Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / 48 Saatte Etkili Sabun Büyüsü

48 Saatte Etkili Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun büyü çok sık kullanılan bir büyüdür. Büyünün yapımı kolay ve maliyetsiz olduğu için insanlar bu büyü yöntemini tercih etmektedirler. Özellikle kolay bir büyü olmasına rağmen kısa sürede sonuç verir ve amacınıza ulaşmanızı sağlar. Sabun büyüsü çiftlerin arasına soğukluk girmesi ve ayrılmaları için uygulanan bir büyüdür. Bu yöntemi kullandığınızda istediğiniz kişilerin ilişkilerine zarar verebilirsiniz. Çift kısa sürede büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar ve kavga ederek, ayrılacaklardır. Çift bu büyü ile kısa zamanda birlikteliğini sonlandırır ve sizde amacınıza ulaşmış olacaksınızdır. Genellikle sevdiği kişiye kavuşamayan, sevdiği insanı sevgilisinden ayırmak isteyen kişiler bu yöntemi kullanmayı tercih etmektedirler. Bu büyü 48 saat gibi kısa bir süre içerisinde kişiler üzerinde etkili olduğu için de çok fazla tercih edilmektedir. 48 saatte etkili sabun büyüsü için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum gerekli işlemleri size zarar gelmeyecek bir şekilde yapar. Kişi  yapımı kolay olan bu sabun büyüsünü kendisi de yapabilir fakat büyü yapımı sırasında herhangi bir şekilde yanlış uygulamada bulunursanız büyünün tüm gücünü ve olumsuz etkilerini kendi üzerinize çekersiniz. Bu yüzden kesinlikle büyüyü medyuma giderek yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca medyumlar büyünün çok daha kuvvetli olması için üç harflileri de büyü yapımında kullanmaktadırlar. Büyünün yapım aşamasında kişilere üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden kendi başınıza büyü uygulamasında bulunmaktan uzak durmalısınız.

48 Saatte Etkili Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Sabun büyüsü uygulaması için medyuma gittiğinizde bir sabun ufalanarak küçük parçalara ayrılır. Daha sonra bu sabun üzerine büyülü sözcükler okunur. Bu parçalar bir bez içerisine alır. Aynı zamanda bir kağıt parçası üzerine de sabun büyüsü yazılır ve ayrılmasını istediğiniz çiftin ismi de bu kağıda yazılmalıdır. Bu şekilde kağıtta bez içerisine konulur ve bez sıkıca düğümlenir. Bu büyülü bezin mutlaka ayrılmasını istediğiniz çiftin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Herhangi bir şekilde bu bezin açılması büyünün bozulmasına sebep olacaktır. Bu yüzden büyüyü kimsenin göremeyeceği bir yere saklamalısınız. Büyü iyi bir şekilde korunduğu sürece herhangi bir problem yaşamayacaksınızdır. 48 saatte etkili sabun büyüsü bu şekilde tamamlanır. Daha sonra büyü kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. 48 saat sonunda kişiler büyünün etkisi altına girer ve buna göre hareket etmeye başlayacaklardır. Büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren çiftin arasına soğukluk girecektir ve sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklardır. Bu kavgaların şiddeti her geçen gün büyüyecek ve kişiler artık birbirlerinden nefret eder hale geleceklerdir. Bu  şekilde çiftlerin ayrılmalarına sebep olabilirsiniz.

48 Saatte Etkili Sabun Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Sabun büyüsü uygulandıktan sonra üç harfliler kişilere kavga etmeleri için birbirleri hakkında sürekli olarak vesvese verirler. Bu vesveseler doğrultusunda kişiler sürekli olarak kavga ederler ve artık birbirlerine karşı hiçbir şekilde saygıları kalmaz. Sevgileri de bu büyü yüzünden kısa sürede sona erecektir. Kişiler bu şekilde birbirlerinden ayrılma kararı alırlar. Kısa zamanda sabun büyüsü etkisi ile amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyü kolay bir büyü olsa da gücü büyük olduğu için sonuç verir. Özellikle de üç harfliler büyünün yapımında çok etkilidirler. Onların gücü sayesinde büyü 48 saat gibi kısa bir süre içerisinde kişileri tesiri altına alır. 48 saatte etkili sabun büyüsü tesir süresi de oldukça önemlidir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık hiçbir şekilde kişiler üzerinde bir etkisi kalmaz. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir etme gücüne önem vermeli, ara sıra tesir süresini kontrol etmelisiniz.

48 Saatte Etkili Sabun Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Sabun büyüsü kolay bir büyü olduğu için tesir süresi diğer büyüler kadar uzun sürmez. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine önem vermeli ve ara sıra kontrol ederek yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildiği sürece varlığını ve tesirini kişiler üzerinde göstermeye devam edecektir. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kişiler üzerindeki etkisi de sona erecektir. Bu yüzdende kişiler normal hayatlarına devam ederler, birbirlerine geri dönerler ve mutlu birliktelikleri sürecektir. Bu durumu yaşamamak için büyüyü gene medyuma giderek tekrardan yaptırmalısınız. Büyü yenilenirken medyum bu kez bir muska yazacaktır. Sabun büyüsü bir muska içerisine yazılır. Diğer büyü ile bu muskanın yerini değiştirdiğiniz de 48 saatte etkili sabun büyüsü etkileri gene aynı şekilde kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir. Bu şekilde kişilerin büyünün dışına çıkmadan ayrı kalmalarını devam ettirebilirsiniz. Büyünün yeniletilmesi için tesir süresinin de geçmemesine çok dikkat etmelisiniz. Kişiler büyünün tesiri altından çıkmamalıdırlar.

48 Saatte Etkili Sabun Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Bu büyünün bozulması için medyuma gitmeniz şarttır. Kendiniz hiçbir şekilde büyüyü bozamazsınız. Büyünün bozulması için üç harfliler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu iletişim sonucunda da üç harflileri mutlaka büyünün bozulmasına ikna etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bu varlıklar size musallat olurlar ve bu kez sizde büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir sorun yaşamamak için kendiniz büyüyü bozmamalı ve mutlaka medyuma gitmelisiniz. 48 saatte etkili sabun büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde mutlaka büyüyü de yanınızda götürmelisiniz. Medyum bu büyüyü üç harflileri kullanarak bozar ve büyülü nesne ya da muska akan bir suya bırakılarak sonsuza dek büyünün etkisinden kişiler kurtarılır.  Büyü bozulduktan sonra artık kişiler mutlu hayatlarına geri döneceklerdir. Fakat büyünün belli bir süre boyunca altında kaldıkları için hemen eski hayatlarına adapte olamazlar. Vücut olarak ve psikolojik olarak kendilerini yorgun hissedeceklerdir ve bu olan bitene de anlam veremezler. Bu yüzden mutlaka büyü bozulduktan belli bir süre sonra kişiler tamamen normale döneceklerdir. Bu durumun hemen olması beklenmemelidir.

48 Saatte Etkili Sabun Büyüsünün Dinimizdeki Yeri

Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü insanların tüm iradelerini kapatır ve artık kendi istedikleri şekilde, mantıklı hareketlerde bulunamaz hale gelirler. Bu yüzden de kişiler kısa sürede büyünün etkisi altına girerek bu şekilde büyü nasıl isterse öyle davranmaya başlarlar. Bu yüzden kişilerin hayatlarına müdahale etmek, onları istemedikleri bir hayatın içine çekmek çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanarak kişilerin hayatına müdahale etmemelisiniz. Bu yöntemi kullanmayı tercih eden kişiler mutlaka dinimize göre cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınızdır. Bizler de büyü ile amacımıza ulaşmayı denemiyoruz sizlere de bu yöntemi asla tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemi sadece sizi değil bir sonraki nesli de etkileyecek kadar büyük bir güce sahiptir. Bu yüzden sadece siz değil çocuklarınızda bu büyünün etkisini olumsuzluklarını çekeceklerdir. 48 saatte etkili sabun büyüsü ile amacınıza ulaşsanız bile bu kısa süreli olacaktır. Hiçbir büyü kişilerin üzerinde sonsuza dek sürmez. Bu yüzden bu yöntemi tercih etmemelisiniz. Karşınızdaki kişilerin ilişkilerini bozmak yerine kendi hayatınıza odaklanmalı ve kendi mutluluğunuz için bir şeyler denemelisiniz. Büyü ve buna benzer tüm yöntemler size zarar verecek hayatınızı olumsuz etkileyecektir.

Sabun Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

İnternette pek çok sabun büyüsü fiyatları arandığına şahit olduk. Bu büyü dikkatli ve doğru kişiler tarafından yapımı olmalıdır ve sabun büyüsü yapan hocaları doğru bir şekilde bulmalısınız. Sabun büyüsünün belirtileri nelerdir ve nasıl bozulur gibi sorularınızın cevaplarını ise medyum hocamızdan alabilirsiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir