tesir süresi bittikten sonra yeniletilir ise kişi üzerinde büyü olduğunun farkına varacaktır ve bu durumda sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesine dikkat etmelisiniz. Bu büyü yaklaşık olarak birkaç ay boyunca kişiler üzerinde tesirini göstermektedir. Siz büyünün tesir süresinin bitmeye yakın olduğunu kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi ile sürekli olarak anlaşmasızdık yaşamaya başladıysanız ve sürekli kavga ediyorsanız kişi sizden soğumaya başlamış demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi durumda kişi büyünün tesir süresinin bitmesi ile sizi terk edecektir.

48 Saatte Etkili Saç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması yapılması kadar zordur. Büyüler genelde üç harfliler kullanılarak yapıldığından dolayı gene büyünün bozulması için üç harflilere ihtiyaç vardır. Bu yüzden siz kendiniz internetten ya da kitaplardan okuduğunuz bilgilere göre büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde üç harfliler size musallat olabilir ve sizi de farkında olmadan büyünün içerisine çekebilirler. Büyünün bozulma işlemleri için medyum gene kişiye ait olan saç teli üzerine büyülü sözcükleri okur ve üç harfliler ile iletişime geçer. Üç harfliler kişi üzerindeki büyünün bozulmasını ve etkilerinin ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bu şekilde kişi 48 saatte etkili saç büyüsü etkisi altından çıkar ve gene normal hayatına geri döner. Büyüler zaten genellikle belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etkili olduğu için büyünün tesir süresi bittiğinde de kişi büyüden kurtulmuş olacaktır.

48 Saatte Etkili Saç Büyüsü Günah mı?

Büyüler ne amaçla yapılırlarsa yapılsın dinimize göre çok büyük bir günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Aksi taktirde büyü yöntemini tercih ettiğinizde kısa süre içerisinde dinimize göre cezalandırılacaksınızdır. Büyü yapan kişiler ya  bu dünya da ya da öbür dünya da cehennemi yaşayacaklardır. Bizler bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de asla bu yöntemi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini tercih etmek yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişinin kalbine girmeyi denemelisiniz. Zaten büyüler belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki ederler. Hiç bir büyünün tesir süresi sonsuza dek sürmez. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü ile sevdiğiniz kişiyi sonsuza dek yanınızda tutamazsınız. Kişi sizi gerçek duyguları ile sevmediği için büyünün tesir süresi bittiğinde mutlaka sizi sevmediğin anlayacağı için terk edecektir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemi ile kişinin kaderini ve hayatını değiştirdiğiniz için Allaha şirk koşmuş onun yazdığı kaderi hiçe saymış olursunuz. Bu da en büyük günahtır. Bu yüzden mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Kişinin kontrolünü ele aldığınızda kişi artık sadece büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Kendi kararlarını kendi iradesi ile alamaz konuma gelir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak çok tehlikeli ve günahtır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir